31.10.2020 Pärnu Agility klubi talvehooaja karikasarja I etapp

V1- Hüpperada A0 (maksi) V2- Hüpperada A0 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Franz, Sodelight Franz Ferdinand, Kuldne retriiver Sirle Sikk 5 0.00 5.00
2 Oskar, Exlibris Canes Xfactor Unique, Dalmaatsia koer Ivar Lepik 5 0.00 5.00
3 Ruu, Crazy Luck Border Black , Bordercollie Lisete Eljand 10 0.00 10.00
4 Fellu, Felicia, Tõuta Katri Aron 0 0.00 100.00
5 Chika, Sodelight Fortune Chika, Kuldne retriiver Roosi-Riin Pastarus 0 3.17 103.17
6 Mei, Restless Hundle Maili, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 20 0.00 120.00
Benjamin, Sunset Pearl Benjamin, Labradori retriiver Lauretta Alliksaar 0 0.00 200.00

V1- Hüpperada A0 (mini) V1- Hüpperada A0 (XS - väike mini) V2- Hüpperada A0 (mini) V2- Hüpperada A0 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hardy, Fighthardy, Kääbuspuudel Helena Haase 0 0.00 0.00
2 Largo, Päiksekiir Largo, Kääbuspinšer Triin Olesk 0 0.00 0.00
3 Jaro, Wolmar Star Jar of Hot Chocolate, Cavalier king charles spaniel Laura Merirand 5 0.00 5.00
4 Jacklyn, Dorsdorf Jafreya, Jack russell terjer Piret Lohberg 0 0.00 100.00
5 Boss, Alluringsoul Bright Boss, Kääbuspuudel Lauriin Nõmmsalu 10 15.71 125.71
Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Maarika Kikas 0 0.00 200.00

V1- Hüpperada A0 (midi) V1- Hüpperada A0 (SL - väike maksi) V2- Hüpperada A0 (midi) V2- Hüpperada A0 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Siisi, Konkurendi Amy's Siisy, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 5 0.00 5.00
2 Fiona, Kleine Sonne Dawn Shine, Austraalia lambakoer Merlin Mango 5 0.00 5.00
3 Noora, Elnoora, Labradori retriiver Avo Ruut 0 0.00 100.00
4 Zorro, Cen Clarence's Black Tulip, Väike puudel Regina Helena Lõpp-Elmeste 0 0.00 100.00
5 Muri, Pintselsaba All Dreams Comes True, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 100.00

V3- Algajate hüpperada (midi) V5- Algajate agilityrada 1 (midi) V7- Algajate agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 5 0.00 5.00
2 Siisi, Konkurendi Amy's Siisy, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 10 0.00 10.00
3 Elli , Chriskooi's Odelia, Hollandi väike veelinnukoer Piia Liisa Künnapas 10 20.64 30.64
4 Ärtu, Cen Clarence's King of Hearts, Kääbuspuudel Regina Helena Lõpp-Elmeste 0 0.00 200.00
5 Muri, Pintselsaba All Dreams Comes True, Saksa keskmine spits Külli Ragel 10 12.21 222.21

V4- OPEN hüpperada (midi) V6- OPEN agilityrada 1 (midi) V8- OPEN agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 2.82 2.82
2 Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 5 0.00 5.00
3 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 5 38.29 43.29
4 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 15 0.25 115.25
5 Sky, Scandyline With Love, Shetlandi lambakoer Leelo Saare 5 11.45 116.45

V3- Algajate hüpperada (mini) V3- Algajate hüpperada (XS - väike mini) V5- Algajate agilityrada 1 (mini) V5- Algajate agilityrada 1 (XS - väike mini) V7- Algajate agilityrada 2 (mini) V7- Algajate agilityrada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tessa, Osta Aspekt Poland, Cairni terjer Rena Lahtvee 5 26.50 31.50
2 Sofi, Artinson Allegro Soprana, Bostoni terjer Imbi Lepik-Martinson 20 53.89 73.89
Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 0 0.00 300.00
Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Maarika Kikas 0 0.00 300.00
Hardy, Fighthardy, Kääbuspuudel Helena Haase 0 0.00 300.00

V3- Algajate hüpperada (maksi) V3- Algajate hüpperada (SL - väike maksi) V5- Algajate agilityrada 1 (maksi) V5- Algajate agilityrada 1 (SL - väike maksi) V7- Algajate agilityrada 2 (maksi) V7- Algajate agilityrada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zi-zi, Victory Sweet Zizi, Bordercollie Edgar Lepik 20 0.00 120.00
2 Kleer, Estrellest Chic Clear, Saksa lambakoer Erik Mäesep 5 3.00 208.00
Fellu, Felicia, Tõuta Katri Aron 0 0.00 300.00
Mei, Restless Hundle Maili, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 300.00

V4- OPEN hüpperada (mini) V4- OPEN hüpperada (XS - väike mini) V6- OPEN agilityrada 1 (mini) V6- OPEN agilityrada 1 (XS - väike mini) V8- OPEN agilityrada 2 (mini) V8- OPEN agilityrada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
3 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin/ Egor Suhhanov 0 0.00 0.00
4 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 19.06 19.06
5 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 0 32.50 32.50
6 Mona , Helandors Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Juri Suhhanov 10 55.03 65.03
7 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00
8 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 8.05 108.05

V4- OPEN hüpperada (maksi) V4- OPEN hüpperada (SL - väike maksi) V6- OPEN agilityrada 1 (maksi) V6- OPEN agilityrada 1 (SL - väike maksi) V8- OPEN agilityrada 2 (maksi) V8- OPEN agilityrada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 10 0.00 10.00
2 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 15 0.00 15.00
3 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 0 23.70 23.70
4 Kay, Kay Black Emerald , Tõuta Katrin Pulk 5 50.47 55.47
5 Fiona, Irwlend Flamingo, Nova Scotia retriiver Katri Aron 15 12.94 127.94
6 Kleer, Estrellest Chic Clear, Saksa lambakoer Erik Mäesep 10 4.50 214.50
Fellu, Felicia, Tõuta Katri Aron 0 0.00 300.00