04.10.2020 TAKO agility võistlus A0 algajatele ja A0 edasijõudnutele

A - A0 algajate hüpperada (mini) B - A0 algajate hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Friida, Finestrussell Friida , jack russell'i terjer Marit Altmets 5 0.00 5.00 37.87
2 Cumi, LAKE-CITY CUMI-CUMI, Kääbussnautser Anna Bagautdinova 10 0.00 10.00 46.95
Sudo, Mistycor Captain Black for Astersland, Welsh Corgi Pembroke Helen Utšenikov 0 0.00 200.00

A - A0 algajate hüpperada (midi) B - A0 algajate hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Riko, Vilivalla Riko, Vene jahispanjel Urve Pello 5 0.00 105.00 25.97
2 Zorro, Cen Clarence's Black Tulip, Väike puudel Regina Helena Lõpp-Elmeste 10 0.00 110.00 28.25

A - A0 algajate hüpperada (maksi) B - A0 algajate hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Benny , Irwlend Innukas Ingemar, Nova Scotia retriiver Helen Loik 0 0.00 0.00 47.19
2 Luna, My Trusted Friend Be Luna, Bordercollie Viktoria Lumbe 5 0.00 5.00 30.63
3 Hunter, Hunter, Tõuta Alina Gerassimova 0 0.00 100.00 19.62
4 Morri, Nobleton Clover Moors, Iiri setter Anett Möllits 5 0.00 105.00 23.19
5 "Kiira, BRILLIANT KIIRA , Belgia lambakoer tervueren Riti Karu 5 0.00 105.00 25.87
6 SÄMMY, STAR LIGHT SON DREAM CREAM, Kuldne retriiver Kadi Kesküla 5 0.00 105.00 29.06

A - A0 algajate hüpperada (XS - väike mini) B - A0 algajate hüpperada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Steffie, Steffie Kasesalu, Tõuta Diana Kasesalu 0 0.00 0.00 43.12
2 Mona, Lexberry's Love Actually Ramona, jack russell'i terjer Pirli Laanemäe 0 0.00 0.00 43.28
3 Joy , Volfrad Capable Joy, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 5 0.00 5.00 41.03
4 Elli, Roosimary Elli, Jack russell terjer Ainar Pent 10 0.00 10.00 48.74
5 Elsy, PESAPARKI MARI-LIIS, Väike brabandi grifoon Karl Vään 0 0.00 100.00 24.53

A - A0 algajate hüpperada (SL - väike maksi) B - A0 algajate hüpperada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ruu, Black River Kennel Running Wild, Austraalia kelpie Kadi Viitmaa 0 0.00 0.00 29.50

C - A0 hüpperada slaalomiga (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 James, Sinikoera Shining Armor, Jack russell terjer Signe Kukin 0 0.00 0.00 36.35
2 Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Maarika Kikas 5 0.00 5.00 36.75
3 Deni, Dendy, Kääbussnautser Anna Bagautdinova 5 0.00 5.00 41.16

C - A0 hüpperada slaalomiga (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 0 0.00 0.00 27.25
2 Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalia Garastsenko 0 0.00 0.00 28.16
3 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 0 0.00 0.00 31.34
4 Capella, Capella, beagle Anastasia Balashova 0 0.00 0.00 32.97
5 Ärtu, Cen Clarence's King of Hearts, Kääbuspuudel Regina Helena Lõpp-Elmeste 0 0.00 0.00 38.34

C - A0 hüpperada slaalomiga (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Perta, Irokon Faster Higher Glitter, Pikakarvaline collie Anne Vau 0 7.09 7.09 51.09
2 Mei, Restless Hundle Maili, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 15 0.00 15.00 29.63
Fly, Follow the Leader Fiery Prince, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00

C - A0 hüpperada slaalomiga (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Delly, Losaria Duty-Bound Delia, Papillon Liisa Helena Rei 0 0.00 0.00 32.28

C - A0 hüpperada slaalomiga (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bulja, Bulja, Ameerika Staffordshire terjer Aleksandr Polk 0 0.00 0.00 32.40
2 Rii, Follow the Leader Riddle Ripley, Bordercollie Krista Tammäe 5 0.00 5.00 31.78
3 Nika , Follow the Leader Fancy Duchess, Bordercollie Irina Ostrovskaja 5 0.00 5.00 32.94
4 Poppy, Bimbik`s Poppy, Inglise springerspanjel Konrad Sirel 10 7.17 17.17 51.17
Agny, Follow the Leader Graceful Princess, Bordercollie Kristiina Tšebotar 0 0.00 100.00

A - A0 edasijõudnute hüpperada (maksi) B - A0 edasijõudnute hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Perta, Irokon Faster Higher Glitter, Pikakarvaline collie Anne Vau 0 2.62 2.62 92.50
Fly, Follow the Leader Fiery Prince, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 200.00
Mei, Restless Hundle Maili, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 200.00

A - A0 edasijõudnute hüpperada (XS - väike mini) B - A0 edasijõudnute hüpperada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Veera, Jackobean Madonna Della Scala, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 0.00 63.85
2 Mishel, Elbars Black Unique Star, Shetlandi lambakoer Jekaterina Nagovitsõna 0 0.00 100.00 32.13
3 Delly, Losaria Duty-Bound Delia, Papillon Liisa Helena Rei 0 0.00 100.00 27.85

A - A0 edasijõudnute hüpperada (SL - väike maksi) B - A0 edasijõudnute hüpperada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Poppy, Bimbik`s Poppy, Inglise springerspanjel Konrad Sirel 5 0.00 5.00 75.00
2 Nika , Follow the Leader Fancy Duchess, Bordercollie Irina Ostrovskaja 10 0.00 10.00 59.78
3 Rii, Follow the Leader Riddle Ripley, Bordercollie Krista Tammäe 0 0.00 100.00 29.50
4 Bulja, Bulja, Ameerika Staffordshire terjer Aleksandr Polk 0 0.00 100.00 27.31
5 Agny, Follow the Leader Graceful Princess, Bordercollie Kristiina Tšebotar 10 0.00 110.00 25.82
6 Zeven, Lizzira's Ambitious Zix, Shetlandi lambakoer Reet Volt 10 0.00 110.00 33.35

A - A0 edasijõudnute hüpperada (mini) B - A0 edasijõudnute hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Maarika Kikas 0 0.00 0.00 60.42
2 James, Sinikoera Shining Armor, Jack russell terjer Signe Kukin 0 0.00 0.00 72.00
3 Comanche, Volfrad Capable Ginger, Väike brabandi grifoon Darja Gerasimovitš 5 0.00 5.00 80.96
4 Deni, Dendy, Kääbussnautser Anna Bagautdinova 0 0.00 100.00 35.97
5 Tikker, Tikker, Jack russell terjer Maarja-Liisa Lill 10 6.35 116.35 47.35
Klara , Kenlend Box Calgary, Bostoni terjer Andres Tuule 0 0.00 200.00

A - A0 edasijõudnute hüpperada (midi) B - A0 edasijõudnute hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 5 0.00 5.00 58.10
2 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 0 0.00 100.00 32.43
3 Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalia Garastsenko 5 0.00 105.00 28.53
4 Ärtu, Cen Clarence's King of Hearts, Kääbuspuudel Regina Helena Lõpp-Elmeste 5 0.00 105.00 33.09
Capella, Capella, beagle Anastasia Balashova 0 0.00 200.00