7.07.-8.07.2018 Säde agilityvõistlused LOHKVAS + JEO toetusvõistlus

A1 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00 32.12
2 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 5 0.00 5.00 31.09
3 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 5 0.00 5.00 33.82
4 Buffi, Buffoon, Tõuta Sirle Kibena 5 0.00 5.00 33.98
5 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 10 0.00 10.00 42.94
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits 0 0.00 100.00
Sophie, Helada-Hill's Pretty Eyes, Ameerika kokkerspanjel Nonna Sula 0 0.00 100.00

A1 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 0.00 31.48
Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 0 0.00 100.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 100.00
Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 0 0.00 100.00

A1 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Christelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 0 0.00 0.00 48.57
2 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kaisa Tamm 10 0.00 10.00 27.62
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 100.00
Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00

A1 1. Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sophie, Helada-Hill's Pretty Eyes, Ameerika kokkerspanjel Nonna Sula 0 0.00 0.00 43.20
2 Buffi, Buffoon, Tõuta Sirle Kibena 5 0.00 5.00 44.23
Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 100.00
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits 0 0.00 100.00
Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 0 0.00 100.00
Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 100.00

A1 1. Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 0 0.00 0.00 37.54
2 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 15 0.00 15.00 38.25
3 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 15 15.13 30.13 75.13
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 100.00
Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 0 0.00 100.00

A1 1. Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Kadi Saviauk 5 0.00 5.00 32.74
2 Christelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 5 2.94 7.94 62.94
3 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 10.00 40.07
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 100.00
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 100.00
Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00

A1 2. Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Kadi Saviauk 5 0.00 5.00 28.07
2 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 10.00 30.21
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 100.00
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 100.00
Christelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 0 0.00 100.00
Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00

A1 2. Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sophie, Helada-Hill's Pretty Eyes, Ameerika kokkerspanjel Nonna Sula 0 0.00 0.00 34.47
2 Buffi, Buffoon, Tõuta Sirle Kibena 0 0.00 0.00 35.85
3 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 0.00 36.58
4 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 10 0.00 10.00 32.21
Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 100.00
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits 0 0.00 100.00

A1 2. Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 0.00 33.60
Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 0 0.00 100.00
Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 0 0.00 100.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 100.00
Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 0 0.00 100.00

A3 1. Agilityrada S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 2. Agilityrada S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Hüpperada S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Hüpperada L (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Hüpperada L (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 1. Agilityrada L (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 1. Agilityrada L (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 2. Agilityrada L (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 2. Agilityrada L (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Hüpperada S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 1. Agilityrada S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 2. Agilityrada S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 (1 rada) (mini) A0 (2 rada) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 RAFIJS, UFUS RAFIJS, Kääbuspinšer SANITA VOVERE 0 25.19 25.19 89.19
2 Jade , Yampy Yard Jade Goddess Of Mercy, Kääbus bullterjer Liisbeth Koger 0 0.00 100.00 24.18
3 Sunny, Armirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 0.00 100.00 26.03
4 Stefi, Snowblues Camilla di Rossi, Jack russell terjer Triin Paap 0 0.00 100.00 31.53
5 Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 5 0.00 105.00 26.82
6 Mila, Milka, Jack russell terjer Triin Paap 5 34.94 107.94 34.94
7 Toto, Oruallika Toto, Jack russell terjer Kaido Männi 10 6.03 116.03 38.03
Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 200.00

A0 (1 rada) (midi) A0 (2 rada) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mirkku, Nadador Investigadora Hilarante, Hispaania veekoer Marko Mäkelä 5 0.00 5.00 46.79
2 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 0 0.00 100.00 26.22
3 Nani, Gottabe Forever Furry, Shetlandi lambakoer Benedicte Kjørnæs Movik 5 0.00 105.00 30.85
Elviira, Nadador Investigadora Soleada, Hispaania veekoer Mona Liljegren 0 0.00 200.00

A0 (1 rada) (maksi) A0 (2 rada) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 5 0.00 105.00 19.69
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 0 32.00 200.00
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 0 64.00 200.00

A3 1. Agilityrada L (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 1. Agilityrada L (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 2. Agilityrada L (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 2. Agilityrada L (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Hüpperada L (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Hüpperada L (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

Open maksi 1 (mini) Open maksi 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

Open maksi 1 (midi) Open maksi 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

Open maksi 1 (maksi) Open maksi 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 64.84
2 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 3.34 3.34 94.34
3 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 5 0.00 5.00 63.00
4 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 5 0.97 5.97 91.97
5 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 10 0.00 10.00 65.91
6 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 10 0.00 10.00 68.47
7 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Kadi Saviauk 20 0.00 20.00 70.75
8 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 15 5.12 20.12 91.09
9 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00 35.88
10 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 5 0.00 105.00 32.16
11 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 105.00 41.56
12 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 5 49.00 105.00 34.50

A2 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Inge Ringmets 0 0.00 0.00 30.46
2 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Erin Dunaway 5 4.98 9.98 46.98
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 0 0.00 100.00
Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 0 0.00 100.00

A2 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 0.00 100.00

A2 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 0.00 30.79
2 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 10 0.00 10.00 38.65
Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 0 0.00 100.00
Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00

A2 1. Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 2.28 12.28 52.28
2 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Erin Dunaway 5 14.40 19.40 64.40
Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 0 0.00 100.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 0 50.00 100.00

A2 1. Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 5 4.59 9.59 54.59
2 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 5 8.61 13.61 58.61

A2 1. Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 0.00 40.22
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 0 0.00 100.00
Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00

A2 2. Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Erin Dunaway 5 4.86 9.86 58.86
2 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 10 43.94 53.94 97.94
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 54.00 100.00
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 0 54.00 100.00

A2 2. Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 0 0.80 0.80 54.80
2 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 3.82 3.82 57.82

A2 2. Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 10 0.00 10.00 42.94
2 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 15 0.00 15.00 42.53
Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 0 0.00 100.00
Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00

Open mini-midi 1 (mini) Open mini-midi 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00 64.87
2 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 81.21
3 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.00 0.00 83.62
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00 67.15
5 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 5 0.00 5.00 70.06
6 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 5 0.00 5.00 79.97
7 Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 10 0.00 10.00 77.91
8 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00 31.53
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 200.00
BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Erin Dunaway 0 0.00 200.00
Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 200.00
Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 200.00

Open mini-midi 1 (midi) Open mini-midi 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 17.57 17.57 108.57
2 Saga, Shelteam Mootsie Tootsie Cake, Shetlandi lambakoer Benedicte Kjørnæs Movik 5 0.00 105.00 43.82
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 200.00
4 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00 47.40

Open mini-midi 1 (maksi) Open mini-midi 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 Hüpperada (mini) A0 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 0 0.00 0.00 44.19
2 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 5 0.00 5.00 46.93
3 Sunny, Armirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 5 0.00 5.00 55.83
4 RAFIJS, UFUS RAFIJS, Kääbuspinšer SANITA VOVERE 5 2.72 7.72 81.77
5 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 10 0.00 10.00 47.67
Toto, Oruallika Toto, Jack russell terjer Kaido Männi 0 0.00 200.00

A0 Hüpperada (midi) A0 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Elviira, Nadador Investigadora Soleada, Hispaania veekoer Mona Liljegren 0 0.00 0.00 41.96
2 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 0 0.00 0.00 53.80
3 Mirkku, Nadador Investigadora Hilarante, Hispaania veekoer Marko Mäkelä 5 0.00 5.00 42.60
4 Nani, Gottabe Forever Furry, Shetlandi lambakoer Benedicte Kjørnæs Movik 5 0.00 105.00 28.19
Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 0 0.00 200.00

A0 Hüpperada (maksi) A0 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 5 0.00 5.00 40.04
2 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 10 0.00 10.00 38.47
3 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 10 0.00 10.00 42.55
4 Felicity, Komentajan Aniline, Belgia lambakoer malinois Birgit Piho 0 0.00 100.00 18.69

A3 1. Agilityrada S/M (mini) A3 2. Agilityrada S/M (mini) A3 Hüpperada S/M (mini) A3 Hüpperada S/M (mini) A3 1. Agilityrada S/M (mini) A3 2. Agilityrada S/M (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 30 0.00 30.00 263.88
2 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 5 69.91 74.91 353.91
3 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 300.00 131.07
Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 0 51.00 600.00
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 51.00 600.00
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 5 4.02 309.02 147.80
7 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 10 0.00 310.00 137.34
8 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 400.00 78.64
9 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 500.00 43.07
10 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.22 500.22 51.22
11 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 5 0.00 505.00 40.08
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 600.00
13 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 15 33.96 448.96 124.96
14 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 5 27.75 532.75 75.75

A3 1. Agilityrada S/M (midi) A3 2. Agilityrada S/M (midi) A3 Hüpperada S/M (midi) A3 Hüpperada S/M (midi) A3 1. Agilityrada S/M (midi) A3 2. Agilityrada S/M (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 35 2.55 37.55 254.67
2 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 20 65.79 185.79 298.79
3 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 40 10.27 350.27 147.16
4 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 5 57.03 462.03 146.03
5 Saga, Shelteam Mootsie Tootsie Cake, Shetlandi lambakoer Benedicte Kjørnæs Movik 0 1.19 501.19 42.19
Inkeri, Nadador Babosa Furiosa, Hispaania veekoer Marko Mäkelä 0 0.00 600.00
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 41.00 600.00
Esteri, Nadador Tormenta Furiosa, Hispaania veekoer Mona Liljegren 0 44.00 600.00
9 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 25 23.41 348.41 168.41
10 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 10 0.55 410.55 86.88
11 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 500.00 39.37
12 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 52.81 507.81 46.81
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 600.00
14 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 500.00 40.76

A3 Hüpperada L (maksi) A3 1. Agilityrada L (maksi) A3 2. Agilityrada L (maksi) A3 1. Agilityrada L (maksi) A3 2. Agilityrada L (maksi) A3 Hüpperada L (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 30 0.00 130.00 195.76
2 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 25 0.00 225.00 167.14
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 300.00 131.60
4 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Kaisa Tamm 30 0.00 330.00 120.87
5 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 400.00 75.38
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 1.05 401.05 93.56
7 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.01 500.01 43.01
8 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 32.02 332.02 180.02
9 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 10 4.15 414.15 105.81
10 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 15 4.20 419.20 101.35
11 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 25 0.00 425.00 89.29
12 Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 0 0.00 500.00 38.91
13 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 10 0.00 510.00 47.93
14 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 10 0.00 510.00 51.22
15 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 15 0.00 515.00 48.99
16 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 10 6.64 516.64 58.64
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 600.00