21.-22.11.2020 SÄDE agilityvõistlus Vastse-Kuustes

A0 1.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 15 0.00 15.00 54.18
2 Hudson, Peak River Cool Doc Hudson, Austraalia lambakoer Kaivo Ilves 0 0.00 100.00 22.49
3 Nirk , Piggyland's Black Swan , Bordercollie Ege Taliaru 5 0.00 105.00 19.76
4 Ly, Toalmark Ly, Bordercollie Anastassia Tamm 5 0.00 105.00 23.26
5 Damon, Freedom Duke Skraidančios ausytės , Austraalia lambakoer Iris Paarop 5 0.00 105.00 24.70
Bella, Kleine Sonne Go Bella Course, Austraalia lambakoer Eneli Õigus 0 0.00 200.00
Minsk, Obrigado Sharm DeWelt, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 0 0.00 200.00

A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tess , Wildfinn Testarossa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00 47.13

Veteranide 1. rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 1.rada (mini) A0 1.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (mini) A0 2.rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 45.22
2 Kribu, Kribu, Tõuta Pirika Kivaste 0 0.00 0.00 56.41
3 Pico, White Coastal Pinoccio, Papillon Johanna Teppan 0 0.00 0.00 61.33
4 Ruu, Ruu, Tõuta Elisa Erkheikki 0 0.00 0.00 63.16
5 Frankie, Siimline's Zlatan, Papillon Annika Pärn 5 0.00 5.00 59.62
6 Fabio, Baltic Toy Star Fabio, Papillon Marleen Emilie Vilderson 0 0.00 100.00 27.95
7 Taggie, Samsir Superbia, Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht 10 0.00 110.00 34.40
Skadi, Siimline's Zara, Papillon Sirelin Timmermann 0 0.00 200.00

A3 jumping 1 (mini) A3 jumping 2 (mini) A3 agility 1 (mini) A3 agility 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00 138.90
2 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 100.00 102.06
3 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 10 0.00 110.00 91.38
4 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 200.00 74.16
5 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 0.00 200.00 82.16
6 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.00 200.00 70.81
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 400.00
Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Triin Tammsalu 0 0.00 400.00
Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 0 0.00 400.00

A3 jumping 1 (midi) A3 jumping 2 (midi) A3 agility 1 (midi) A3 agility 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 5 0.00 5.00 139.43
2 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 10 0.00 10.00 146.86
3 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00 109.81
4 Fi, Frida, Jack russell terjer Kairi Raamat 5 0.00 105.00 112.91
5 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 10 0.00 110.00 83.79
6 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 10 0.00 110.00 94.28
7 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 15 0.00 115.00 109.48
8 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 200.00 71.07
9 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 0.00 300.00 33.40
10 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 5 0.00 305.00 35.06

A3 jumping 1 (maksi) A3 jumping 2 (maksi) A3 agility 1 (maksi) A3 agility 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 5 0.00 5.00 123.26
2 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 25 0.00 25.00 167.29
3 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 5 0.00 105.00 125.26
4 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 5 3.46 108.46 139.41
5 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 25 0.00 125.00 107.19
6 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 205.00 62.83
7 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 10 0.00 210.00 83.05
8 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 300.00 28.72
9 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 5 0.00 305.00 32.68
10 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 15 0.00 315.00 30.28
Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 0 0.00 400.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 400.00
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 400.00
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 0 0.00 400.00

A3 jumping 1 (XS - väike mini) A3 jumping 2 (XS - väike mini) A3 agility 1 (XS - väike mini) A3 agility 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 10 0.00 10.00 158.88

A3 jumping 1 (SL - väike maksi) A3 jumping 2 (SL - väike maksi) A3 agility 1 (SL - väike maksi) A3 agility 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 200.00 60.46
2 Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 200.00 64.10
3 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 10 0.00 210.00 72.97
4 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 10 0.00 210.00 73.62

Veteranide 1. rada (mini) Veteranide 1. rada (midi) Veteranide 1. rada (maksi) Veteranide 1. rada (SL - väike maksi) Veteranide 2. rada (mini) Veteranide 2. rada (midi) Veteranide 2. rada (maksi) Veteranide 2. rada (XS - väike mini) Veteranide 2. rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 46.41
2 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 50.96
3 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00 52.71
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 100.00 21.84

A1 jumping 1 (mini) A1 jumping 2 (mini) A1 agility 1 (mini) A1 agility 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Michka, OSMININE'S MORNING MOON, kääbusspits Kaiu Guk 0 0.00 100.00 129.81
2 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 15 0.00 115.00 90.57
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 400.00
4 Kiki, Whoop de Woo Estella de la Victoria, Brüsseli grifoon Elen Koiduste 15 0.00 215.00 78.65
5 Stefi, Snowblues Camilla di Rossi, Jack russell terjer Triin Paap 5 0.00 205.00 65.38

A1 jumping 1 (midi) A1 jumping 2 (midi) A1 agility 1 (midi) A1 agility 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 15 0.00 115.00 83.74
2 Jordi, Marvitholl Indiana Jones II, Shetlandi lambakoer Jaan Robert Reiman 20 0.00 120.00 111.56
3 Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 35 0.00 135.00 104.35
4 Mystic, Stupor Mundi Mystic Braveheart, Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann 5 0.00 205.00 63.94
5 Luna, Amelie, Foxterjer Egne Reilson 0 0.00 300.00 31.40
6 Taki, Flyland Instant Smile, Shetlandi lambakoer Svetlana Rosenkron 5 0.00 205.00 75.33
7 Mia, Bora dei Gioiosi Rubacuori, Romagna veekoer Angret Kang 10 0.00 210.00 57.35

A1 jumping 1 (maksi) A1 jumping 2 (maksi) A1 agility 1 (maksi) A1 agility 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kip, Mawlch Kip, Bordercollie Reiko Kolatsk 15 0.00 115.00 75.91
2 Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Kaisa Tamm 5 0.00 305.00 29.65
3 Tirppa, Scotfox's Akubra, Pikakarvaline collie Evie Rekola 10 0.00 310.00 32.79
4 Suvi, Dior Talent Barcelona Bis, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 10 18.66 328.66 61.66
Berta, Saldozo Prieks Pertonella, ungari vizsla Hanna Grete Prans 0 0.00 400.00
6 Sella, Axella The Magic Of Surprise, Bordercollie Monika Kiho 15 0.00 215.00 60.45
7 Maiki, Maiki, Tõuta Helen Vaaks 15 2.36 217.36 85.55
8 Bran, Firework Hill My Bran, Bordercollie Sirje Tammsalu 5 0.00 305.00 24.37
Jim , Flying Warriors Universe Illumination, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 400.00
Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 0 0.00 400.00

A1 jumping 1 (XS - väike mini) A1 jumping 2 (XS - väike mini) A1 agility 1 (XS - väike mini) A1 agility 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sunny, Armirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 15 11.08 26.08 177.51
2 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 20 0.00 120.00 96.46
Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 400.00

A1 jumping 1 (SL - väike maksi) A1 jumping 2 (SL - väike maksi) A1 agility 1 (SL - väike maksi) A1 agility 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Emmi , Emmi, Tõuta Inge Ringmets 5 0.00 105.00 84.79
2 Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 10 0.00 110.00 96.88
3 Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 35 0.00 135.00 93.33
4 Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 25 0.00 225.00 69.40
5 Bambi , Peak River So Magic Bambi, Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson 5 0.00 305.00 30.67
Ruby, Follow the Leader Lively Breeze, Bordercollie Kairi Raamat 0 0.00 400.00

A2 agility 1 (midi) A2 agility 2 (midi) A2 jumping 1 (midi) A2 jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 10 0.00 110.00 96.14
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 400.00

A2 agility 1 (maksi) A2 agility 2 (maksi) A2 jumping 1 (maksi) A2 jumping 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 0 0.00 400.00

A2 agility 1 (XS - väike mini) A2 agility 2 (XS - väike mini) A2 jumping 1 (XS - väike mini) A2 jumping 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Hanni, Hanni, Toypuudel Svetlana Rosenkron 0 3.70 203.70 92.70
2 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 5 0.00 305.00 28.57

A2 agility 1 (SL - väike maksi) A2 agility 2 (SL - väike maksi) A2 jumping 1 (SL - väike maksi) A2 jumping 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Kadi Saviauk 10 0.00 10.00 113.33
2 O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 10 0.00 210.00 58.72
3 Rieha, Tya Happiness from Paradise Falls, Bordercollie Siiri Saukko 10 0.00 310.00 25.11
4 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 310.00 33.43
Yarra, Tambo Jellee Kelpiebrink, Austraalia kelpie Helen Vellau 0 0.00 400.00
Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 0 0.00 400.00

A2 agility 1 (mini) A2 agility 2 (mini) A2 jumping 1 (mini) A2 jumping 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piiksu, Siimline's Pirate Princess, Papillon Triin Tammsalu 5 0.00 5.00 160.18
2 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 5 0.00 105.00 89.20
3 Benji, Oldywell Best Choice Benjamin, Jack russell terjer Margit Pulk 5 0.00 205.00 73.31