7.03.2020 JO AWC Toetusvõistlus Tartus

A0-A1 tunnelirada 1 (midi) A0-A1 tunnelirada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 0.00
2 Rosin, Runrunrun Can't Stop Running, Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk 0 0.00 0.00

A0-A1 tunnelirada 1 (mini) A0-A1 tunnelirada 1 (XS - väike mini) A0-A1 tunnelirada 2 (mini) A0-A1 tunnelirada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00
2 Sunny, Armirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 0.00 0.00
3 Kribu, Kribu, Tõuta Pirika Kivaste 0 0.00 0.00
4 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 5 0.00 5.00
Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 0 50.00 200.00

A0-A1 tunnelirada 1 (maksi) A0-A1 tunnelirada 1 (SL - väike maksi) A0-A1 tunnelirada 2 (maksi) A0-A1 tunnelirada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 0.00
2 Mango, Kynagon la vie en rose, Bordercollie Karen Dunaway 0 0.00 0.00
3 Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 0.00
4 Berta, Saldozo Prieks Pertonella, ungari vizsla Hanna Grete Prans 0 0.00 0.00
5 Heti, Speckled Hanka Heti, Welshi Springerspanjel Ert Morel 0 0.00 0.00
6 Yoko, Born to win warrior Yoko, Sveitsi valge lambakoer Merle Köidi 0 0.00 0.00
7 Pepi, Ability Penelope Pepija, Saksa bokser Liile Jõgi 0 0.00 100.00
Bambi, Peak River So Magic Bambi, Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 20 0.00 20.00

A0 1.rada (mini) A0 1.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (mini) A0 2.rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kribu, Kribu, Tõuta Pirika Kivaste 0 0.00 0.00
2 Sunny, Armirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 0.00 0.00
3 Coco , Siimline’s Connor , Papillon Annabel Jõgi 10 0.00 10.00
4 Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 5 0.00 105.00
Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 0 0.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (maksi) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Berta, Saldozo Prieks Pertonella, ungari vizsla Hanna Grete Prans 0 0.00 0.00
2 Bambi, Peak River So Magic Bambi, Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson 0 0.00 0.00
3 Mango, Kynagon la vie en rose, Bordercollie Karen Dunaway 0 0.00 100.00
4 Pepi, Ability Penelope Pepija, Saksa bokser Liile Jõgi 5 0.00 105.00
5 Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 10 0.00 110.00
6 Yoko, Born to win warrior yoko, Sveitsi valge lambakoer Merle Köidi 10 0.00 110.00
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 200.00

Open agilityrada 1 (mini) Open agilityrada 2 (mini) Open agilityrada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 0 0.00 0.00
2 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 20 0.00 120.00

Open agilityrada 1 (midi) Open agilityrada 2 (midi) Open agilityrada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 5 0.00 5.00
2 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 35 0.00 35.00
3 Rosin, Runrunrun Can't Stop Running, Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk 10 0.00 110.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 300.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 300.00

Open agilityrada 1 (maksi) Open agilityrada 2 (maksi) Open agilityrada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 5 0.00 5.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 300.00

Open agilityrada 1 (XS - väike mini) Open agilityrada 2 (XS - väike mini) Open agilityrada 3 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sunny, Armirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 5 5.72 110.72

Open agilityrada 1 (SL - väike maksi) Open agilityrada 2 (SL - väike maksi) Open agilityrada 3 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00
2 Heti, Speckled Hanka Heti, Welshi Springerspanjel Ert Morel 0 0.00 100.00
Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vaaks 0 0.00 300.00