14-15.06.2014, Jõulumäe, Pärnumaa

A0 hüpperada 1 (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Olli, Olivia, Kääbuspinšer Triinu Võrk 0 0.00 0.00 43.39
2 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 44.76
3 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 0 0.00 0.00 45.79
4 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 5 0.00 5.00 38.32
5 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 5 0.00 5.00 50.83
6 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 5 0.00 5.00 51.05
7 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 10 0.00 10.00 44.35
8 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Reiko Kolatsk 10 0.00 10.00 48.06
9 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 15 9.50 24.50 79.50
10 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00 17.45
11 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 0 0.00 100.00 24.00
12 Jaclyn, Jaclyn, Jack russell terjer Age Voll 5 0.00 105.00 21.08
13 Steffi, Scarlett Bevy JR Bella Vista, jack russell'i terjer Gerli puusild 5 0.00 105.00 23.66
14 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 10 0.00 110.00 22.15
15 Punch, Punch Milaniland, West highland white terjer Cristellla 10 24.55 134.55 57.55
Sophie, Sophie, Tõuta Lisett Sang 0 0.00 200.00
Callisto, Amore Sincero Celeste Callisto , Mops Anneli Luik 0 0.00 200.00
Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 0 0.00 200.00

A0 hüpperada 1 (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 36.30
2 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 37.90
3 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 0 0.00 0.00 47.40
4 Blacky, La'Sambelles Black Velvet, Inglise kokkerspanjel Christel Mölder 5 1.97 6.97 63.15
5 Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 10 0.00 10.00 46.60
6 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 5 0.00 105.00 20.20

A0 hüpperada 1 (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 0.00 36.75
2 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00 44.84
3 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 0 0.00 100.00 17.62
4 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 0 0.00 100.00 19.29
5 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 10 0.00 110.00 26.06
Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 200.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 200.00

A1 hüpperada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 0.00 25.96
2 Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 0.00 0.00 26.46
3 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 0.00 0.00 35.41
4 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 0 0.00 0.00 38.17
5 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 10 0.00 10.00 42.38
6 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 10 7.33 17.33 53.33
7 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 30 0.00 30.00 36.60
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 0 0.00 100.00

A1 hüpperada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 0.00 29.26
2 Wolly, Moden Taip Aled, Welsh terjer Liina Vaher 5 0.00 5.00 36.47

A1 hüpperada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 0.00 0.00 32.43
2 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 0 0.00 0.00 32.52
3 Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 0 0.00 0.00 37.45
4 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 5.00 24.60
5 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 5 0.00 5.00 32.31
6 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 0.00 5.00 38.33
7 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 10 0.00 10.00 26.36
Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 0 0.00 100.00
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 0.00 0.00 26.50
2 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 0.00 0.00 33.32
3 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 0.00 0.00 36.50
4 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 0 0.00 0.00 40.27
5 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 0 0.87 0.87 45.87
6 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 5 0.00 5.00 32.57
7 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.00 10.00 34.09
8 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 10 6.38 16.38 51.38
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 100.00
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Wolly, Moden Taip Aled, Welsh terjer Liina Vaher 0 0.00 0.00 35.68
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 0 0.00 0.00 41.44
2 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 5.00 27.68
3 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 5 0.00 5.00 33.65
4 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 5 0.00 5.00 36.18
5 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 0.00 5.00 40.24
6 Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 10 0.00 10.00 32.58
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 100.00
Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 0 0.00 100.00
Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 0 0.00 100.00
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 0 0.00 0.00 30.37
2 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 0.00 31.54
3 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 0 0.00 0.00 43.91
4 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 1.06 1.06 46.06
5 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 5 0.00 5.00 36.29
6 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 5 0.00 5.00 37.99
7 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 5 0.00 5.00 44.54
8 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 25 0.00 25.00 33.96
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 0.00 27.89
2 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 0 0.00 0.00 31.89
3 Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 0 0.00 0.00 32.55
4 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 0 0.00 0.00 37.18
5 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 0.00 37.60
6 Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 0 0.27 0.27 45.27
7 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 5 0.00 5.00 36.71
8 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 10 0.00 10.00 33.08
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 4 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 0 0.00 0.00 43.01
2 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 2.46 2.46 47.46
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 10 0.00 10.00 30.06
4 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.00 10.00 33.36
5 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 10 8.57 18.57 53.57
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 0 0.00 100.00
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 100.00
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 0.00 100.00

A1 agilityrada 4 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 5 0.00 5.00 35.03

A1 agilityrada 4 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 0 0.00 0.00 30.05
2 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 0 0.00 0.00 37.41
3 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 0.00 41.13
4 Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 0 2.71 2.71 47.71
5 Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 5 0.00 5.00 35.03
6 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 5 0.00 5.00 38.22
7 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 15 5.33 20.33 50.33
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 0.00 0.00 41.80
2 Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 5 0.00 5.00 34.34
3 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 5 0.00 5.00 37.23
Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 32.84
Anni, Irwlend Ancelika, Nova Scotia retriiver Kadri Eek 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 0.00 27.57
2 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00 29.66
3 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 5 0.00 5.00 39.69
4 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 10 0.00 10.00 33.11
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 10 0.00 10.00 34.66
6 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 25 0.00 25.00 37.60
7 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 15 15.20 30.20 58.20
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 0.00 44.65
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 0 0.00 100.00
Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 0 0.00 100.00
Dessi, Phoenix Emeror Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 5 0.00 5.00 41.13
2 Wolly, Moden Taip Aled, Welsh terjer Liina Vaher 10 8.99 18.99 53.99
Anni, Irwlend Ancelika, Nova Scotia retriiver Kadri Eek 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 0.00 42.55
2 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 5 0.00 5.00 29.84
3 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 5 0.00 5.00 36.24
4 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00 38.38
5 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 5 0.00 5.00 41.79
6 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 0 5.23 5.23 50.23
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 100.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 0.00 43.73
2 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 5 0.00 5.00 36.50
3 Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 10 0.00 10.00 37.07
4 Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 10 4.13 14.13 50.13
5 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 5 14.75 19.75 60.75

A2 agilityrada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 36.82
2 Anni, Irwlend Ancelika, Nova Scotia retriiver Kadri Eek 0 0.00 0.00 40.86
Wolly, Moden Taip Aled, Welsh terjer Liina Vaher 0 0.00 100.00

A2 agilityrada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 0.00 34.99
2 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 5 0.00 5.00 38.11
3 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 5 0.00 5.00 39.30
4 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 0 5.24 5.24 51.24
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 10 0.00 10.00 39.79
6 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 30 35.22 65.22 81.22
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00

A2 hüpperada 4 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 5 0.00 5.00 39.29
Anni, Irwlend Ancelika, Nova Scotia retriiver Kadri Eek 0 0.00 100.00

A2 hüpperada 4 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 0 0.00 0.00 37.30
2 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 5 0.00 5.00 35.53
3 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 0 5.69 5.69 49.69
4 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 15 0.00 15.00 41.58
5 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 20 0.00 20.00 34.80
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00

A2 hüpperada 4 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 0 0.00 0.00 36.31
2 Dessi, Phoenix Emeror Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 0 1.34 1.34 45.34
3 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 5 3.19 8.19 47.19
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 38.42
2 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 0 0.00 0.00 41.17
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 44.15
4 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 46.12
5 Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 0 0.00 0.00 46.23
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 0.00 47.97
7 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 48.45
8 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 5 0.00 5.00 44.89
9 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 5 3.47 8.47 53.47
10 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 10 0.00 10.00 42.96
11 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 10 3.99 13.99 53.99
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 100.00
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 0.00 38.55
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00 45.99
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00 37.27
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 0.00 5.00 39.43
5 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 10 0.00 10.00 45.85
6 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 15 0.00 15.00 43.26
7 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 20 16.21 36.21 66.21
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 0.00 100.00
Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 100.00
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 0.00 38.56
2 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 40.08
3 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 41.73
4 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 0 0.00 0.00 42.25
5 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 0.00 43.61
6 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 45.08
7 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 0.00 45.83
8 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 0.00 46.31
9 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00 34.34
10 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00 37.79
11 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00 39.71
12 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 5 1.35 6.35 49.35
13 Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 10 0.00 10.00 37.08
14 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 10 0.00 10.00 42.91
15 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 0.19 10.19 48.19
16 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 20 0.00 20.00 46.48
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 0 34.00 100.00

A3 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 38.99
2 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 0 0.00 0.00 44.21
3 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 44.64
4 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00 45.13
5 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 45.56
6 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 47.85
7 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 48.89
8 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00 38.63
9 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00 39.32
10 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00 42.80
11 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 5 0.92 5.92 50.92
12 Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 6.94 6.94 56.94
13 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 15 0.00 15.00 40.41
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 0 0.00 100.00
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 100.00
Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00 40.29
2 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 5 0.00 5.00 37.24
3 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 5 0.00 5.00 43.48
4 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 0.00 5.00 45.01
5 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 5 4.14 9.14 54.14
6 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 15 0.00 15.00 46.37
7 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 20 0.00 20.00 40.87
Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 0.00 100.00
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 34.63
2 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 0.00 37.37
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 0.00 38.36
4 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 46.68
5 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00 34.17
6 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00 37.94
7 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 5 0.00 5.00 42.57
8 Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 10 0.00 10.00 37.60
9 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 10 0.00 10.00 39.15
10 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 10 0.00 10.00 44.53
11 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 15 0.00 15.00 41.60
12 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 15 0.00 15.00 43.20
13 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 15 0.00 15.00 45.57
14 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 15 0.00 15.00 48.71
15 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 15 1.97 16.97 50.97
16 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 15 2.50 17.50 51.50
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 0 0.00 100.00
Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 100.00
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 39.24
2 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 0 0.00 0.00 41.52
3 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00 39.96
4 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 5 1.16 6.16 50.16
5 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 10 0.00 10.00 44.94
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 10 0.00 10.00 45.25
7 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 15 0.00 15.00 41.56
8 Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 15 24.56 39.56 73.56
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 0 0.00 100.00
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 100.00
Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 100.00
Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 0.00 37.92
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 43.37
3 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 0 0.00 0.00 43.56
4 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 0.00 5.00 44.08
5 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 10 2.83 12.83 51.83
6 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 15 0.00 15.00 37.99
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 100.00
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00

A3 agilityrada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 34.89
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 35.31
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 38.34
4 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00 38.52
5 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 0 0.00 0.00 43.12
6 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 0.00 43.56
7 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 0.00 46.29
8 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 48.45
9 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00 35.41
10 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00 39.48
11 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 5 0.00 5.00 41.31
12 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 5 0.00 5.00 42.07
13 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 5 0.00 5.00 43.44
14 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 5 0.00 5.00 43.64
15 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 5 1.12 6.12 51.12
16 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 5 1.96 6.96 51.96
17 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 15 0.00 15.00 45.48
18 Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 20 0.00 20.00 42.20
Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 100.00

A3 hüpperada 4 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 33.51
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 35.74
3 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 35.95
4 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 0 0.00 0.00 37.86
5 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 0 0.00 0.00 38.12
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 38.42
7 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 40.90
8 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00 42.18
9 Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 0 0.27 0.27 44.27
10 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 0 3.38 3.38 47.38
11 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 5 0.00 5.00 36.96
12 Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 14.01 14.01 58.01
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 100.00

A3 hüpperada 4 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 0.00 33.95
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 38.86
3 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 0.00 39.44
4 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00 40.40
5 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 0.00 0.00 40.77
6 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 34.47
7 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 0.00 5.00 34.79
8 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00 35.94
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 0 0.00 100.00
Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 100.00

A3 hüpperada 4 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 30.89
2 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 39.12
3 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 0 0.00 0.00 40.48
4 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00 32.69
5 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 5.00 35.36
6 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 5 0.00 5.00 40.53
7 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 10 0.00 10.00 37.72
8 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 10 0.22 10.22 42.22
9 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 10 5.00 15.00 47.00
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 0 0.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 100.00
Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00

Veteranid agilityrada 1 (mini) Veteranid agilityrada 1 (midi) Veteranid agilityrada 1 (maksi) Veteranid hüpperada 2 (mini) Veteranid hüpperada 2 (midi) Veteranid hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Rurik, Rusch Mix Rurik, Suur puudel Greete Tammsalu 0 0.00 100.00 34.18
2 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00 39.96
3 Äpi, Sign of Constancy Apple, Brüsseli grifoon Aet Leemet 0 0.00 100.00 42.05
4 Roosa, Wintero`s Keirin From Aas, Iiri terjer Vilve Nõgu 0 0.00 100.00 40.91
5 Chilli, Astra Chilli, Bordercollie Leena Virro 10 0.00 110.00 45.62