30.-31-08.2014, Luige RV / INT + Tunnelikarika V etapp

A3 V1 - agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 40.91
2 Party, Party s Krasnoy Gorki, Parson russeli terrier Elena Kapustina 0 0.00 0.00 42.25
3 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 42.35
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00 44.03
5 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 5 0.36 5.36 46.36
6 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 6.47 6.47 52.47
7 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 5 2.09 7.09 48.09
8 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 5 2.27 7.27 48.27
9 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 5 4.23 9.23 50.23
10 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 6.47 11.47 52.47
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 100.00
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 100.00
Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 0.00 100.00
Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 0 0.00 100.00

A3 V1 - agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 0.00 40.34
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00 41.19
3 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00 41.96
4 Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 45.53
5 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 5 0.00 5.00 44.09
6 Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 5 2.81 7.81 48.81
7 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 10 1.25 11.25 47.25
8 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 10 8.68 18.68 54.68
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 100.00
Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 100.00
Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 100.00

A3 V1 - agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 37.59
2 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00 38.93
3 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 0.00 42.70
4 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 0 0.00 0.00 43.99
5 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 5 0.00 5.00 39.64
6 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 5.00 42.40
7 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 0.00 5.00 45.52
8 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 10 0.00 10.00 39.25
9 Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 5 9.18 14.18 55.18
10 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 5 10.50 15.50 56.50
11 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 5 12.35 17.35 58.35
12 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 15 2.72 17.72 48.72
13 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 5 15.13 20.13 61.13
14 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 5 15.32 20.32 61.32
15 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 15 7.86 22.86 53.86
16 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 20 2.89 22.89 48.89
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00

RV hüpperada (midi) RV agilityrada CACIAG (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 15 0.00 15.00 78.21
2 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 15 3.70 18.70 89.22
3 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 100.00 42.81
4 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 5 0.00 105.00 39.44
5 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.26 105.26 40.26
6 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 5 1.44 106.44 41.44
7 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 10 0.00 110.00 34.88
8 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 10 0.00 110.00 37.93
9 Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 15 9.78 124.78 49.78
Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 200.00

RV hüpperada (maksi) RV agilityrada CACIAG (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00 74.80
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00 71.82
3 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 5 0.62 5.62 87.08
4 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 15 0.00 15.00 75.97
5 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 10 16.67 26.67 103.67
6 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 20 13.88 33.88 100.88
7 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 100.00 32.21
8 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 100.00 32.86
9 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00 35.87
10 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 5 0.00 105.00 43.82
11 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 5 0.00 105.00 45.25
12 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 5.09 105.09 52.09
13 Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 10 0.58 110.58 40.58
14 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 10 2.17 112.17 49.17
15 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 10 2.27 112.27 42.27
16 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 5 7.38 112.38 54.38
17 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 10 2.80 112.80 42.80
18 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 5 8.36 113.36 55.36
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 200.00
Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver German Shpak 0 0.00 200.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 200.00
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 0 0.00 200.00

A3 V2 - Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 41.94
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 42.83
3 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00 44.91
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00 45.32
5 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 6.11 6.11 54.11
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 7.53 7.53 55.53
7 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 3.54 8.54 51.54
8 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 5 3.63 8.63 51.63
9 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 10 0.00 10.00 47.39
10 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 14.12 14.12 62.12
11 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 13.90 23.90 61.90
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 100.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 0 0.00 100.00
Party, Party s Krasnoy Gorki, Parson russeli terrier Elena Kapustina 0 0.00 100.00
Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 0 0.00 100.00

A3 V2 - Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 47.42
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00 43.95
3 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 44.88
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 3.90 8.90 51.90
5 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 5 5.70 10.70 53.70
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 100.00
Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 100.00
Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 100.00
Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 0 0.00 100.00

A3 V2 - Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00 39.76
2 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00 40.55
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 42.18
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 44.24
5 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 5 0.00 5.00 41.62
6 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 5 0.00 5.00 45.23
7 Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 0 12.41 12.41 60.41
8 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 14.61 14.61 62.61
9 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 5 10.46 15.46 58.46
10 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 15 7.19 22.19 55.19
11 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 10 12.90 22.90 60.90
12 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 15 16.71 31.71 64.71
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 100.00
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 0 0.00 100.00

RV hüpperada (mini) RV agilityrada CACIAG (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 5 0.00 5.00 82.10
2 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 5 5.80 10.80 92.80
3 Party, Party s Krasnoy Gorki, Parson russeli terrier Elena Kapustina 10 6.51 16.51 89.07
4 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 10 8.57 18.57 95.57
5 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 15 3.76 18.76 90.42
6 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 15 6.62 21.62 93.62
7 Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 0 0.00 100.00 40.38
8 Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 1.86 101.86 48.86
9 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 5 0.00 105.00 34.62
10 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 5 0.00 105.00 35.63
11 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 105.00 44.37
12 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 5 0.00 105.00 39.67
13 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 5.62 105.62 52.62
14 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 10 0.00 110.00 43.90
15 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 9.88 114.88 56.88
16 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 5 10.07 115.07 50.07
17 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 7.04 117.04 47.04
18 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 5 17.20 122.20 57.20
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 200.00
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 200.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 200.00

A2 V1 - Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 5 0.00 5.00 37.72
2 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 5 3.54 8.54 50.54
3 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 5 3.79 8.79 50.79
4 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 10 0.00 10.00 40.50
5 Broderiks, Arsen Tvist Baiker, Shoti terjer Diāna Aumeistere 0 23.36 23.36 70.36
6 Dessi, Phoenix Emeror Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 25 16.50 41.50 63.50
Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 0 0.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00

A2 V1 - Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 5 16.26 21.26 63.26

A2 V1 - Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 5 0.00 5.00 32.48
2 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 5.00 35.44
3 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 5 0.00 5.00 45.26
4 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 10 0.00 10.00 31.04
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 15 0.00 15.00 36.14
6 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 15 0.00 15.00 36.17
7 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 15 2.30 17.30 49.30
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 0 0.00 100.00

A2 V2 - Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 39.31
2 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 41.60
3 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 0 4.39 4.39 51.39
4 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 5 3.89 8.89 50.89
5 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 5 4.00 9.00 51.00
6 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 10 0.00 10.00 41.96
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Broderiks, Arsen Tvist Baiker, Shoti terjer Diāna Aumeistere 0 0.00 100.00
Dessi, Phoenix Emeror Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 0 0.00 100.00

A2 V2 - Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 5.53 5.53 52.53

A2 V2 - Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 0.00 37.54
2 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 0 2.16 2.16 49.16
3 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 5 0.00 5.00 33.22
4 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 5 0.00 5.00 38.58
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 5 0.00 5.00 38.85
6 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 15 0.00 15.00 36.78
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00

A1 V1 - Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zara, Ebony Eddy's Shaily Admore, Kääbussnautser Skugarova Natalia 0 0.00 0.00 42.69
2 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 5 0.00 5.00 41.19
3 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 5 0.00 5.00 42.49
4 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 10 0.00 10.00 43.46
5 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 10 0.00 10.00 47.70
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00 38.19
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 100.00
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 0 0.00 100.00
Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 0 0.00 100.00
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 0 0.00 100.00
Kusti , Ridon Hennet Bungo Baggins, jack russell'i terjer Kristella Engel 0 0.00 100.00
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 0.00 100.00

A1 V1 - Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 0 0.00 0.00 39.69
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 0 0.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A1 V1 - Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 0 0.00 0.00 30.89
2 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 0 0.00 0.00 33.00
3 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 5 0.00 5.00 39.57
4 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 5 0.00 5.00 41.94
5 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 10 3.73 13.73 52.73
6 Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 15 0.00 15.00 40.97
7 Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 25 0.00 25.00 37.87
8 Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 25 0.00 25.00 46.05
9 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 35 11.96 46.96 60.96
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 100.00
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 0 0.00 100.00

A1 V3 - Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 0 0.00 0.00 37.39
2 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 0.00 38.08
3 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 5 0.00 5.00 44.06
4 Zara, Ebony Eddy's Shaily Admore, Kääbussnautser Skugarova Natalia 10 0.00 10.00 54.40
5 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 20 0.00 20.00 39.95
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 100.00
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 0 0.00 100.00
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 0.00 100.00

A1 V3 - Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 0.00 29.79
2 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 31.40
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 0 0.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 0 0.00 100.00
Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 0 0.00 100.00

A1 V3 - Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 0 0.00 0.00 29.20
2 Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 0 0.00 0.00 33.57
3 Maia, Eaglemount Maya Bernadetta, Itaalia corso Livia Kask 0 0.00 0.00 44.95
4 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 5 0.00 5.00 35.86
5 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 10 0.00 10.00 41.66
6 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 10 0.00 10.00 54.33
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 0 0.00 100.00
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 0 0.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 100.00
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 0 0.00 100.00

OPEN agilityrada (mini) OPEN hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 58.25
2 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 0 0.00 0.00 61.64
3 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 63.30
4 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00 65.01
5 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 0.00 0.00 85.34
6 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 0 0.00 0.00 90.99
7 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 5 0.00 5.00 78.28
8 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 5 1.04 6.04 96.08
9 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 10 0.00 10.00 69.51
10 Kenzi, Baltic Hycon, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 25 0.00 25.00 90.94
11 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 30 0.00 30.00 74.11
12 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 0 0.00 100.00 35.10
13 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 0.00 105.00 30.76
14 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 5 0.00 105.00 46.77
15 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.00 110.00 39.09
Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 200.00

OPEN agilityrada (midi) OPEN hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 57.63
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00 58.91
3 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 5 0.00 5.00 72.85
4 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 100.00 28.36
5 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 100.00 31.18
6 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00 31.24
7 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.00 105.00 32.80
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 200.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 200.00
Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 0 0.00 200.00

OPEN agilityrada (maksi) OPEN hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 55.26
2 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 56.78
3 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 0 0.00 0.00 66.53
4 Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 0 0.00 0.00 82.90
5 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 5.00 58.83
6 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 5 0.00 5.00 60.90
7 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 5 0.00 5.00 65.38
8 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 5 0.00 5.00 80.76
9 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 10 0.00 10.00 56.84
10 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 10 0.00 10.00 61.39
11 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 10 0.00 10.00 64.30
12 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 10 0.00 10.00 72.87
13 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 100.00 28.90
14 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00 29.44
15 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 100.00 29.12
16 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 100.00 36.30
17 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 0 0.00 100.00 36.35
18 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 0 0.00 100.00 40.17
19 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 5 0.00 105.00 38.66
20 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 10 0.00 110.00 36.78
21 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 20 0.00 120.00 29.31
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 200.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 200.00
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 200.00
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 0 0.00 200.00
Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 0 0.00 200.00

A1 V2 - Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 42.97
2 Zara, Ebony Eddy's Shaily Admore, Kääbussnautser Skugarova Natalia 0 0.00 0.00 46.55
3 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 0.67 0.67 52.67
4 Kusti , Ridon Hennet Bungo Baggins, jack russell'i terjer Kristella Engel 5 0.00 5.00 42.18
5 Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 5 0.00 5.00 49.70
6 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 5 0.00 5.00 50.68
7 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 10 0.00 10.00 49.66
8 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 25 0.00 25.00 39.32
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 100.00
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 0 0.00 100.00
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 0.00 100.00

A1 V2 - Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 10 0.00 10.00 44.47
2 Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 10 0.00 10.00 49.41
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A1 V2 - Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 0 0.00 0.00 37.50
2 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 0 0.00 0.00 39.06
3 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 0 0.00 0.00 41.62
4 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 5 0.00 5.00 33.00
5 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 5 0.00 5.00 35.04
6 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 15 12.87 27.87 64.87
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 0 0.00 100.00
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 0 0.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 100.00
Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 0 0.00 100.00

A1 V4 - Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 0.00 33.49
2 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 0 0.00 0.00 35.90
3 Zara, Ebony Eddy's Shaily Admore, Kääbussnautser Skugarova Natalia 0 0.00 0.00 39.66
4 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 5 0.00 5.00 34.93
5 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 10 0.00 10.00 49.06
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 100.00
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 0 0.00 100.00
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 0.00 100.00

A1 V4 - Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 28.83
2 Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 5 0.00 5.00 38.52
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A1 V4 - Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00 35.26
2 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 5 0.00 5.00 26.48
3 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 5 0.00 5.00 28.28
4 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 10 0.00 10.00 45.01
5 Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 25 0.00 25.00 33.82
Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 0 0.00 100.00
Maia, Eaglemount Maya Bernadetta, Itaalia corso Livia Kask 0 0.00 100.00
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 0 0.00 100.00
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 0 0.00 100.00
Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 0 0.00 100.00

A2 V4 - Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 0.00 34.76
2 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 0 0.00 0.00 38.37
3 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 0.00 0.00 39.16
4 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 0 0.00 0.00 40.08
5 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 5 4.78 9.78 45.78
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00

A2 V4 - Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 0.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00

A2 V4 - Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 0 0.00 0.00 35.66
2 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 5 0.00 5.00 23.55
3 Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 5 0.00 5.00 29.68
4 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 5 0.00 5.00 34.27
5 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 5 0.00 5.00 37.36
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 10 0.00 10.00 26.25
7 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 15 0.00 15.00 26.83
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00

A2 V3 - Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 0 0.00 0.00 28.03
2 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 0 0.05 0.05 33.05
3 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 5 0.00 5.00 22.98
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 5 0.00 5.00 23.12
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 100.00
Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 0 0.00 100.00
Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 0 0.00 100.00

A2 V3 - Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00 26.98
2 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 0.00 29.72
3 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 0 0.00 0.00 30.97
4 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 0.71 0.71 33.71
5 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 0 1.78 1.78 34.78
6 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 5 2.59 7.59 35.59

A2 V3 - Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 0.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00

1 rada - A0/A1 tunnelid (mini) 2 rada - A0/A1 tunnelid (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00 48.53
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 0.00 54.50
3 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 0 0.00 0.00 61.84
4 La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 0 0.00 0.00 67.28
5 Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 0 0.00 0.00 68.24
6 Bluzs, Blues Black Orchid, Shoti terjer Diāna Aumeistere 0 0.00 0.00 75.24
7 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 5 0.00 5.00 76.38
8 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 20 10.57 30.57 99.73
9 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 100.00 27.97
10 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 0 0.00 100.00 28.40
11 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 0 0.00 100.00 30.31
12 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 0 0.00 100.00 30.63
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 0 0.00 200.00

1 rada - A0/A1 tunnelid (midi) 2 rada - A0/A1 tunnelid (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 49.06
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 49.26
3 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 0.00 55.22
4 Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Kaijo Haavistu 10 0.00 10.00 61.97

1 rada - A0/A1 tunnelid (maksi) 2 rada - A0/A1 tunnelid (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 0.00 42.75
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 0.00 43.06
3 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 0.00 47.47
4 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 0 0.00 0.00 50.09
5 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 0 0.00 0.00 50.92
6 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 0 0.00 0.00 54.23
7 Twist, Kind To Me Twister, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 10 0.00 10.00 56.35
8 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 10 0.00 10.00 79.34
9 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 15 0.00 15.00 54.49
10 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 15 0.00 15.00 69.47
11 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 0 0.00 100.00 23.60
12 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00 24.00
13 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 100.00 29.16
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 200.00

A0 H1 - Hüpperada (mini) A0 H2 - Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Reiko Kolatsk 0 0.00 0.00 38.23
2 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 0 0.00 0.00 42.29
3 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 0 0.00 0.00 57.94
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 0 0.46 0.46 58.80
5 Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tšižova 0 0.00 100.00 19.31
6 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 0 0.00 100.00 24.60
7 Irma, Zalazar Goes Crazy, Cairni terjer Anu Keerd 0 0.00 100.00 27.47
8 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 0 0.00 100.00 28.27
9 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 5 0.00 105.00 20.30

A0 H1 - Hüpperada (midi) A0 H2 - Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00 19.93
2 Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Kaijo Haavistu 5 0.00 105.00 25.43
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 0 0.00 200.00

A0 H1 - Hüpperada (maksi) A0 H2 - Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jassu, Jasper-John, Tõuta Mariana Sinisalu 10 0.00 10.00 44.28
2 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 15 0.00 15.00 42.25
3 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 30 0.00 30.00 52.35
4 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 0 0.00 100.00 17.79
5 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 15 1.64 116.64 31.64
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 0 0.00 200.00
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 200.00

1 rada - A2/A3 tunnelid (mini) 2 rada - A2/A3 tunnelid (agility) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 0 0.00 0.00 56.10
2 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 0.00 71.56
3 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 0 0.16 0.16 82.32
4 Kenzi, Baltic Hycon, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 0 3.12 3.12 84.65
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00 63.12
6 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 5 0.00 5.00 66.73
7 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 5 0.00 5.00 68.50
8 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 5 0.00 5.00 72.37
9 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 2.91 7.91 82.06
10 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 10 0.00 10.00 73.21
11 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 10 7.91 17.91 82.72
12 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 15 27.69 42.69 110.69
13 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00 34.18
14 Broderiks, Arsen Tvist Baiker, Shoti terjer Diāna Aumeistere 0 8.50 108.50 45.50
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 200.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 200.00

1 rada - A2/A3 tunnelid (midi) 2 rada - A2/A3 tunnelid (agility) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00 57.78
2 Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00 67.32
3 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 68.06
4 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 56.28
5 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 5 0.00 5.00 57.63
6 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 5 0.00 5.00 67.16
7 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00 26.91
8 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 0.00 100.00 30.47
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 200.00

1 rada - A2/A3 tunnelid (maksi) 2 rada - A2/A3 tunnelid (agility) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 0.00 55.24
2 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00 57.28
3 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 0.00 57.41
4 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 59.22
5 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 0.00 59.25
6 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 0.00 59.31
7 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 0.00 59.62
8 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 0.00 68.46
9 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00 58.90
10 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00 62.71
11 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 5 0.00 5.00 74.87
12 Winnie, Born To Win From Amber Lat, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 10 0.00 10.00 68.43
13 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 15 11.47 26.47 89.16
14 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00 23.53
15 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 0 0.00 100.00 25.16
16 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 5 0.00 105.00 41.78
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 200.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 200.00

1 rada - Veteranid tunnelid (mini) 1 rada - Veteranid tunnelid (midi) 1 rada - Veteranid tunnelid (maksi) 2 rada - Veteranid tunnelid (mini) 2 rada - Veteranid tunnelid (midi) 2 rada - Veteranid tunnelid (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 0 0.00 0.00 50.55
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 0 0.00 0.00 52.56
3 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 0 0.00 0.00 56.44
4 Aadu, Jump'n'Roll Aadu, Jack russell terjer Tiina Vallaste 0 0.00 0.00 60.85
5 Elja, Severny Style Jaquelin-Estella, Airedale'i terjer Svetlana Emelianova 0 2.57 2.57 92.57
6 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00 69.36
7 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00 25.60
8 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00 32.19