15.02.2020 Pärnu Agility klubi talvehooaja karikasarja IV etapp

V1- tunnelirada 1 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V1- tunnelirada 1 (midi) V2- tunnelirada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mystic, Stupor Mundi Mystic Braveheart, Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00
2 Neeva, Ostrov na Neve Anabel, Hollandi väike veelinnukoer Anna-Maria Melts 0 0.00 0.00
3 Zi-zi, Victory Sweet Zizi, Bordercollie Edgar Lepik 0 0.00 100.00

V1- tunnelirada 1 (maksi) V2- tunnelirada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kleer, Estrellest Chic Clear, Saksa lambakoer Erik Mäesep 0 0.00 0.00
2 Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 0.00

V2- tunnelirada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V1- tunnelirada 1 (mini) V1- tunnelirada 1 (XS - väike mini) V2- tunnelirada 2 (mini) V2- tunnelirada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 0 0.00 0.00
2 Pepe, Millgret Pepper, Praha rotipüüdja Grazina Reinem 0 0.00 0.00

V3- hüpperada A0 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V4- hüpperada A0 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V5- algajate agilityrada 1 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V5- algajate agilityrada 1 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V6- algajate agilityrada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V3- hüpperada A0 (midi) V4- hüpperada A0 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zi-zi, Victory Sweet Zizi, Bordercollie Edgar Lepik 0 0.00 0.00
2 Neeva, Ostrov na Neve Anabel, Hollandi väike veelinnukoer Anna-Maria Melts 0 0.00 0.00
3 Mystic, Stupor Mundi Mystic Braveheart, Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann 5 0.00 105.00

V3- hüpperada A0 (maksi) V4- hüpperada A0 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 5 0.00 5.00
2 Kleer, Estrellest Chic Clear, Saksa lambakoer Erik Mäesep 10 0.00 10.00
3 Dinni, So Yehet FLC` Shining Diamond, Bordercollie Moonika Trumm 5 0.00 105.00

V6- algajate agilityrada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V7- OPEN 1 rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V8- OPEN 2 rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V9- OPEN 3 rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V5- algajate agilityrada 1 (mini) V6- algajate agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 0 0.00 0.00
2 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 5 0.00 5.00

V5- algajate agilityrada 1 (midi) V6- algajate agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sky, Scandyline With Love, Shetlandi lambakoer Leelo Saare 5 0.00 5.00
2 Emil, Emil, Tõuta Anna-Maria Melts 10 0.00 110.00

V5- algajate agilityrada 1 (maksi) V6- algajate agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Eddy, Can Fly Neverending Force, Bordercollie Liina Siirus 0 0.00 0.00
2 Dinni, So Yehet FLC` Shining Diamond, Bordercollie Moonika Trumm 15 2.10 117.10

V3- hüpperada A0 (mini) V3- hüpperada A0 (XS - väike mini) V4- hüpperada A0 (mini) V4- hüpperada A0 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Maarika Kikas 0 0.00 100.00
2 Pepe, Millgret Pepper, Praha rotipüüdja Grazina Reinem 5 4.02 109.02

V7- OPEN 1 rada (mini) V8- OPEN 2 rada (mini) V9- OPEN 3 rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
2 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 0.00
3 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 5 0.00 5.00
4 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 7.89 7.89
5 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 10 3.07 13.07
6 Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 19.07 24.07
7 Grummi, White Galanthus Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 5 20.18 25.18
8 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 0 39.51 39.51
9 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kendra Eeskivi 5 0.00 105.00

V7- OPEN 1 rada (midi) V8- OPEN 2 rada (midi) V9- OPEN 3 rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 3.27 3.27
2 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 14.37 14.37
3 Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 10 0.00 110.00
4 Sky, Scandyline With Love, Shetlandi lambakoer Leelo Saare 0 0.00 200.00

V7- OPEN 1 rada (maksi) V8- OPEN 2 rada (maksi) V9- OPEN 3 rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 15 0.00 15.00
2 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 30 2.12 32.12
3 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 40 8.47 48.47

V7- OPEN 1 rada (SL - väike maksi) V8- OPEN 2 rada (SL - väike maksi) V9- OPEN 3 rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 0 0.00 0.00
2 Freya, Breuddwyd Firesoul Princess, Welshi Springerspanjel Kati Elvelt 5 0.00 5.00
3 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 105.00