29.11.2020 Pärnu Agility klubi talvehooaja karikasarja II etapp

V1- hüpperada A0 (maksi) V2- hüpperada A0 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Oskar, Exlibris Canes Xfactor Unique, Dalmaatsia koer Ivar Lepik 0 0.00 0.00
2 Urr, Urr, Austraalia lambakoer Rita Krimm 5 0.00 5.00
3 Franz, Franz Ferdinant Sodelight, Kuldne retriiver Sirle Sikk 10 1.63 11.63
4 Fellu, Felicia, Tõuta Katri Aron 5 1.66 106.66
Benjamin, Sunset Pearl Benjamin, Labradori retriiver Lauretta Alliksaar 0 0.00 200.00

V1- hüpperada A0 (mini) V1- hüpperada A0 (XS - väike mini) V2- hüpperada A0 (mini) V2- hüpperada A0 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jacklyn, Dorsdorf Jafreya, Jack russell terjer Piret Lohberg 0 0.00 0.00
2 Elli, Royal Fantacy Elf Enya, Cavalier king charles spaniel Siim Schvede 0 0.00 0.00
3 Bosse, Fiero Righello, Jack russell terjer Riia Mäe 0 0.00 0.00
4 Harley, Alluringsoul Bright Harley, Kääbuspuudel Enel Soosaar 0 0.00 0.00
5 Helsa-Sofia , Honeyon Honey Helsa, Papillon Signe Kipper 5 0.00 5.00
6 Hardy, Fighthardy, Kääbuspuudel Helena Haase 5 3.36 108.36

V1- hüpperada A0 (midi) V1- hüpperada A0 (SL - väike maksi) V2- hüpperada A0 (midi) V2- hüpperada A0 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Siisi, Konkurendi Amy's Siisy, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 0 0.00 0.00
2 Noora, Elnoora, Labradori retriiver Avo Ruut 0 0.00 0.00
3 Fiona, Kleine Sonne Dawn Shine, Austraalia lambakoer Merlin Mango 5 0.00 5.00

V3- Algajate hüpperada (midi) V4- algajate agilityrada 1 (midi) V5- algajate agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Piia Liisa Künnapas 0 0.00 0.00
2 Mystic, Stupor Mundi Mystic Braveheart, Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann 0 0.00 100.00
3 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 5 0.00 105.00
4 Siisi, Konkurendi Amy's Siisy, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 5 0.00 105.00
5 Muri, Pintselsaba All Dreams Comes True, Saksa keskmine spits Külli Ragel 10 11.13 221.13

V3- Algajate hüpperada (mini) V3- Algajate hüpperada (XS - väike mini) V4- algajate agilityrada 1 (mini) V4- algajate agilityrada 1 (XS - väike mini) V5- algajate agilityrada 2 (mini) V5- algajate agilityrada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sofi, Artinson Allegro Soprana, Bostoni terjer Imbi Lepik-Martinson 0 17.34 17.34
2 Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 0 0.00 100.00

V3- Algajate hüpperada (maksi) V3- Algajate hüpperada (SL - väike maksi) V4- algajate agilityrada 1 (maksi) V4- algajate agilityrada 1 (SL - väike maksi) V5- algajate agilityrada 2 (maksi) V5- algajate agilityrada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zi-zi, Victory Sweet Zizi, Bordercollie Edgar Lepik 30 0.00 30.00
2 Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 5 0.00 105.00
3 Urr, Urr, Austraalia lambakoer Rita Krimm 0 0.00 200.00
4 Fellu, Felicia, Tõuta Katri Aron 10 4.35 214.35

V8- OPEN hüpperada (midi) V6- OPEN 1 agilityrada (midi) V7- OPEN 2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 1.41 1.41
2 Sky, Scandyline With Love, Shetlandi lambakoer Leelo Saare 5 2.33 7.33
3 Daffy, Sofiko Daffy, Kääbussnautser Taavi Laansoo 5 5.92 10.92
4 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 17.70 17.70
5 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 10 0.00 110.00
Muri, Pintselsaba All Dreams Comes True, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 300.00

V8- OPEN hüpperada (mini) V8- OPEN hüpperada (XS - väike mini) V6- OPEN 1 agilityrada (mini) V6- OPEN 1 agilityrada (XS - väike mini) V7- OPEN 2 agilityrada (mini) V7- OPEN 2 agilityrada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 5 1.25 6.25
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Kendra Eeskivi 10 0.00 10.00
3 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 10 0.00 10.00
4 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 5 49.38 54.38
5 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 0 0.00 100.00
6 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kendra Eeskivi 10 6.44 116.44
7 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 5 18.82 123.82
8 Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Triin Tammsalu 0 4.03 204.03
Piiksu, Siimline's Pirate Princess, Papillon Triin Tammsalu 0 0.00 300.00

V8- OPEN hüpperada (maksi) V8- OPEN hüpperada (SL - väike maksi) V6- OPEN 1 agilityrada (maksi) V6- OPEN 1 agilityrada (SL - väike maksi) V7- OPEN 2 agilityrada (maksi) V7- OPEN 2 agilityrada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 5 0.00 5.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 0.00 5.00
3 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 10 39.03 49.03
4 Fiona, Irwlend Flamingo, Nova Scotia retriiver Katri Aron 5 0.00 205.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 300.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 0.00 300.00