02.06.2019 Mitteametlik Agility Võistlus Tako hallis

A0 hüpperada (1. rada) (mini) A0 hüpperada (2. rada) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 James, Sinikoera Shining Armor, Jack russell terjer Signe Kukin 0 0.00 0.00
2 Briksi, Fuzion Mizari El-Ana Briksi, Welsh Corgi Pembroke Anette Steinberg 5 0.00 5.00
3 Irwin, Lexberri's Winter Romance Irwin, Jack russell terjer Anna Vinogradova 0 0.00 100.00
4 Friida, Finestrussell Friida , jack russell'i terjer Marit Altmets 10 0.00 110.00
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 0 0.00 200.00
Tessa, Tessa, Tõuta Margit Umjärv 0 0.00 200.00

A0 hüpperada (1. rada) (midi) A0 hüpperada (2. rada) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Frank, Finestrussell Frank, Jack russell terjer Riina Kaiv 0 0.00 0.00
2 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00
3 Vanie, Vanie, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 0 0.00 200.00

A0 hüpperada (1. rada) (maksi) A0 hüpperada (2. rada) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Aslan, Peak River Fab Aslan, Austraalia lambakoer Paula Johanna Susi 5 0.00 5.00
Kratt , Laurelin du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 0 0.00 200.00

A0 hüpperada (1. rada) (XS - väike mini) A0 hüpperada (2. rada) (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A0 hüpperada (1. rada) (SL - väike maksi) A0 hüpperada (2. rada) (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

Veteranide hüpperada (1. rada) (mini) Veteranide hüpperada (2. rada) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 5 0.00 5.00

Veteranide hüpperada (1. rada) (midi) Veteranide hüpperada (2. rada) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Uleksna 0 0.00 100.00

Veteranide hüpperada (1. rada) (maksi) Veteranide hüpperada (2. rada) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00
2 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 0.00
3 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 0.00

Veteranide hüpperada (1. rada) (XS - väike mini) Veteranide hüpperada (2. rada) (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

Veteranide hüpperada (1. rada) (SL - väike maksi) Veteranide hüpperada (2. rada) (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

OPEN hüpperada (mini) Open 1. agilityrada (mini) Open 2. agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 5 0.00 5.00
2 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 5 0.00 5.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 300.00
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 300.00
Lily, Ak Mil Vista Tiger Lily, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 300.00
6 Briksi, Fuzion Mizari El-Ana Briksi, Welsh Corgi Pembroke Anette Steinberg 20 0.00 220.00

OPEN hüpperada (midi) Open 1. agilityrada (midi) Open 2. agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tsha Tsha, Silvery Blu Tsharly, Shetlandi lambakoer Birgit Killandi 0 0.00 0.00
2 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 15 0.00 15.00
3 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 0 0.00 200.00
4 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 200.00
5 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 10 0.00 110.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 300.00

OPEN hüpperada (maksi) Open 1. agilityrada (maksi) Open 2. agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00
2 Lexa , Lakeside Fellow Chilly Caramba, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 15 0.00 15.00
3 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 0 0.00 100.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 5 0.00 105.00
5 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 5 0.00 205.00
6 Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 10 0.00 210.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 300.00
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 0.00 300.00
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 300.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 300.00
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 300.00

OPEN hüpperada (XS - väike mini) Open 1. agilityrada (XS - väike mini) Open 2. agilityrada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 0 58.00 300.00
2 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 0 42.67 142.67
Mäki, Jäljekütt Magnus, Lühikarvaline taks Katrin Visk 0 58.00 300.00

OPEN hüpperada (SL - väike maksi) Open 1. agilityrada (SL - väike maksi) Open 2. agilityrada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 20 0.00 20.00
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 0 0.00 300.00