16-17.06.2018 agilityvõistlused Pärnus

V1- A0 hüpperada 1 (mini) V2- A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 0 0.00 0.00 47.45
2 Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 0 0.00 0.00 60.35
3 Millie, Millie, Jack russell terjer Lauma Tenasa 0 0.00 0.00 61.12
4 Lope, Made With Love Pamour Penelope, Yorkshire'i terjer Daisy Pae 5 4.76 9.76 78.98
5 Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 0 0.00 100.00 22.87
6 Jasmiin, Angelina Cendi De Vud, Jack russell terjer Kadri Leesment 0 0.00 100.00 27.09
7 Siisi, Siisi, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 0 0.00 100.00 29.62
Opsi, Opsi, Tõuta Elisabeth Eliaser 0 0.00 200.00
Largo, Päiksekiir Largo, Kääbuspinšer Triin Olesk 0 0.00 200.00

V1- A0 hüpperada 1 (midi) V2- A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 0.00 0.00 63.37
2 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Triin Tammsalu 5 0.00 5.00 64.95
3 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 10 0.00 10.00 45.59
4 Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Piia Liisa Künnapas 0 0.00 100.00 30.18

V1- A0 hüpperada 1 (maksi) V2- A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nora, Born to Win Warrior Focusfire, Sveitsi valge lambakoer Hugo Mart Reisner 5 0.00 5.00 64.12
2 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 0 0.00 100.00 21.84
3 Uma, Uma Joyful Song Junassland, Austraalia lambakoer Rita Bambe 0 0.00 100.00 38.76
Kleer, Estrellest Chic Clear, Saksa lambakoer Erik Mäesep 0 0.00 200.00
Sammy, Viva Saminda Ringorkis, Kuldne retriiver Jennifer Tarvis 0 0.00 200.00

V7- A3 makside agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V7- A3 makside agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V8- A3 makside agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V8- A3 makside agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V9- A3 makside hüpperada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V9- A3 makside hüpperada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V10- A3 makside hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V10- A3 makside hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V11- A1 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chi, Flyland Limited Edition, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 34.94
2 Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 0 12.13 12.13 65.13
Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 0 0.00 100.00

V11- A1 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 0.00 37.47
Bella , Estrellest Okeana, beagle Imbi Viikberg 0 0.00 100.00
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 0 0.00 100.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 100.00

V11- A1 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 0 0.00 0.00 33.04
2 Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 0.00 36.65
3 Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 5 0.00 5.00 38.60
4 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 5 0.00 5.00 49.19
5 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 10 0.00 10.00 40.86
Lissu, Rayntes Lisbon, Saksa lambakoer Jaanika Hein 0 0.00 100.00

V12- A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 10 5.38 15.38 52.38
Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 0 0.00 100.00
Chi, Flyland Limited Edition, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 100.00

V12- A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 0 0.00 0.00 33.60
2 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 0.00 36.16
3 Bella , Estrellest Okeana, beagle Imbi Viikberg 5 0.00 5.00 46.47
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 100.00

V12- A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 0.00 31.48
2 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 10 0.00 10.00 31.19
3 Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 10 0.00 10.00 38.54
4 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 10 6.83 16.83 53.83
5 Lissu, Rayntes Lisbon, Saksa lambakoer Jaanika Hein 10 15.36 25.36 62.36
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 0 0.00 100.00

V13- A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 100.00
Bella , Estrellest Okeana, beagle Imbi Viikberg 0 0.00 100.00
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 0 0.00 100.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 0 0.00 100.00

V13- A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 0 0.00 0.00 31.47
2 Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 0.00 35.09
3 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 0 0.00 0.00 44.86
4 Lissu, Rayntes Lisbon, Saksa lambakoer Jaanika Hein 0 0.88 0.88 50.88
5 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 10 0.00 10.00 34.53
6 Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 20 0.00 20.00 38.90

V13- A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chi, Flyland Limited Edition, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 31.63
2 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 10 0.00 10.00 44.50
3 Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 0 24.48 24.48 74.48

V3- A3 mini/midi hüpperada 1 (mini) V4- A3 mini/midi hüpperada 2 (mini) V5- A3 mini/midi agilityrada 1 (mini) V6- A3 mini/midi agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 136.08
2 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 15 0.00 15.00 155.80
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 15 0.00 15.00 163.03
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.32 100.32 128.56
5 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 10 0.00 110.00 113.02
6 Grummi, White Galanthus Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 20 56.26 135.26 161.26
7 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 5 0.00 205.00 80.17
8 Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 5 3.78 208.78 97.20
9 Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristine Pavlovska 10 21.10 231.10 105.10
10 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 0 0.00 300.00 33.11
11 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 0.00 305.00 34.96
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 400.00
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 400.00
14 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 5 0.00 105.00 120.39
15 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 200.00 75.78
16 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 200.00 81.90
17 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 5 4.66 209.66 107.66

V3- A3 mini/midi hüpperada 1 (midi) V4- A3 mini/midi hüpperada 2 (midi) V5- A3 mini/midi agilityrada 1 (midi) V6- A3 mini/midi agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 135.30
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 136.41
3 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 0.00 10.00 146.10
4 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 10 0.00 10.00 147.28
5 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 15 34.56 49.56 221.56
6 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 100.00 113.69
7 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 10 0.00 110.00 108.89
8 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 10 0.00 110.00 104.52
9 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 20 0.00 120.00 104.76
10 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 25 0.00 125.00 103.01
11 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 200.00 66.42
12 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 5 0.00 305.00 45.42
13 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 25 11.81 136.81 147.30
14 Real, Aisknekht Promise Real, Bordercollie Svetlana Kreslina 5 0.00 205.00 67.83

V3- A3 mini/midi hüpperada 1 (maksi) V4- A3 mini/midi hüpperada 2 (maksi) V5- A3 mini/midi agilityrada 1 (maksi) V6- A3 mini/midi agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3- A3 makside hüpperada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3- A3 makside hüpperada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V4 - A3 makside hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V4 - A3 makside hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V5- A3 makside agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V5- A3 makside agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V6- A3 makside agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V6- A3 makside agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V7- A3mini/midi agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V8- A3mini/midi agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V9- A3 mini/midi hüpperada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V10- A3 mini/midi hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V11- A2 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 5 0.00 5.00 33.66
2 Pähkel, As'Gunapal Be Happy My Hero, Bostoni terjer Maarja Padari 5 0.00 5.00 34.77
3 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 5 3.54 8.54 39.54
4 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kendra Eeskivi 5 6.86 11.86 42.86
5 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 5 15.52 20.52 51.52
6 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 5 19.83 24.83 55.83

V11- A2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Daffy, Sofiko Daffy, Kääbussnautser Taavi Laansoo 0 1.55 1.55 37.55
2 Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Baumane 10 7.33 17.33 43.33

V11- A2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.35 0.35 36.35
2 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 27.89
3 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 10 0.00 10.00 31.07
4 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 10 0.00 10.00 33.09
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 0.00 100.00

V12- A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 10 16.72 26.72 64.72
2 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 0 35.88 35.88 83.88
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 0 0.00 100.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 100.00
Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kendra Eeskivi 0 0.00 100.00

V12- A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Daffy, Sofiko Daffy, Kääbussnautser Taavi Laansoo 0 0.00 100.00
Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Baumane 0 0.00 100.00

V12- A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 10 0.00 10.00 40.60
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 100.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 0.00 100.00

V13- A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kendra Eeskivi 5 4.57 9.57 52.57
2 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 0 13.86 13.86 61.86
3 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 5 33.15 38.15 81.15
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 0 0.00 100.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 100.00

V13- A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Daffy, Sofiko Daffy, Kääbussnautser Taavi Laansoo 5 0.00 5.00 45.63
Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Baumane 0 0.00 100.00

V13- A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 36.10
2 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 20 3.92 23.92 51.92
3 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 20 4.49 24.49 52.49
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 100.00
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 0.00 100.00

V1- A0 hüpperada 1 (mini) V2- A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 RAFIJS, UFUS RAFIJS, Kääbuspinšer SANITA VOVERE 0 2.58 2.58 61.58
2 Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 5 0.00 5.00 36.86
3 Ilze, Lexberry’s Winter Romance Ilze, Jack russell terjer Aimi Käsik 5 0.00 5.00 39.90
4 Ruudi, Vobiset Jan Reno, Jack russell terjer Kersti Rätsep 15 0.00 15.00 41.36
5 Siisi, Siisi, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 0 0.00 100.00 19.90
Largo, Päiksekiir Largo, Kääbuspinšer Triin Olesk 0 31.00 200.00

V1- A0 hüpperada 1 (midi) V2- A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 0.17 0.17 54.35
2 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Triin Tammsalu 5 0.00 105.00 26.97
3 Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Piia Liisa Künnapas 5 0.00 105.00 29.58

V1- A0 hüpperada 1 (maksi) V2- A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sammy, Viva Saminda Ringorkis, Kuldne retriiver Jennifer Tarvis 0 0.00 0.00 47.72
2 Urr, Urr, Austraalia lambakoer Rita Krimm 5 0.00 5.00 41.29
3 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 5 0.00 105.00 15.61
4 Nora, Born to Win Warrior Focusfire, Sveitsi valge lambakoer Hugo Mart Reisner 10 1.02 111.02 32.02
Noke, Carlijn v.Breezand's Bravoure, Hollandi lambakoer Agnese Grabovska 0 0.00 200.00
Roxette, Lancar Dream In The Move, whippet Aleksandra Hvisevicha 0 31.00 200.00

V7- A3 makside agilityrada 1 (maksi) V8- A3 makside agilityrada 2 (maksi) V9- A3 makside hüpperada 1 (maksi) V10- A3 makside hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 5 0.00 5.00 136.73
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 0.00 5.00 148.05
3 Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 15 0.00 15.00 135.26
4 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 20 0.00 20.00 153.03
5 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 15 9.75 24.75 177.13
6 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00 100.87
7 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00 102.93
8 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 5 0.00 105.00 96.95
9 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 10 0.00 110.00 98.69
10 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 0 0.00 200.00 70.35
11 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 200.00 63.25
12 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 5 1.74 206.74 90.44
13 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 5 1.99 206.99 89.12
14 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 15 0.00 215.00 65.63
15 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 30 5.55 235.55 89.10
16 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 14.83 114.83 156.83
17 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 20 4.10 124.10 141.49
18 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 5 0.00 305.00 33.13
19 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 10 0.00 310.00 35.64
Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 0 0.00 400.00
21 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 5 0.00 305.00 31.09
22 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 300.00 31.45

V3- A3 makside hüpperada 1 (maksi) V4 - A3 makside hüpperada 2 (maksi) V5- A3 makside agilityrada 1 (maksi) V6- A3 makside agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 145.10
2 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 10 0.09 10.09 170.56
3 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 100.00 105.08
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 100.00 109.49
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 5 0.00 105.00 121.01
6 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 200.00 66.84
7 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 0 0.00 200.00 67.53
8 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 10 0.00 210.00 83.05
9 Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 10 0.00 210.00 68.65
10 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 300.00 32.81
11 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 10 0.00 310.00 32.69
12 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 10 0.00 310.00 35.81
Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 0 0.00 400.00
14 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 28.17 128.17 170.67
15 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 32.26 137.26 175.76
16 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 20 0.00 320.00 47.36
17 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 10 0.00 210.00 73.60

V7- A3mini/midi agilityrada 1 (mini) V8- A3mini/midi agilityrada 2 (mini) V9- A3 mini/midi hüpperada 1 (mini) V10- A3 mini/midi hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 7.03 7.03 175.52
2 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 5 6.58 11.58 174.35
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 15 11.85 26.85 175.41
4 Grummi, White Galanthus Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 10 41.45 51.45 215.45
5 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 5 0.00 105.00 100.59
6 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 5 0.00 105.00 107.07
7 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 200.00 87.24
8 Keta, Snow Danwest Kingdom Katrine, Papillon Gunita 5 10.01 215.01 93.65
9 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 16.89 216.89 102.48
10 Shakira, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 0 0.52 300.52 38.52
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 400.00
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 400.00
Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 0 0.00 400.00
14 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 6.44 211.44 84.44
15 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 5 0.76 305.76 48.76

V7- A3mini/midi agilityrada 1 (midi) V8- A3mini/midi agilityrada 2 (midi) V9- A3 mini/midi hüpperada 1 (midi) V10- A3 mini/midi hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 5 0.00 5.00 151.39
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 6.34 6.34 178.92
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00 104.69
4 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 3.89 103.89 124.66
5 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 5 0.00 105.00 111.97
6 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 2.21 107.21 109.19
7 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 10 0.00 110.00 99.81
8 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 205.00 67.83
9 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 10 0.00 210.00 75.71
10 Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Jelena Skepaste 5 5.85 210.85 92.46
11 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 10 0.00 310.00 33.94
12 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 10 0.00 310.00 36.16
13 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 300.00 38.61