22-23.02.2020 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Coco, Siimline’s Connor , Papillon Annabel Jõgi 10 0.00 10.00
2 Don , Tobulybe Don King, Kääbuspinšer Rein Väin 0 0.00 100.00
3 Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 5 0.00 105.00
Ruu, Ruu, Tõuta Elisa Erkheikki 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mia, Bora dei Gioiosi Rubacuori, Romagna veekoer Angret Kang 5 0.00 5.00
Säde , Flightmaster Now and Forever, Etna Cirneco Meeli Eismann 0 0.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Laima, Fire Shadow Viktoria, Nova Scotia retriiver Arina Zamošnikova 0 0.00 0.00
2 Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 0.00
3 Alice , Stylesign Alice, Saksa bokser Maarja Kalma 0 0.00 0.00
4 Mango, Kynagon la vie en rose, Bordercollie Karen Dunaway 5 0.00 5.00
5 Vincent, Vincent, Tõuta Kristi Sisask 10 0.00 10.00
6 Karma, Every Kingdom Rev Your Engine, Bordercollie Kristiina Ilves 0 0.00 100.00
7 Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 5 0.00 105.00
Juke, Bellalypso Juke Box-Volteeaz, hollandi lambakoer, lühikarvaline Outi Pyhälä 0 0.00 200.00
Pepi, Ability Penelope Pepija, Saksa bokser Liile Jõgi 0 0.00 200.00

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A2 Jumping (mini) A2 Agility 1. (mini) A2 Agility 2. (mini) A2 Agility 3. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 15 29.15 244.15
2 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kendra Eeskivi 0 0.00 300.00
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 400.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 400.00

A2 Jumping (midi) A2 Agility 1. (midi) A2 Agility 2. (midi) A2 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 25 0.00 225.00
Haylíe, Flyland Impression, Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin 0 0.00 400.00

A2 Jumping (maksi) A2 Agility 1. (maksi) A2 Agility 2. (maksi) A2 Agility 3. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 15 0.00 215.00
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 0 0.00 400.00
3 Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 0 0.00 300.00

A2 Jumping (XS - väike mini) A2 Agility 1. (XS - väike mini) A2 Agility 2. (XS - väike mini) A2 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 30 0.00 230.00
Ninja, Thingummy's Pretty Penelope, Papillon Jaana Salonen 0 0.00 400.00
3 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 5 0.00 305.00

A2 Jumping (SL - väike maksi) A2 Agility 1. (SL - väike maksi) A2 Agility 2. (SL - väike maksi) A2 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jazz, Jazz, Tõuta Vaaks Helen 15 0.00 215.00
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 400.00
Kratt , Laurelin du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 0 0.00 400.00

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 3. (mini) A3 Jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 100.00
2 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 5 0.00 105.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 200.00
4 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 200.00
5 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 0 0.00 200.00
6 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena M 0 0.00 300.00
7 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 300.00
8 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 5 0.00 305.00
9 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 10 0.00 310.00
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 400.00
Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 400.00
12 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 5 3.08 308.08

A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi) A3 Jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00
3 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 205.00
4 Furk, Furco Daydreams Dimvik Tish, Shetlandi lambakoer Elina Karasjova 0 0.00 300.00
5 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 0 0.00 300.00
6 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 5 0.00 305.00
Nemo, Shavian Take Me As I Am, Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen 0 0.00 400.00

A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 3. (maksi) A3 Jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 10 0.00 10.00
2 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 0.00 10.00
3 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 5 5.08 10.08
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 20 0.00 20.00
5 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 2.58 102.58
6 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 15 0.00 115.00
7 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 200.00
8 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 0.00 200.00
9 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 10 0.00 210.00
10 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 15 0.00 215.00
11 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 300.00
12 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 5 0.00 305.00
13 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 305.00
14 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 15 0.00 315.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 400.00
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 400.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 400.00

A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini) A3 Jumping (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 10 0.00 210.00
Sansa, Thingummy's Lovely Hecate, Papillon Jaana Salonen 0 0.00 400.00
3 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 5 0.00 205.00

A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi) A3 Jumping (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Freya, Breuddwyd Firesoul Princess, Welshi Springerspanjel Kati Elvelt 0 0.00 200.00

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ruu, Ruu, Tõuta Elisa Erkheikki 0 0.00 0.00
2 Taki, Flyland Instant Smile, Shetlandi lambakoer Svetlana Rosenkron 5 0.00 5.00
3 Coco, Siimline’s Connor , Papillon Annabel Jõgi 5 0.00 5.00
Bella, Bella, Tõuta Sigrid Raudsepp 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Säde , Flightmaster Now and Forever, Etna Cirneco Meeli Eismann 0 39.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mango, Kynagon la vie en rose, Bordercollie Karen Dunaway 5 0.00 5.00
2 Alice , Stylesign Alice, Saksa bokser Maarja Kalma 10 0.00 10.00
3 Tess , Dessi Sweet Love, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 100.00

A3 Jumping (maksi) A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 3. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 0.00
2 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00
3 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 20 0.00 20.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 5 0.00 105.00
5 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 10 0.00 110.00
6 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 200.00
7 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 15 0.00 215.00
8 Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 305.00
9 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 5 54.00 305.00
10 Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 20 0.00 320.00
11 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 25 14.41 339.41
12 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 0.00 210.00

A3 Jumping (XS - väike mini) A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 0 0.00 200.00
2 Sansa, Thingummy's Lovely Hecate, Papillon Jaana Salonen 0 0.00 200.00
3 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 0 0.00 300.00

A3 Jumping (SL - väike maksi) A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 0 0.00 100.00
2 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 15 0.00 115.00

A3 Jumping (mini) A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 3. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 5.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 10 0.00 10.00
3 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
5 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 100.00
6 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 4.89 104.89
7 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 20 0.00 120.00
8 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 10 0.00 210.00
9 Grummi, White Galanthus Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 10 16.67 226.67
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 400.00

A3 Jumping (midi) A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 0.00 5.00
2 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 20 9.51 129.51
3 Furk, Furco Daydreams Dimvik Tish, Shetlandi lambakoer Elina Karasjova 0 0.00 200.00
4 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 5 0.00 305.00
5 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 10 0.00 310.00
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 0.00 400.00

A1 Agility 1 (mini) A1 Agility 2. (mini) A1 Agility 3. (mini) A1 Jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 300.00
2 Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 30 0.00 330.00

A1 Agility 1 (midi) A1 Agility 2. (midi) A1 Agility 3. (midi) A1 Jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 0 0.00 100.00
2 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 10 41.00 210.00
3 Rosin, Runrunrun Can't Stop Running, Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk 5 0.00 205.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 400.00

A1 Agility 1 (maksi) A1 Agility 2. (maksi) A1 Agility 3. (maksi) A1 Jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Maiki, Maiki, Tõuta Vaaks Helen 30 8.52 38.52
2 Suvi, Dior Talent Barcelona Bis, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 10 3.57 113.57
3 Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 20 0.00 120.00
4 Tirppa, Scotfox's Akubra, Pikakarvaline collie Evie Rekola 10 0.00 310.00
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 0 87.00 400.00
6 Luna, Born To Win Warrior Irresistable, Sveitsi valge lambakoer Enely Õispuu 5 0.00 205.00

A1 Agility 1 (XS - väike mini) A1 Agility 2. (XS - väike mini) A1 Agility 3. (XS - väike mini) A1 Jumping (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ilze, Lexberry’s Winter Romance Ilze, Jack russell terjer Aimi Käsik 5 0.00 105.00
2 Misti, Thingummy's So Pretty April Mist, Papillon Jaana Salonen 15 0.00 115.00
3 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 20 0.00 120.00
4 Hanni, Hanni, Toypuudel Svetlana Rosenkron 5 10.66 315.66

A1 Agility 1 (SL - väike maksi) A1 Agility 2. (SL - väike maksi) A1 Agility 3. (SL - väike maksi) A1 Jumping (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Rieha, Tya Happiness from Paradise Falls, Bordercollie Siiri Saukko 5 0.00 205.00
2 Emmi , Emmi, Tõuta Kristi Karindi 0 0.00 300.00

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte