09.08-10.08.2014, Jõulumäe

A1 hüpperada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 5 0.00 5.00 35.14
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00

A1 hüpperada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 5 0.00 5.00 32.71
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 100.00
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 0 0.00 100.00
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 100.00

A1 hüpperada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 0.00 0.00 40.68
2 Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 0 2.58 2.58 44.58
3 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.08 10.08 42.08
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 10 0.00 10.00 41.90
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.00 10.00 42.15
3 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 16.14 16.14 67.14
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 0 0.00 100.00
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 5 0.00 5.00 50.45
2 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 7.30 7.30 59.30
3 Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 5 3.79 8.79 55.79
4 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 30 0.00 30.00 42.33
Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 52.00 100.00

A1 agilityrada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
2 Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 10 0.00 10.00 46.94
3 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 20 0.00 20.00 48.55
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 52.00 100.00

A2 agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 40.22
2 Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 5 0.00 5.00 44.09
3 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 5 7.55 12.55 57.55
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A2 agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00
2 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 5 0.00 5.00 37.28
3 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 5 0.00 5.00 38.22
4 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 2.53 7.53 52.53
5 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 20 0.00 20.00 39.13
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 0.00 0.00 34.65
2 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 4.85 4.85 50.85
3 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 5 0.00 5.00 35.89
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A2 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 1.56 1.56 47.56
2 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 5 0.00 5.00 35.06
3 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 10 0.00 10.00 36.13
4 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 20 0.00 20.00 35.28
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00

A2 hüpperada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 0.00 28.66
2 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 2.74 7.74 45.74
3 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 10 0.00 10.00 31.39
4 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 15 0.00 15.00 30.96
5 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 20 0.00 20.00 29.84
6 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 25 4.79 29.79 47.79
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00

A2 hüpperada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 31.72
2 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 3.02 3.02 46.02
3 Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 5 0.00 5.00 33.59
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 5 0.00 5.00 37.90

A2 hüpperada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 hüpperada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 29.79
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 30.69
3 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 31.29
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 35.80
5 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 36.75
6 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 37.20
7 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 0 5.37 5.37 44.37
8 Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 5 2.09 7.09 41.09
9 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 5 3.08 8.08 42.08
10 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 5 4.29 9.29 43.29
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 100.00

A3 hüpperada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00 29.38
2 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 0 0.00 0.00 31.66
3 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 35.37
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 0.00 5.00 31.20
5 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 32.71
6 Yuki, Marvitholl Esmeralda, Shetlandi lambakoer Diana Hakova 5 0.00 5.00 37.15
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 100.00

A3 hüpperada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 27.87
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00 28.45
3 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 29.37
4 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00 30.75
5 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 0.00 30.82
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 34.76
7 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 38.98
8 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.97 0.97 39.97
9 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 0.00 5.00 31.02
10 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 5 0.00 5.00 31.37
11 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 5 0.00 5.00 31.99
12 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 32.47
13 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 5 0.00 5.00 32.68
14 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 5 1.57 6.57 40.57
15 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 15 0.00 15.00 38.24
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 35.45
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 36.16
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 36.84
4 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 0.00 38.30
5 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 0.00 39.91
6 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 43.25
7 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 1.62 1.62 47.62
8 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 5 0.00 5.00 33.75
9 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00 41.92
10 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 5 0.00 5.00 42.83
11 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 0.00 10.00 42.98
12 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 5 5.38 10.38 51.38
13 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 5 6.64 11.64 52.64
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 0 0.00 0.00 36.93
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00 34.69
3 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 38.88
4 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 5 0.41 5.41 46.41
5 Yuki, Marvitholl Esmeralda, Shetlandi lambakoer Diana Hakova 10 0.00 10.00 43.24
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 46.00 100.00
Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 0 46.00 100.00
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 46.00 100.00

A3 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 32.44
2 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00 34.93
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 0.00 36.77
4 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 0.00 44.35
5 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 5 0.00 5.00 32.90
6 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 5 0.00 5.00 36.29
7 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 41.48
8 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 5 0.25 5.25 46.25
9 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 10 0.00 10.00 36.46
10 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 10 0.00 10.00 37.56
11 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 10 0.00 10.00 37.59
12 Piter, Senikki Paesano, Austraalia karjakoer Jūlija Kampuse 5 5.94 10.94 51.94
13 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 8.77 13.77 54.77
14 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 15 0.00 15.00 38.39
15 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 15 3.69 18.69 49.69
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 37.85
2 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 46.71
3 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.66 0.66 48.66
4 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 5 0.00 5.00 42.56
5 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 5 0.00 5.00 46.44
6 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 0.00 10.00 43.61
7 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 10.78 10.78 58.78
8 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 10 10.67 20.67 58.67
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 100.00
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 48.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 48.00 100.00

A3 agilityrada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Yuki, Marvitholl Esmeralda, Shetlandi lambakoer Diana Hakova 0 0.00 0.00 41.76
2 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 5 0.00 5.00 44.38
3 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 47.17
4 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 10 0.29 10.29 48.29
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 100.00
Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 48.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 48.00 100.00

A3 agilityrada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 33.11
2 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 0 0.00 0.00 38.94
3 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 0.00 44.97
4 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 47.56
5 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 5 0.00 5.00 36.52
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 5 0.00 5.00 44.42
7 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 5 1.09 6.09 49.09
8 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 10 0.00 10.00 34.34
9 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 10 0.00 10.00 41.01
10 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 0.00 10.00 47.84
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Piter, Senikki Paesano, Austraalia karjakoer Jūlija Kampuse 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 36.70
2 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 45.05
3 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 0.00 0.00 45.64
4 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 3.34 3.34 49.34
5 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 5 0.00 5.00 41.55
6 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 5 0.00 5.00 42.28
7 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 5 6.14 11.14 52.14
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 100.00
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Yuki, Marvitholl Esmeralda, Shetlandi lambakoer Diana Hakova 5 0.00 5.00 44.60
2 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 0.00 5.00 44.70
3 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 10 0.00 10.00 42.86
4 Tuutu, Northworth Kiss So Sweet, Inglise kokkerspanjel Liisi Nilisk 10 0.00 10.00 44.94
5 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 5 8.72 13.72 54.72
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 100.00
Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 34.78
2 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 44.29
3 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00 37.71
4 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 5 0.00 5.00 45.82
5 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.60 5.60 46.60
6 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 9.11 9.11 55.11
7 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 10 0.00 10.00 40.91
8 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 15 0.00 15.00 40.58
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Piter, Senikki Paesano, Austraalia karjakoer Jūlija Kampuse 0 0.00 100.00
Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 38.63
2 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 0.00 44.01
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 47.86
4 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 5 3.45 8.45 51.45
5 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 10 34.97 44.97 82.97
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 100.00
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 100.00
Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 48.00 100.00
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 48.00 100.00

A3 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 44.40
2 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 5 23.83 28.83 71.83
Tuutu, Northworth Kiss So Sweet, Inglise kokkerspanjel Liisi Nilisk 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 100.00
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 100.00
Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 100.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 48.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 48.00 100.00
Yuki, Marvitholl Esmeralda, Shetlandi lambakoer Diana Hakova 0 48.00 100.00

A3 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 37.80
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00 39.74
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 0.00 40.51
4 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.67 0.67 48.67
5 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 2.58 2.58 50.58
6 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 5 0.00 5.00 40.36
7 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00 40.49
8 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 10 0.00 10.00 40.07
Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Piter, Senikki Paesano, Austraalia karjakoer Jūlija Kampuse 0 0.00 100.00

A3 hüpperada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 29.03
2 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 0.00 33.59
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 1.74 6.74 38.74
4 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 15.56 15.56 52.56
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 100.00
Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 100.00
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 37.00 100.00

A3 hüpperada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00 30.12
2 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00 32.94
3 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 5 2.56 7.56 39.56
4 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 8.73 8.73 45.73
5 Yuki, Marvitholl Esmeralda, Shetlandi lambakoer Diana Hakova 10 0.00 10.00 36.21
Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 100.00

A3 hüpperada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 31.48
2 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 0 0.00 0.00 32.71
3 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.79 0.79 37.79
4 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.31 5.31 37.31
5 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 6.46 6.46 43.46
6 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 10 0.00 10.00 30.22
7 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 10 0.00 10.00 34.61
8 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 10 0.00 10.00 35.48
9 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 10 4.41 14.41 41.41
10 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 20 0.00 20.00 32.22
11 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 15 5.39 20.39 42.39
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 37.00 100.00
Piter, Senikki Paesano, Austraalia karjakoer Jūlija Kampuse 0 37.00 100.00

A2 hüpperada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 5 0.00 5.00 34.11
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 5 0.00 5.00 34.94
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 0.00 100.00
EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 0.00 100.00
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 39.00 100.00

A2 hüpperada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00

A2 hüpperada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 5 0.00 5.00 27.52
2 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Marit Kungla 5 0.00 5.00 35.29
3 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 10 0.00 10.00 27.85
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 15 0.00 15.00 33.58
5 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 30 0.00 30.00 33.33
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 39.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 39.00 100.00

A2 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 5 0.00 5.00 33.28
2 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 10.07 10.07 56.07
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 46.00 100.00

A2 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 46.00 100.00

A2 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Marit Kungla 0 0.00 0.00 38.91
2 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 10 0.00 10.00 27.17
3 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 10 0.00 10.00 31.60
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 15 0.00 15.00 37.87
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 15 0.00 15.00 39.38
6 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 20 0.00 20.00 38.03
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 46.00 100.00

A2 agilityrada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 10 11.69 21.69 58.69

A2 agilityrada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 0.00 35.68
2 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 5 0.00 5.00 30.86
3 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Marit Kungla 5 0.00 5.00 40.34
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 10 0.00 10.00 39.26
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 20 0.00 20.00 41.40
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 47.00 100.00

A2 agilityrada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 3.08 3.08 50.08
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 5 0.00 5.00 35.28
3 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 5 0.00 5.00 39.72
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 14.35 14.35 61.35
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 30 0.00 30.00 39.73
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 0 0.00 100.00
Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 0.00 100.00
Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 100.00
Kusti , Ridon Hennet Bungo Baggins, jack russell'i terjer Kristella Engel 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 5 0.00 5.00 43.30
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.00 100.00
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 47.00 100.00
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 47.00 100.00

OPEN agilityrada (mini) OPEN hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 80.27
2 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 5 1.21 6.21 82.27
3 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 15 3.26 18.26 81.02
4 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 51.84 118.84 41.84
5 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 5 64.78 121.78 54.78
6 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 25 2.63 127.63 40.63
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 48.00 200.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 48.00 200.00
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 48.00 200.00
Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 82.00 200.00

OPEN agilityrada (midi) OPEN hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00 71.55
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 76.38
3 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 0 0.00 100.00 35.39
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 200.00
Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 200.00
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 82.00 200.00

OPEN agilityrada (maksi) OPEN hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 65.58
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 0.00 68.45
3 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 5 0.00 5.00 77.44
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 10 4.58 14.58 78.39
5 Piter, Senikki Paesano, Austraalia karjakoer Jūlija Kampuse 25 11.41 36.41 96.64
6 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00 33.08
7 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 0.00 105.00 36.43
8 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 5 0.00 105.00 37.24
9 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 10 48.00 110.00 34.61
10 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 25 48.00 125.00 35.78
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 200.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 48.00 200.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 48.00 200.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 48.00 200.00
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 0 48.00 200.00

A1 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 0 0.00 0.00 50.32
2 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 5 1.44 6.44 52.44
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 51.00 100.00
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 51.00 100.00
Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 0 51.00 100.00
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 51.00 100.00
Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 51.00 100.00
Kusti , Ridon Hennet Bungo Baggins, jack russell'i terjer Kristella Engel 0 51.00 100.00

A1 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 51.00 100.00

A1 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 0 0.00 100.00
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 51.00 100.00
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 51.00 100.00
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 51.00 100.00

A1 hüpperada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 5 0.00 5.00 37.37
2 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 5.28 5.28 49.28
3 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.00 10.00 36.93
4 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 5 7.21 12.21 51.21
5 Kusti , Ridon Hennet Bungo Baggins, jack russell'i terjer Kristella Engel 10 3.09 13.09 47.09
6 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 5 9.19 14.19 53.19
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 0 0.00 100.00

A1 hüpperada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00 34.19

A1 hüpperada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 15 0.00 15.00 40.05
2 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 15 0.00 15.00 41.69
3 Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 15 8.42 23.42 52.42
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 44.00 100.00

A0 hüpperada 1 (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00 36.81
2 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 5 0.00 5.00 39.40
3 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 5 4.39 9.39 62.98
4 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 10 0.00 10.00 47.28
5 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 0 0.00 100.00 17.16
6 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 0 0.00 100.00 18.43
7 Fidzi, Silvery Blu Fairytale, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 100.00 21.59
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 0 0.00 200.00

A0 hüpperada 1 (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 31.48
2 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00 20.65
3 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 105.00 15.26
4 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 105.00 17.94
5 Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Kaijo Haavistu 5 0.00 105.00 23.85

A0 hüpperada 1 (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00 37.55
2 Rendy, Hurricane Rendy Toomie Trishel, whippet Ieva Kantmane 0 0.00 0.00 38.36
3 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 5 0.00 5.00 30.29
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 200.00

A0 hüpperada 1 (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 0 0.00 0.00 41.76
2 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 0 0.00 0.00 57.22
3 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 5 0.00 5.00 37.71
4 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 5 0.00 5.00 39.39
5 Mann, Sunachates Jasmin Blossom, West highland white terjer Madli Kurme 5 0.00 5.00 50.45
6 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 5 0.00 5.00 54.49
7 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 10 0.00 10.00 49.80
8 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00 17.45
9 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Sandra Leppik 0 0.00 100.00 17.84
10 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 5 0.00 105.00 26.19

A0 hüpperada 1 (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 34.21
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 5.00 29.33
3 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00 15.48
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 200.00

A0 hüpperada 1 (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tsiller, Pamparix Silica, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.00 0.00 53.59
2 Rendy, Hurricane Rendy Toomie Trishel, whippet Ieva Kantmane 5 0.00 5.00 39.60
3 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 30 0.00 30.00 47.19
4 Jeccy, TIIGIRA JECCICA-JAIDE, Labradori retriiver Herme Koit 40 0.10 40.10 58.97
5 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 5 0.00 105.00 14.20
6 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 105.00 15.77

OPEN hüpperada (maksi) OPEN agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 0.00 71.70
2 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 15 15.18 30.18 93.54
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 45.00 100.00 29.09
4 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 5 0.00 105.00 32.56
5 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 5 36.00 105.00 37.94
6 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 5 45.00 105.00 29.44
7 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 5 47.55 107.55 38.55
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 200.00
Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Marit Kungla 0 0.00 200.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 36.00 200.00
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 45.00 200.00
Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 0 45.00 200.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 81.00 200.00

OPEN hüpperada (mini) OPEN agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 67.36
2 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 10 0.00 10.00 75.90
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 5.65 10.65 86.65
4 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 5 17.08 22.08 98.08
5 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 45 0.72 45.72 81.01
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 45 6.02 51.02 87.02
7 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 100.00 34.78
EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 0.00 200.00
Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 81.00 200.00

OPEN hüpperada (midi) OPEN agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 5 3.86 8.86 84.37
2 Yuki, Marvitholl Esmeralda, Shetlandi lambakoer Diana Hakova 10 9.04 19.04 89.65
3 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 10 11.37 21.37 91.65
4 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00 36.16
5 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 5 7.70 112.70 52.70
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 200.00