15.08.2020 TAKO agility võistlus A0 algajatele ja A0 edasijõudnutele Tagadil

A - A0 algajate hüpperada (mini) B - A0 algajate hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Klara , Kenlend Box Calgary, Bostoni terjer Andres Tuule 0 0.00 0.00 33.79
2 Tommy, Mairoos Tommy, väike spits (kleinspitz) Ethel Voites 5 0.00 5.00 46.84

A - A0 algajate hüpperada (midi) B - A0 algajate hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A - A0 algajate hüpperada (maksi) B - A0 algajate hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mei, Restles Hundle Maili, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 30 0.00 30.00 25.52

A - A0 algajate hüpperada (XS - väike mini) B - A0 algajate hüpperada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A - A0 algajate hüpperada (SL - väike maksi) B - A0 algajate hüpperada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zeven, Lizzira's Ambitious Zix, Shetlandi lambakoer Reet Volt 15 0.00 15.00 38.66
2 Muf , Toalmark Luke, Bordercollie Inga Järv 5 0.00 105.00 12.87

A - A0 edasijõudnute slaalomiga hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Maarika Kikas 0 0.00 0.00 26.59
2 Emma, Rigair Gabriella, Jack russell terjer Reet Veski 0 0.00 0.00 35.88
Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 0 0.00 100.00

A - A0 edasijõudnute slaalomiga hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Berri, Banana Bender Super Trouper, Austraalia karjakoer Grete Ohak 0 0.00 0.00 38.16
2 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 10 0.00 10.00 31.12
Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 0 0.00 100.00

A - A0 edasijõudnute slaalomiga hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jaydi, Jaydi, Tõuta Diana Varik 0 0.00 0.00 39.62
2 Perta, Irokon Faster Higher Glitter, Pikakarvaline collie Anne Vau 0 3.25 3.25 45.25
Aslan, Peak River Fab Aslan, Austraalia lambakoer Paula Johanna Susi 0 0.00 100.00
Ray, Ray, Tõuta Tatjana Pashkovski 0 0.00 100.00
Fly, Follow the Leader Fiery Prince, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00

A - A0 edasijõudnute slaalomiga hüpperada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fessy, Fessy Raciborski Puch, Toypuudel Kersti Kuusalu 5 1.57 6.57 43.57

A - A0 edasijõudnute slaalomiga hüpperada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 5 0.00 5.00 26.35
2 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 5 0.00 5.00 28.50
3 Rii, Follow the Leader Riddle Ripley, Bordercollie Krista Tammäe 10 0.00 10.00 25.34
Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 100.00

A - A0 edasijõudnute hüpperada (mini) B - A0 edasijõudnute hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Maarika Kikas 0 0.00 0.00 44.50
2 Tikker, Tikker, Jack russell terjer Maarja-Liisa Lill 0 0.00 0.00 59.57
3 Bjorn, Oldywell Best Choise Bjorn, Jack russell terjer Külli Sepp 0 3.50 103.50 43.50
Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 0 0.00 200.00
Emma, Rigair Gabriella, Jack russell terjer Reet Veski 0 40.00 200.00

A - A0 edasijõudnute hüpperada (midi) B - A0 edasijõudnute hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 0 40.00 100.00 20.22
2 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 10 40.00 110.00 26.12
Berri, Banana Bender Super Trouper, Austraalia karjakoer Grete Ohak 0 40.00 200.00

A - A0 edasijõudnute hüpperada (maksi) B - A0 edasijõudnute hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jaydi, Jaydi, Tõuta Diana Varik 5 0.00 5.00 70.38
2 Fly, Follow the Leader Fiery Prince, Bordercollie Tatjana Vanderflit 15 0.00 15.00 47.72
3 Aslan, Peak River Fab Aslan, Austraalia lambakoer Paula Johanna Susi 0 40.00 100.00 24.31
4 Perta, Irokon Faster Higher Glitter, Pikakarvaline collie Anne Vau 5 42.35 107.35 42.35
Ray, Ray, Tõuta Tatjana Pashkovski 0 80.00 200.00
Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 0 80.00 200.00

A - A0 edasijõudnute hüpperada (XS - väike mini) B - A0 edasijõudnute hüpperada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fessy, Fessy Raciborski Puch, Toypuudel Kersti Kuusalu 10 0.00 10.00 74.18

A - A0 edasijõudnute hüpperada (SL - väike maksi) B - A0 edasijõudnute hüpperada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 40.00 100.00 19.56
2 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 0 40.00 100.00 20.72
3 Rii, Follow the Leader Riddle Ripley, Bordercollie Krista Tammäe 0 40.00 100.00 23.62
4 Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 10 40.00 110.00 19.15