04.10.20 Säde Karikas 2020 II etapp

A0-A1 tunnelirada 1 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0-A1 tunnelirada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 1.rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 1.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0-A1 tunnelirada 1 (mini) A0-A1 tunnelirada 1 (XS - väike mini) A0-A1 tunnelirada 2 (mini) A0-A1 tunnelirada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 48.53
2 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 0 0.00 0.00 51.88
3 Helsa-Sofia , Honeyon Honey Helsa, Papillon Signe Kipper 0 0.00 0.00 61.25
4 Pico, White Coastal Pinoccio, Papillon Johanna Teppan 0 0.00 0.00 63.82
5 Sunny, Armirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 0.00 0.00 64.34
6 Zoe, Helandros Uptown Queen, Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp 0 0.00 0.00 64.97
7 Pomelo, E´ Pomelo, väike spits (kleinspitz) Grettel Mirell Kutsar 0 0.00 0.00 69.52
8 Hanka, Bolboreta Hanka of Funtik, Papillon Tiina Ruus-Ruusa 10 0.00 10.00 69.31
9 Nella, Arnella Bouncy Kings, Jack russell terjer Kaido Laiva 0 40.49 40.49 120.49
10 Frankie, Siimline's Zlatan, Papillon Annika Pärn 0 0.00 100.00 27.68
Ra, felisiti island of lotuses, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 41.00 200.00

A0-A1 tunnelirada 1 (midi) A0-A1 tunnelirada 1 (maksi) A0-A1 tunnelirada 2 (midi) A0-A1 tunnelirada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Berta, Saldozo Prieks Pertonella, ungari vizsla Hanna Grete Prans 0 0.00 0.00 50.50
2 Tofu, Karolegotto Maple Mimosa, Romagna veekoer Reet Hermet 5 0.00 5.00 72.00
3 Bambi , Peak River So Magic Bambi, Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson 0 0.00 100.00 23.90
4 Dante, Wildgoldenaryat Feel The Thunder, Welshi Springerspanjel Sandra Mark 0 0.00 100.00 25.66
5 Tempeh, Karolegotto Nala, Romagna veekoer Paule Hermet 0 0.00 100.00 27.41
6 Norbert, Tilkkuturkin Nopsajalka, Soome Lapikoer Kristel Kirsimäe 10 19.33 129.33 60.33
Karbo, Irwlend Vägev Valdur, Nova Scotia retriiver Teele Sikka 0 0.00 200.00
Bella, Kleine Sonne Go Bella Course, Austraalia lambakoer Eneli Õigus 0 0.00 200.00

A0 2.rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

Veteranide 1. rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Frankie, Siimline's Zlatan, Papillon Annika Pärn 0 0.00 0.00 60.04
2 Hanka, Bolboreta Hanka of Funtik, Papillon Tiina Ruus-Ruusa 0 0.00 0.00 61.82
3 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 5 0.00 5.00 56.28
4 Pico, White Coastal Pinoccio, Papillon Johanna Teppan 10 9.80 19.80 78.55
5 Helsa-Sofia , Honeyon Honey Helsa, Papillon Signe Kipper 0 0.00 100.00 34.69
6 Pomelo, E´ Pomelo, väike spits (kleinspitz) Grettel Mirell Kutsar 0 0.00 100.00 32.78
7 Nella, Arnella Bouncy Kings, Jack russell terjer Kaido Laiva 10 32.50 142.50 70.50
Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mia, Bora dei Gioiosi Rubacuori, Romagna veekoer Angret Kang 0 0.00 0.00 54.47
2 Nette, Karolegotto Nanette, Romagna veekoer Marit Kungla 0 0.00 0.00 63.29
3 Tess , Wildfinn Testarossa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00 61.03
4 Buddy, Est Amicus Braveheart, Inglise kokkerspanjel Kaia Pärn 0 0.00 100.00 37.40
5 Tempeh, Karolegotto Nala, Romagna veekoer Paule Hermet 5 0.00 105.00 36.93

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tofu, Karolegotto Maple Mimosa, Romagna veekoer Reet Hermet 0 0.00 0.00 69.22
2 Dante, Wildgoldenaryat Feel The Thunder, Welshi Springerspanjel Sandra Mark 5 0.00 5.00 55.25
3 Niko, Nitro Royal Warrant, Ameerika Staffordshire terjer Hendrik Tiirats 15 0.16 15.16 67.60
4 Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 5 0.00 105.00 27.47
Norbert, Tilkkuturkin Nopsajalka, Soome Lapikoer Kristel Kirsimäe 0 0.00 200.00
Bella, Kleine Sonne Go Bella Course, Austraalia lambakoer Eneli Õigus 0 0.00 200.00

Veteranide 2. rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

Open agilityrada 1 (SL - väike maksi) Open agilityrada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Emmi , Emmi, Tõuta Inge Ringmets 0 0.00 0.00 93.16
2 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 5 0.00 5.00 78.72
3 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Kadi Saviauk 0 0.00 100.00 39.72
4 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 10 0.00 110.00 34.37
Mia, Superstellar Chinook Fire, Ameerika Staffordshire terjer Taavi Tiirats 0 0.00 200.00

Open agilityrada 1 (mini) Open agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.00 0.00 91.10
2 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 5.00 84.96
3 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 100.00 40.16

Open agilityrada 1 (midi) Open agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 10 0.00 10.00 88.94
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Merit Rahnik 0 0.00 200.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 200.00
Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 0.00 200.00

Open agilityrada 1 (maksi) Open agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 5 0.00 5.00 73.32
2 Berta, Saldozo Prieks Pertonella, ungari vizsla Hanna Grete Prans 20 0.00 20.00 92.84
3 Bambi , Peak River So Magic Bambi, Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson 10 2.06 112.06 54.06
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 200.00
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 200.00
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Dagni-Alice Viidu 0 0.00 200.00
Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 0 0.00 200.00

Open agilityrada 1 (XS - väike mini) Open agilityrada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 0 0.00 0.00 79.66
2 Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 0.00 91.64
3 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 10 0.00 10.00 87.97
4 Sunny, Armirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 27.13 27.13 127.13
5 Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 5 0.00 105.00 40.09
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 48.00 200.00

Veteranide 1. rada (mini) Veteranide 1. rada (midi) Veteranide 1. rada (maksi) Veteranide 1. rada (SL - väike maksi) Veteranide 2. rada (mini) Veteranide 2. rada (midi) Veteranide 2. rada (maksi) Veteranide 2. rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 51.66
2 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 0.00 53.31
3 Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 0.00 61.19
4 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 61.78
5 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Merit Rahnik 5 0.00 5.00 60.16
6 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 10.00 68.03
7 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00 30.06