21-22.12.2019 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 James, Sinikoera Shining Armor, Jack russell terjer Signe Kukin 0 0.00 0.00
2 Zekken, Zekken, Tõuta Johanna Jakobson 0 0.00 0.00
Stellar, Astersland Glorious Pearl, Welsh Corgi Cardigan Maie Oja 0 93.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 0.00
2 Mia, Bora dei Gioiosi Rubacuori, Romagna veekoer Angret Kang 10 0.00 10.00
3 Jordi, Jordi, Shetlandi lambakoer Jaan Robert Reiman 5 0.00 105.00

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 5 0.00 5.00
2 Maru, Lemon Splash Artico Encanto, Siberi Husky Krista Kallaste 5 0.00 5.00
3 Laima, Fire Shadow Viktoria, Nova Scotia retriiver Arina Zamošnikova 10 0.00 10.00
4 Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 15 0.00 15.00
5 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 0 0.00 100.00
6 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 10 0.00 110.00
7 Mia, Superstellar Chinook Fire, Ameerika Staffordshire terjer Taavi Tiirats 10 3.88 113.88
Alice , Stylesign Alice, Saksa bokser Maarja Kalma 0 46.00 200.00

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A2 Jumping (mini) A2 Agility 1. (mini) A2 Agility 2. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 5 0.00 5.00
2 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 5 0.00 105.00
Lily, Ak Mil Vista Tiger Lily, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 300.00

A2 Jumping (midi) A2 Agility 1. (midi) A2 Agility 2. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 10.00
2 Haylíe, Flyland Impression, Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin 5 0.00 205.00

A2 Jumping (maksi) A2 Agility 1. (maksi) A2 Agility 2. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 5 0.00 105.00
2 Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 5 0.00 105.00
3 Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 10 0.00 210.00

A2 Jumping (XS - väike mini) A2 Agility 1. (XS - väike mini) A2 Agility 2. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 20 0.00 120.00

A2 Jumping (SL - väike maksi) A2 Agility 1. (SL - väike maksi) A2 Agility 2. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 10 0.00 210.00
Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vaaks 0 0.00 300.00
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 300.00

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 3. (mini) A3 Jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chi, Flyland Limited Edition, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00
2 Lina, Xia Vom Grunen Kuckuck, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 5 0.00 105.00
3 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 15 0.00 115.00
4 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 200.00
5 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 300.00
6 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 5 0.00 305.00
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 400.00
Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.00 400.00
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 400.00
10 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 5 0.00 105.00
11 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 205.00
12 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 300.00

A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi) A3 Jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 100.00
2 Real, Aisknekht Promise Real, Bordercollie Svetlana Kreslina 5 0.00 105.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 0.00 205.00
4 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 5 0.00 305.00
Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 0 0.00 400.00
6 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 200.00
7 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 15 0.00 215.00

A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 3. (maksi) A3 Jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
2 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 15 0.00 15.00
3 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 5 20.52 25.52
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
5 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 5 0.00 105.00
6 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 20 0.00 120.00
7 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 200.00
8 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 10 0.00 210.00
9 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 0.00 310.00
10 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 10 0.00 310.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 400.00
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 0 0.00 400.00

A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini) A3 Jumping (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 15 0.00 215.00

A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi) A3 Jumping (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 10 0.00 110.00
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 0 0.00 400.00

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zekken, Zekken, Tõuta Johanna Jakobson 0 0.00 0.00
2 Bella, Bella, Tõuta Sigrid Raudsepp 5 0.00 105.00
James, Sinikoera Shining Armor, Jack russell terjer Signe Kukin 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 5 0.00 5.00
Sabby, Berrypets Black Sabbath, Basset hound Maarja Kalma 0 0.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Maiki, Maiki, Tõuta Helen Vaaks 0 0.00 0.00
2 Mia, Superstellar Chinook Fire, Ameerika Staffordshire terjer Taavi Tiirats 0 0.00 0.00
3 Sella, Axella The Magic Of Surprise, Bordercollie Monika Kiho 10 0.00 10.00
4 Raphael, Malpaso's Poetic Justice, Austraalia lambakoer Gete Meekler 10 0.00 10.00
5 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 10 0.00 10.00
6 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 100.00
7 Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 15 0.00 115.00
Olli, Novalight’s a cupcake dream, Hollandi väike veelinnukoer Tuuli Kärt Tammaru 0 0.00 200.00

A3 Jumping (maksi) A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 3. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 0.00
2 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 5 24.14 29.14
3 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Krista Kallaste 5 58.75 106.75
4 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 46.00 110.00
5 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Mia Kärt Kaas 10 57.00 110.00
6 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 10 100.00 210.00
7 Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 15 110.00 215.00
8 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 20 107.00 220.00
9 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 164.00 310.00
10 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 20 157.00 320.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 210.00 400.00
Azis, Pitonas Gera Nuotaika , Belgia lambakoer malinois Rasa Vaščilienė 0 210.00 400.00

A3 Jumping (XS - väike mini) A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A3 Jumping (SL - väike maksi) A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 0 164.00 300.00

A1 Agility 1 (mini) A1 Agility 2. (mini) A1 Jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 0 0.00 0.00
2 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 15 0.00 15.00
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 300.00
Sofia, Virginia Woolf Iz Zamka Priora, Kääbuspinšer Natalja Šois 0 0.00 300.00
Zoja, Ultra Journey to the light , Parson russeli terrier Rasa Vaščilienė 0 0.00 300.00

A1 Agility 1 (midi) A1 Agility 2. (midi) A1 Jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Rosin, Runrunrun Can't Stop Running, Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk 5 0.00 105.00
2 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 10 0.00 210.00
3 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 15 0.00 215.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 300.00
Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 300.00

A1 Agility 1 (maksi) A1 Agility 2. (maksi) A1 Jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fram, Follow the Leader for Fire Rock, Bordercollie Marko Visse 40 0.00 40.00
2 Leia, Cocopops Amantadine, Rodeesia Ridgeback Maria Nuorttila 15 10.49 125.49
3 Rocco, Sentikki Rīgas Raxtu Raxti, Austraalia lambakoer Stefi Praakli 30 0.00 130.00
4 Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 0 0.00 200.00
5 Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 10 0.00 210.00
6 Troy, Troy, Belgia lambakoer malinois Julianna Matvejeva 10 0.00 210.00
7 Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 15 0.00 215.00
Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 0 0.00 300.00
Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 0 0.00 300.00
Xena, Liivapõhja Xena, Bordercollie Kristi Murel 0 0.00 300.00

A1 Agility 1 (XS - väike mini) A1 Agility 2. (XS - väike mini) A1 Jumping (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 IIris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 10 48.10 58.10
2 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 10 0.00 110.00
3 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 15 0.00 215.00

A1 Agility 1 (SL - väike maksi) A1 Agility 2. (SL - väike maksi) A1 Jumping (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Dessu, Daisy Queen Of Sky Mystique Regni, Bordercollie Kristi Murel 0 0.00 300.00
Kratt , Laurelin du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 0 0.00 300.00

A3 Jumping (mini) A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 3. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 15 25.72 40.72
2 Fai, A Ice and Fire Marwitholl, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 0 54.00 100.00
3 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 5 57.00 105.00
4 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 54.00 105.00
5 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 15 57.62 118.62
6 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 10 28.81 138.81
7 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 10 54.00 310.00
8 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 20 107.00 320.00
9 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 10 57.00 210.00
10 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 15 57.76 215.76

A3 Jumping (midi) A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 5 25.53 30.53
2 Atas, Brave Athos from Sielos draugas, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 15 46.00 115.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 107.00 200.00
4 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 107.00 300.00
5 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 111.00 300.00
6 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 5 107.00 305.00
7 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 5 156.00 305.00
8 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 10 111.00 310.00
Dona, Primadona du Pic de Pioulou, Pürenee lambakoer Rasa Vasciliene 0 210.00 400.00
10 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 110.00 300.00
11 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 110.00 300.00

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte