20.09-21.09.14 Uulu

V1 A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 0.00 28.37
2 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 0.00 0.00 38.03
3 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 0.00 0.00 47.64
4 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 5 0.00 5.00 44.32
5 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 5 6.91 11.91 58.91
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00 36.74
Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 52.00 100.00
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 52.00 100.00

V1 A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 52.00 100.00
Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 0 52.00 100.00

V1 A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 10 0.00 10.00 48.45
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 15 0.00 15.00 33.41
3 Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 10 13.04 23.04 65.04
Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 0 0.00 100.00
Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 0 0.00 100.00

V2 A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 0.00 32.69
2 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 0.00 0.00 39.98
3 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 0.00 0.00 47.26
4 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00 40.08
5 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 5 0.79 5.79 52.79
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 25 0.00 25.00 35.78
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 100.00
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 0 0.00 100.00
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 0 0.00 100.00
Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 0 0.00 100.00

V2 A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 0.00 32.68
2 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 5 0.00 5.00 37.15
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00

V2 A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.00 100.00
Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 0 0.00 100.00
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 0 0.00 100.00

V3 A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 15 0.00 15.00 50.86
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00

V3 A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 40.63
2 Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.00 0.00 43.11
3 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 5 0.00 5.00 34.71
4 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 10.00 53.22
Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 0 0.00 100.00

V3 A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 34.34
2 Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 0 0.00 0.00 35.90
3 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 0 0.00 0.00 39.79
4 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00 40.44
5 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 5 1.62 6.62 55.62
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 0 0.00 100.00
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 100.00
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 0 0.00 100.00

V4 A1 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 32.09
2 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 0 0.00 0.00 35.46
3 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 0 0.00 0.00 39.02
4 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 6.10 6.10 54.10
5 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00 37.17
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 0 0.00 100.00
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 0 0.00 100.00

V4 A1 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 0.00 27.46

V4 A1 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 10.00 30.26
2 Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 15 0.00 15.00 46.00
3 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 20 0.00 20.00 40.77
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00

V5 A2 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 0.00 0.00 40.38
2 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 0 0.00 0.00 43.98
3 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 5 0.00 5.00 33.76
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 0.00 100.00

V5 A2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 28.33
2 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 0 0.00 0.00 29.31
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00

V5 A2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 0.00 25.15
2 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 5.21 5.21 50.21
3 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Marit Kungla 10 0.00 10.00 43.31
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00

V6 A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dreik, Joost, jack russell'i terjer Artjom Nadjozha 0 0.00 0.00 31.72
2 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 0.00 0.00 37.36
3 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 0 0.00 0.00 43.64
4 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 5 4.01 9.01 50.01
5 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 10 0.00 10.00 32.03
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00

V6 A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 30.10
2 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 0.00 36.76
3 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 10 0.00 10.00 29.67
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00
Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 0 0.00 100.00

V6 A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 10 0.00 10.00 33.28
2 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 15 0.00 15.00 33.90
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 100.00
Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Marit Kungla 0 0.00 100.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 100.00

V7 A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 5 0.77 5.77 46.77
2 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 5 3.78 8.78 49.78
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 100.00
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 0.00 100.00

V7 A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 0 0.00 0.00 30.27
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 46.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 46.00 100.00
Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 0 46.00 100.00

V7 A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Marit Kungla 5 0.00 5.00 40.06
2 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 4.63 9.63 50.63
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00

V8 A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 10 0.00 10.00 34.62
2 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Marit Kungla 10 0.00 10.00 44.67
3 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 20 0.00 20.00 32.32
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 100.00

V8 A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 0 0.00 0.00 45.19
2 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 3.31 3.31 52.31
3 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 5 0.00 5.00 46.87
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 49.00 100.00

V8 A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 32.88
2 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 0.00 39.19
3 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 15 0.00 15.00 30.92
Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 0 0.00 100.00

V9 A0 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tšižova 0 0.00 0.00 20.17
2 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 0.00 23.06
3 Steffi, Scarlett Bevy JR Bella Vista, jack russell'i terjer Gerli puusild 0 0.00 0.00 23.64
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 24.62
5 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 0 0.00 0.00 24.89
6 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 0 0.00 0.00 25.63
7 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 0 3.56 3.56 34.56
8 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 5 0.00 5.00 24.09
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 0 0.00 100.00
La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 0 31.00 100.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 31.00 100.00
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 0 31.00 100.00
Max, Boss-Maximus-Aurelius, Vene kääbuskoer Kai Kandla 0 31.00 100.00

V9 A0 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 18.79

V9 A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 0.00 16.50
2 Vudi, Angelus Nix Bernice Hunter, Siberi Husky Lisete Eljand 0 0.00 0.00 23.92
3 Jeccy, TIIGIRA JECCICA-JAIDE, Labradori retriiver Herme Koit 0 0.00 0.00 29.04
4 Tsiller, Pamparix Silica, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.09 0.09 31.09
5 Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 5 0.00 5.00 25.93
6 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 10 0.00 10.00 26.96
7 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 15 0.00 15.00 23.15
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 0 0.00 100.00

V10 A0 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tšižova 0 0.00 0.00 20.13
2 Steffi, Scarlett Bevy JR Bella Vista, jack russell'i terjer Gerli puusild 0 0.00 0.00 23.48
3 La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 0 0.00 0.00 23.49
4 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 0 0.00 0.00 24.83
5 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 0.00 25.22
6 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 0 0.00 0.00 26.40
7 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 10 0.00 10.00 27.63
8 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 10 0.00 10.00 33.42
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 0 0.00 100.00
Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 0 0.00 100.00
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 100.00
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 0 0.00 100.00
Max, Boss-Maximus-Aurelius, Vene kääbuskoer Kai Kandla 0 0.00 100.00

V10 A0 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 20.38

V10 A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 0.00 16.41
2 Vudi, Angelus Nix Bernice Hunter, Siberi Husky Lisete Eljand 0 0.00 0.00 26.54
3 Tsiller, Pamparix Silica, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.42 0.42 34.42
4 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 25 0.00 25.00 23.71
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 0 0.00 100.00
Jeccy, TIIGIRA JECCICA-JAIDE, Labradori retriiver Herme Koit 0 0.00 100.00
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 0 0.00 100.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 34.00 100.00

V11 A3 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 30.07
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 30.30
3 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00 30.52
4 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 0.00 32.32
5 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 10 0.00 10.00 40.07
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 10 6.44 16.44 48.44
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00

V11 A3 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 30.84
2 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00 32.90
3 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 10 0.00 10.00 29.06
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 0.00 10.00 30.43
Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 100.00

V11 A3 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 27.75
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 28.00
3 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 30.30
4 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 5 0.00 5.00 29.27
5 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 5 0.00 5.00 40.90
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 5 0.00 5.00 41.01
7 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 10 0.00 10.00 28.87
8 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 10 0.00 10.00 41.99
9 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 15 0.00 15.00 41.37
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 42.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 42.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 42.00 100.00

V12 A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 30.06
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 31.10
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 36.16
4 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 5 0.00 5.00 34.27
5 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 10 0.00 10.00 33.38
6 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 11.66 11.66 51.66
7 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 10 2.17 12.17 42.17
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00
Dreik, Joost, jack russell'i terjer Artjom Nadjozha 0 0.00 100.00
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 40.00 100.00

V12 A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 36.65
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 29.01
3 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 33.34
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 40.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 40.00 100.00

V12 A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 29.07
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 5 0.00 5.00 29.87
3 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 5.00 30.63
4 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 5 0.10 5.10 40.10
5 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 10 0.00 10.00 33.42
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 10 0.00 10.00 34.42
7 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 0.00 10.00 37.82
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 40.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 40.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 40.00 100.00

V13 A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 30.41
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 31.37
3 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00 31.90
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 39.12
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 22.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 22.00 100.00
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 22.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 22.00 100.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 22.00 100.00
Dreik, Joost, jack russell'i terjer Artjom Nadjozha 0 22.00 100.00

V13 A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 0.00 28.84
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 31.97
3 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 5 0.00 5.00 30.73
4 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 5 0.00 5.00 40.90
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 22.00 100.00

V13 A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00 29.73
2 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 33.90
3 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 0.00 39.49
4 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 5 0.00 5.00 36.55
5 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 5 0.00 5.00 41.95
6 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 10 0.00 10.00 34.60
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 22.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 22.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 22.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 22.00 100.00

V14 A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 32.79
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 33.30
3 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 33.91
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 38.37
5 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 0.00 40.72
6 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 0.00 5.00 33.06
7 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 5 0.00 5.00 36.82
8 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 8.75 8.75 55.75
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00

V14 A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 0.00 31.08
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 35.25
3 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 36.21
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 100.00

V14 A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00 31.13
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 32.30
3 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 33.48
4 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 38.03
5 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 0.00 38.84
6 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00 30.01
7 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00 30.70
8 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 0.00 5.00 31.97
9 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 5 0.00 5.00 32.51
10 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 5 0.00 5.00 41.93
11 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 5 2.90 7.90 49.90
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00