18-19.01.2020 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zekken, Zekken, Tõuta Johanna Jakobson 10 0.00 10.00
Haili, Hilda Golden Star, Jack russell terjer Polina Väizja 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Säde , Flightmaster Now and Forever, Etna Cirneco Meeli Eismann 0 0.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 0 0.00 0.00
2 Laima, Fire Shadow Viktoria, Nova Scotia retriiver Arina Zamošnikova 0 0.00 0.00
3 Emily, Agilita Emilita Koltije, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 5 0.00 5.00
4 Sella, Axella The Magic Of Surprise, Bordercollie Monika Kiho 10 0.00 10.00
5 Lamora, Vol'Locke Lamora al Asmaanii, Saluki Spigana Spektore 10 0.00 10.00
6 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 100.00
Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 200.00

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A2 Jumping (mini) A2 Agility 1. (mini) A2 Agility 2. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 0.00

A2 Jumping (midi) A2 Agility 1. (midi) A2 Agility 2. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Haylíe, Flyland Impression, Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin 5 0.00 205.00
2 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 10 0.00 210.00
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 0 0.00 300.00

A2 Jumping (maksi) A2 Agility 1. (maksi) A2 Agility 2. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 15 0.00 115.00
2 Nossa, Noisette, Austraalia lambakoer Linda Breide 0 0.00 200.00

A2 Jumping (XS - väike mini) A2 Agility 1. (XS - väike mini) A2 Agility 2. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 10 0.00 110.00
2 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 30 0.00 130.00

A2 Jumping (SL - väike maksi) A2 Agility 1. (SL - väike maksi) A2 Agility 2. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 5 0.00 105.00
Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vaaks 0 0.00 300.00

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 3. (mini) A3 Jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 5 0.00 5.00
2 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 15 0.00 115.00
3 Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 20 0.00 120.00
4 Berta, Yuvilee Anna Molly, Cardigan Welsh Corgi Margarita Vandane 20 0.00 120.00
5 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 200.00
6 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 5 0.00 205.00
7 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 205.00
8 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 205.00
9 Millie, Millie, Jack russell terjer Lauma Tenasa 0 0.00 300.00
10 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 300.00
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 0 0.00 400.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 400.00
13 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 10 0.00 210.00
Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 400.00
15 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 10 0.00 310.00

A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi) A3 Jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 15 0.00 15.00
3 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 100.00
4 Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 10 0.00 110.00
5 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 15 0.00 115.00
6 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 200.00
7 Furk, Furco Daydreams Dimvik Tish, Shetlandi lambakoer Elina Karasjova 10 0.00 210.00
8 Ready , Ever Ready Bohemia Vivace, Pumi Franky Vanroy 15 0.00 215.00
9 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 20 0.00 220.00
10 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 5 0.00 305.00
11 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 5 0.00 305.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 400.00
13 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 200.00
14 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 0 0.00 300.00

A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 3. (maksi) A3 Jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 15 0.00 15.00
2 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 105.00
3 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 15 0.00 115.00
4 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 200.00
5 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 200.00
6 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 5 0.00 205.00
7 Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 15 0.00 215.00
8 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 35 0.00 235.00
9 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 15 0.00 315.00
10 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 20 0.00 320.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 400.00
12 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karina 10 0.00 210.00
13 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 300.00
14 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 0 0.00 300.00
15 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 15 0.00 315.00

A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini) A3 Jumping (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi) A3 Jumping (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 ILYA, Iarla from MacGillyCuddy, Kerry blue terjer Franky Vanroy 0 0.00 200.00

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zekken, Zekken, Tõuta Johanna Jakobson 5 0.00 5.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Säde , Flightmaster Now and Forever, Etna Cirneco Meeli Eismann 0 0.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lamora, Vol'Locke Lamora al Asmaanii, Saluki Spigana Spektore 0 0.00 0.00
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 200.00
Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 0 0.00 200.00

A3 Jumping (maksi) A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 3. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 30 0.00 30.00
2 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 2.00 102.00
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 200.00
4 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 205.00
5 Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 15 0.00 215.00
6 Hori, Matterhorn, Bordercollie Ekaterina Patskevich 5 0.00 305.00
7 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 10 0.00 310.00
8 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 25 0.00 325.00
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Lisa Marie Mölder 0 0.00 400.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 400.00
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 400.00
12 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 5 0.00 105.00
13 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karina 5 0.00 105.00
14 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 15 0.00 315.00
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 400.00

A3 Jumping (XS - väike mini) A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 15 0.00 15.00

A3 Jumping (SL - väike maksi) A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 ILYA, Iarla from MacGillyCuddy, Kerry blue terjer Franky Vanroy 15 15.71 230.71
2 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 35 0.00 235.00

A1 Agility 1 (mini) A1 Agility 2. (mini) A1 Jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 15 0.00 115.00
2 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 5 0.00 205.00
3 Sofia, Virginia Woolf Iz Zamka Priora, Kääbuspinšer Natalja Šois 20 0.00 220.00
Michka, OSMININE'S MORNING MOON, kääbusspits Kaiu Guk 0 0.00 300.00

A1 Agility 1 (midi) A1 Agility 2. (midi) A1 Jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sky, Scandyline With Love, Shetlandi lambakoer Leelo Saare 20 0.00 20.00
2 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 5 0.00 105.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 300.00

A1 Agility 1 (maksi) A1 Agility 2. (maksi) A1 Jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Maiki, Maiki, Tõuta Helen Vaaks 15 0.00 115.00
2 Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 20 0.00 120.00
3 Murash, A Black Universe The Maze Runner, Bordercollie Ekaterina Patskevitch 10 0.00 210.00
4 Dolly, Fair Helloiz Dolly, Bordercollie Viivi Sepp 20 0.00 220.00
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 300.00
Luna, Born To Win Warrior Irresistable, Sveitsi valge lambakoer Enely Õispuu 0 0.00 300.00
Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 0 0.00 300.00
Shadow, Tailed True Samurai, Bordercollie Svetlana Bokser 0 0.00 300.00

A1 Agility 1 (XS - väike mini) A1 Agility 2. (XS - väike mini) A1 Jumping (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 10 0.00 10.00
2 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 60 0.00 60.00
Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 0 0.00 300.00

A1 Agility 1 (SL - väike maksi) A1 Agility 2. (SL - väike maksi) A1 Jumping (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kratt , Laurelin du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 0 0.00 200.00

A3 Jumping (mini) A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 3. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 20 0.00 20.00
2 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 10 0.00 110.00
3 Berta, Yuvilee Anna Molly, Cardigan Welsh Corgi Margarita Vandane 15 0.00 115.00
4 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 10 5.07 115.07
5 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 20 0.00 120.00
6 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 0 0.00 200.00
7 Elya, Marvithall Ellada, Shetlandi lambakoer Ekaterina Patskevich 0 0.00 200.00
8 Millie, Millie, Jack russell terjer Lauma Tenasa 0 0.00 200.00
9 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 205.00
10 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 205.00
11 Pulka, Pulka, Tõuta Palehova Ekaterina 5 0.32 205.32
12 Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 15 0.00 215.00
13 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 300.00
14 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 5 0.00 305.00
15 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 5 0.00 105.00
16 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 300.00

A3 Jumping (midi) A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 10 0.00 10.00
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 0.00 105.00
4 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 5 0.00 105.00
5 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 5 0.00 205.00
6 Furk, Furco Daydreams Dimvik Tish, Shetlandi lambakoer Elina Karasjova 10 0.00 210.00
7 Ready , Ever Ready Bohemia Vivace, Pumi Franky Vanroy 10 0.00 210.00
8 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 15 0.00 215.00
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 0.00 400.00
10 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 300.00
11 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 5 0.00 305.00

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte