15.02.2020 JO AWC Toetusvõistlus Tartus

A0 1.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A0 1.rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 10 0.00 10.00
2 Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00
Bella, Bella, Tõuta Sigrid Raudsepp 0 0.00 200.00

A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A0 2.rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A0 1.rada (maksi) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (maksi) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 5 0.00 5.00
2 Bambi, Peak River So Magic Bambi, Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson 0 0.00 100.00
3 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 5 0.00 105.00
4 Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 20 0.00 120.00

Open agilityrada 1 (mini) Open agilityrada 2 (mini) Open agilityrada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 0 0.00 100.00
2 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.00 100.00
3 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 10 0.00 210.00

Open agilityrada 1 (midi) Open agilityrada 2 (midi) Open agilityrada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 10 0.00 10.00
2 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 30 5.16 35.16
3 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 100.00
4 Rosin, Runrunrun Can't Stop Running, Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk 5 1.90 106.90
Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 300.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 300.00

Open agilityrada 1 (maksi) Open agilityrada 2 (maksi) Open agilityrada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00
3 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 5 0.00 105.00
4 Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Lisa Marie Mölder 10 0.00 210.00
Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 0 0.00 300.00

Open agilityrada 1 (XS - väike mini) Open agilityrada 2 (XS - väike mini) Open agilityrada 3 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 15 0.00 15.00
2 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Sirli Kivimets 0 0.00 100.00

Open agilityrada 1 (SL - väike maksi) Open agilityrada 2 (SL - väike maksi) Open agilityrada 3 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 20 0.00 120.00
2 Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vaaks 5 0.00 205.00
Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 0 0.00 300.00