29.08.2020 Agility Arenguseltsi Suvelõpu võistlus A0, veteranid ja Open

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zekken, Zekken, Tõuta Johanna Jakobson 5 0.00 5.00
2 Skadi, Siimline's Zara, Papillon Sirelin Timmermann 10 3.39 13.39
3 Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 0 0.00 100.00
4 Sofia , Honeyon Honey Helsa, Papillon Signe Kipper 0 0.00 100.00
Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 200.00
Frankie, Siimline's Zlatan, Papillon Annika Pärn 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 0 0.00 100.00
2 Bosse, Elbars Black Viscount, Shetlandi lambakoer Peeter Saul 10 0.00 110.00

A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sipsik, Hedera's She's Gorgeous, Nova Scotia retriiver Pille Pullonen 5 0.00 5.00
Chuck, Nelson Norris, beagle Anne Margusoo 0 0.00 200.00
Maru, Lemon Splash Artico Encanto, Siberi Husky Krista Kallaste 0 0.00 200.00
Karma, Every Kingdom Rev Your Engine, Bordercollie Kristiina Ilves 0 0.00 200.00
Kaisa, Brilliant blik ailanthus Cassia may, Nova Scotia retriiver Arina Zamosnikova 0 0.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 1.rada (XS - väike mini) Veteranid 1.rada (XS - väike mini) Veteranid 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) Vetaranid 2.rada (XS - väike mini) Vetaranid 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

Veteranid 1.rada (mini) Veteranid 1.rada (midi) Veteranid 1.rada (maksi) Vetaranid 2.rada (mini) Vetaranid 2.rada (midi) Vetaranid 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
2 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 0 0.00 0.00
3 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 10 0.00 10.00
4 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 0 0.00 100.00
5 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sils 5 0.00 105.00
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 0 0.00 200.00

Open hüpperada (mini) Open 1.agilityrada (mini) Open 2.agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
2 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 5 0.00 5.00
3 Haylíe, Flyland Impression, Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin 10 0.00 10.00
4 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 10 0.00 10.00
5 Sofia, Virginia Woolf Iz Zamka Priora, Kääbuspinšer Natalja Šois 10 0.00 210.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 300.00
Zekken, Zekken, Tõuta Johanna Jakobson 0 0.00 300.00

Open hüpperada (midi) Open 1.agilityrada (midi) Open 2.agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 5 0.00 5.00
2 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 10 0.00 10.00
3 Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 25 0.00 125.00
4 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 5 0.00 205.00
5 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 0 0.00 200.00

Open hüpperada (maksi) Open 1.agilityrada (maksi) Open 2.agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 15 0.00 15.00
2 Dolly, Dolly, Tõuta Maaja Kasemets-Nahkur 30 0.00 30.00
3 Wufi, Angelus Nix Eleazar, Siberi Husky Krista Kallaste 20 25.34 45.34
4 Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 105.00
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 0 0.00 300.00

Open hüpperada (XS - väike mini) Open 1.agilityrada (XS - väike mini) Open 2.agilityrada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 0 86.00 300.00
Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 36.00 300.00

Open hüpperada (SL - väike maksi) Open 1.agilityrada (SL - väike maksi) Open 2.agilityrada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Heti, Speckled Hanka Heti, Welshi Springerspanjel Hanna-Liisa Roosileht 10 0.00 10.00
2 Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 30 0.00 30.00
3 Minni, Peak River So Lovely Minni, Austraalia lambakoer Anar Park 5 0.00 105.00
4 Bambi, Peak river So Magic Bambi, Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson 25 0.00 125.00
5 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 5 0.00 205.00
Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 0 0.00 300.00
Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 300.00
Karma, Every Kingdom Rev Your Engine, Bordercollie Kristiina Ilves 0 0.00 300.00
9 Sipsik, Hedera's She's Gorgeous, Nova Scotia retriiver Pille Pullonen 5 0.00 205.00