12.06.2020 TAKO agility eksam A2 ja open võistlusklassidele (kohtunik Inga Järv)

A - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Johnny, Scarlett Bevy Johnny Torrio, Jack russell terjer Jaanus Rand 0 0.00 0.00
2 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 5 0.00 5.00
3 Zeki, Wandapesa Tiramisu Zusa Zeki, Shetlandi lambakoer Mirjam Kivinuk 10 0.00 10.00
4 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 10 0.00 10.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00
Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 0 0.00 100.00
Herbert, Jump´n´Roll Herbert , Jack russell terjer Ragne Larin 0 50.57 100.00

A - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 0 0.00 0.00
2 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 10 0.00 10.00
Haylíe, Flyland Impression, Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin 0 50.57 100.00

A - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00

A - A2 agilityrada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 50.57 100.00
Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 0 50.57 100.00

A - A2 agilityrada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 5 0.00 5.00

B - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 0 0.00 0.00
2 Johnny, Scarlett Bevy Johnny Torrio, Jack russell terjer Jaanus Rand 10 0.00 10.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 9.57 14.57
Herbert, Jump´n´Roll Herbert , Jack russell terjer Ragne Larin 0 0.00 100.00
Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 100.00
Zeki, Wandapesa Tiramisu Zusa Zeki, Shetlandi lambakoer Mirjam Kivinuk 0 0.00 100.00
Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 0 0.00 100.00

B - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 10 0.00 10.00
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 0 0.00 100.00
Haylíe, Flyland Impression, Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin 0 0.00 100.00

B - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 5.00

B - A2 agilityrada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 0 0.00 0.00
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 51.71 100.00

B - A2 agilityrada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 15 0.00 15.00

C - A2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Haylíe, Flyland Impression, Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin 0 0.00 0.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 100.00
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 0 0.00 100.00

C - A2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 10 0.00 10.00

C - A2 hüpperada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 0 0.00 0.00
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 36.84 100.00

C - A2 hüpperada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

C - A2 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 0 0.00 0.00
2 Herbert, Jump´n´Roll Herbert , Jack russell terjer Ragne Larin 5 7.56 12.56
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 8.78 13.78
Zeki, Wandapesa Tiramisu Zusa Zeki, Shetlandi lambakoer Mirjam Kivinuk 0 0.00 100.00
Johnny, Scarlett Bevy Johnny Torrio, Jack russell terjer Jaanus Rand 0 0.00 100.00

A - open agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 50.57 100.00
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 50.57 100.00

A - open agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 5 0.00 5.00
Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00

A - open agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00
2 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00

A - open agilityrada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A - open agilityrada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00

B - open agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 51.71 100.00
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 51.71 100.00

B - open agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.00 5.00
2 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 10 0.00 10.00
Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 51.71 100.00

B - open agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00

B - open agilityrada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

B - open agilityrada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 5 0.00 5.00

C - open hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00
2 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00
3 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 10 0.00 10.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00

C - open hüpperada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

C - open hüpperada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00

C - open hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 10 0.00 10.00
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 0.00 100.00

C - open hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00
2 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00
3 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 0.00 0.00
Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00