Juunioride EO koondise toetusvõistlus Viljandis

A0 (1 rada) (mini) A0 (2 rada) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sunny, Amirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 0.00 0.00
2 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 0 0.00 100.00
3 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 0 0.00 100.00
4 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 0 0.00 100.00

A0 (1 rada) (midi) A0 (2 rada) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 5 0.00 5.00
2 Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Piia Liisa Künnapas 0 15.35 15.35

A0 (1 rada) (maksi) A0 (2 rada) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 0 0.00 0.00
2 Jacco, Karolegotto Jacco, Romagna veekoer Kaido Kansi 5 0.00 5.00
3 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 20 0.00 20.00
4 Bimo, Seventy Seven Yogurt, Austraalia lambakoer Niina Haugstad 5 5.86 110.86
5 Nova, Aiadna Alias Empire, Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola 10 8.59 118.59

Open maksi (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

Open maksi (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

Open maksi (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

Open maksi (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

Open mini-midi (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

Open maksi (maksi) Open maksi (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 10 0.00 10.00
2 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 5 8.05 13.05
3 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 105.00
4 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 5 0.00 105.00
5 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 10 13.00 123.00
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 200.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 200.00
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Mariann Rebane 0 0.00 200.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 47.00 200.00
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 0 47.00 200.00

Open mini-midi (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

Open mini-midi (mini) Open mini-midi (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 0 0.00 0.00
2 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Sirli Kivimets 0 0.90 0.90
3 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 5 0.00 105.00
4 Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 5 0.00 105.00
5 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 5 9.47 114.47
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Kûlli Maleva 0 0.00 200.00
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 200.00
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 200.00
Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 0 0.00 200.00

Open mini-midi (midi) Open mini-midi (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 0 0.00 0.00
2 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 4.16 4.16
3 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.00 5.00
4 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 10 0.00 10.00
5 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 10 14.48 24.48
6 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00
7 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 15 0.00 115.00