29.09.2019 TAKO mitteametlik treeningvõistlus A0

Hüpperada 1 (midi) Hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00
2 Neeva, Ostrov na Neve Anabel, Hollandi väike veelinnukoer Anna-Maria Melts 0 0.00 0.00
3 Jasper, Boule Bora-Bora Jasper, Jack russell terjer Kristina Lätti 0 35.71 100.00
Altai, Altai, beagle Natalja Bentsler 0 0.00 200.00
Capella, -, beagle Anastasia Balashova 0 0.00 200.00

Hüpperada 1 (mini) Hüpperada 1 (XS - väike mini) Hüpperada 2 (mini) Hüpperada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bossi, Lexberryś The Boss, jack russell'i terjer Tiina Ehavald 0 0.00 0.00
2 Jossu, Daktyl Zamlicze, norwich terrier Katrin Bauman 5 0.00 5.00
3 Erkki , Stream Art Iz Severnoy Imperii , Toypuudel Viktoria Tšižova 5 0.00 5.00
4 Irwin, Lexberri's Winter Romance Irwin, Jack russell terjer Anna Vinogradova 5 0.00 5.00
5 Emma , Rigair Gabriella, Jack russell terjer Reet Veski 5 9.72 14.72
6 Delly, Losaria Duty-Bound Delia, Papillon Liisa Helena Rei 0 0.00 100.00
7 Don , Tobulybe Don King, Kääbuspinšer Rein Väin 0 0.00 100.00
8 Bibi, Scarlet Bevy JR Golden Melody, Jack russell terjer Laura Tolppa 0 0.00 100.00
9 Nika , Apple Seed from Land of Tethys, Borderterjer Marina Laaneväli 0 35.71 100.00
10 James, Sinikoera Shining Armor, Jack russell terjer Signe Kukin 0 35.71 100.00
11 Flux, Tricky Blue's Bi Twin Utopias, Shetlandi lambakoer Anna-Maria Mikaberidze 5 0.00 105.00
12 Lota, Scarlett Bevy JR Perfect Harmony, jack russell'i terjer Gerli Esing 10 0.00 110.00
13 Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Maarika Kikas 10 36.29 110.00
Tessa, Tessa, Tõuta Margit Umjärv 0 0.00 200.00
Sudo, Mistycor Captain Black for Astersland, Welsh Corgi Pembroke Helen Utšenikov 0 0.00 200.00
Kiki, Whoop de Woo Estella de la Victoria, Brüsseli grifoon Elen Koiduste 0 0.00 200.00
Ruudi , Bolidas Solo Jager, Jack russell terjer Mariko Jõeorg 0 0.00 200.00

Hüpperada 1 (maksi) Hüpperada 1 (SL - väike maksi) Hüpperada 2 (maksi) Hüpperada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tess , Dessi Sweet Love, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 0.00
2 Xelin, Xelin, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 0.00
3 Marci, Just music melody color joy, Austraalia lambakoer Niina Haugstad 15 0.00 15.00
4 O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
5 Sipsik, Hedera's She's Gorgeous, Nova Scotia retriiver Pille Pullonen 0 35.71 100.00
Bran, Bran, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 200.00
Chase, Canyon Chasin of Clan Miphydes, Austraalia lambakoer Tiina Suun 0 72.00 200.00
Wia, Let’s Rise Wia Shepter, Bordercollie Katariina Mengel 0 72.00 200.00
Ray, Ray, Tõuta Tatjana Pashkovski 0 72.00 200.00