19.-20.07.14, Mustjala, Saaremaa

V1 - A3 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
2 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00
3 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 3.13 3.13
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 100.00

V1 - A3 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 0.00 5.00
Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Stefi Praakli 0 0.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00

V1 - A3 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 0.00 5.00
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 0 0.00 100.00
Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 100.00
Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 0 0.00 100.00
Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 0.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00

V2 - A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
4 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 5 0.00 5.00
5 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 0.00 5.00
6 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 5 0.97 5.97
7 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 10 0.00 10.00
8 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 0.00 10.00
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 100.00

V2 - A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 0.00 5.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Stefi Praakli 0 0.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00

V2 - A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
4 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00
5 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 0.00
6 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 5 0.00 5.00
7 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 5 0.00 5.00
8 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00
9 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 5 0.00 5.00
10 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 10 0.00 10.00
11 Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 10 0.00 10.00
12 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 10 0.00 10.00
13 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 15 0.00 15.00
14 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 15 0.00 15.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 0 0.00 100.00
Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00

V3 - A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
3 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 0.00 0.00
4 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00
5 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 0.00 10.00
6 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 0.00 10.00
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 100.00
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 100.00

V3 - A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00
2 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00
3 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
4 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00
5 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Stefi Praakli 5 0.00 5.00
6 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 10 0.00 10.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00

V3 - A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 0.00
3 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 0.00
4 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 0.00 0.00
5 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 5 0.00 5.00
6 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00
7 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00
8 Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 5 0.00 5.00
9 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 10 0.00 10.00
10 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 10 0.00 10.00
Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00

V4 - A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.40 0.40
3 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 1.43 1.43
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00
5 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 5 3.28 8.28
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 0.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 100.00
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 100.00

V4 - A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00
4 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 5 0.00 5.00
5 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 0.00 5.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Stefi Praakli 0 0.00 100.00

V4 - A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
2 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 0.00
3 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 4.61 4.61
4 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 5 0.00 5.00
5 Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 10 4.73 14.73
Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 100.00
Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 100.00
Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 0.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00

V7 - A1 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 5 0.00 5.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00
Hilma, Narukerän Hienohelma Hilma, puli Saija Lemmelä 0 0.00 100.00

V7 - A1 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 5 0.00 5.00
2 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Jane Tüksammel 10 0.00 10.00
3 Villy, Guldfynd´s FIN Famous Fidel, Kuldne retriiver Kaspar Sai 15 0.00 15.00
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 0 0.00 100.00
Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 0.00 100.00
Lexy, Lexy, Tõuta Liina Vaher 0 0.00 100.00

V7 - A1 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00
3 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 0.00
4 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00
5 Chilli, Jackobean Gentianella Ciliata, Jack russell terjer Tiina Ehavald 0 0.00 0.00

V8 - A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00
2 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
3 Chilli, Jackobean Gentianella Ciliata, Jack russell terjer Tiina Ehavald 0 0.00 0.00
4 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00

V8 - A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 0.00 0.00
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00
3 Hilma, Narukerän Hienohelma Hilma, puli Saija Lemmelä 10 0.00 10.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

V8 - A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 0 0.00 0.00
2 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
3 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 5 0.00 5.00
4 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 10 0.00 10.00
Villy, Guldfynd´s FIN Famous Fidel, Kuldne retriiver Kaspar Sai 0 0.00 100.00
Lexy, Lexy, Tõuta Liina Vaher 0 0.00 100.00

V9 - A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00

V9 - A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Hilma, Narukerän Hienohelma Hilma, puli Saija Lemmelä 0 0.00 100.00

V9 - A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
2 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 0 0.00 0.00
3 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 0.00 0.00
4 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 5 0.00 5.00
Villy, Guldfynd´s FIN Famous Fidel, Kuldne retriiver Kaspar Sai 0 0.00 100.00

V10 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00
2 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 0 0.00 0.00
3 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 0.00
4 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 0.00 0.00
5 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 5 0.00 5.00

V10 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Wolly, Moden Taip Aled, Welsh terjer Liina Vaher 0 0.00 0.00

V10 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 0 0.00 0.00
2 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 20 0.00 20.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 0 0.00 100.00

V5 - A0 hüpperada (mini) V6 - A0 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 0 0.00 0.00
2 Lizzy, Siimline's Miss Love Legacy, lhasa apso Annika Maripuu 0 0.00 0.00
3 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 5 0.00 5.00
4 Fenya, Fenya, Väike brabandi grifoon Olesja Goltsman 5 0.00 5.00
5 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 10 15.65 25.65

V5 - A0 hüpperada (midi) V6 - A0 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
3 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00
4 Blacky, La'Sambelles Black Velvet, Inglise kokkerspanjel Christel Mölder 0 0.00 100.00
5 Bobby, Bobby, Tõuta Hanna Saar 15 22.11 137.11

V5 - A0 hüpperada (maksi) V6 - A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kuti-Bella, Kuti-Bella, Tõuta Heleriin Lopp 0 1.27 1.27

V11 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 0 0.00 0.00
2 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 0.00 0.00
3 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 0 2.05 2.05
4 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 5 0.00 5.00
5 Chilli, Jackobean Gentianella Ciliata, Jack russell terjer Tiina Ehavald 5 0.00 5.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00

V11 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 10 0.00 10.00
2 Wolly, Moden Taip Aled, Welsh terjer Liina Vaher 10 0.00 10.00

V11 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 0 0.00 0.00
2 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 0 0.00 100.00

V12 - A2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 0.00
2 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 0.00
3 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00
4 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 5 1.66 6.66
5 Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 5 16.38 21.38
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 42.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 42.00 100.00

V12 - A2 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 0.00
2 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 5 4.30 9.30
3 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 10 0.00 10.00
Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 0 42.00 100.00
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 0 42.00 100.00

V12 - A2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Wolly, Moden Taip Aled, Welsh terjer Liina Vaher 0 0.00 0.00