21-22.04.2018 Säde agilityvõistlused VASTSE-KUUSTES

A0 Jumping 1 (mini) A0 Jumping 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dashi, Flyland Limitless Energy, Shetlandi lambakoer Aleksandra Čuprova 0 0.00 0.00
2 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 0 0.00 0.00
3 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 5 0.00 5.00
4 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 0 0.00 100.00
Mila, Milka, Jack russell terjer Triin Paap 0 35.00 200.00
Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 0 35.00 200.00
Stefi, Snowblues Camilla di Rossi, Jack russell terjer Triin Paap 0 35.00 200.00

A0 Jumping 1 (midi) A0 Jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 5 1.00 6.00
2 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 15 0.00 15.00
3 Atas, Brave Athos from Sielos draugas, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 0 0.00 100.00
Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 0 0.00 200.00

A0 Jumping 1 (maksi) A0 Jumping 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 0 0.00 0.00
2 Shelby, Chess sopretty matchless shelby, Kuldne retriiver Viktor Vorobets 5 0.00 5.00
3 Vincent, Vincent, Tõuta Kristi Sisask 15 0.00 15.00
4 Tyson, Born To Win Warrior Tyson, Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla 0 0.00 100.00
5 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 10 0.00 110.00
6 Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 10 0.00 110.00
7 Emmi , Emmi, Tõuta Kristi Karindi 10 0.00 110.00
8 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 15 0.00 115.00
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 0 0.00 200.00
Aslan, Maple Yard Quite Blue, Pikakarvaline collie Kajsa Westerlund 0 46.00 200.00

A1 Jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 5 3.10 8.10
2 Nesa, Chiliyskaya Baronessa, Väike puudel Rasa Guobiene 5 3.23 8.23
3 Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 5 3.49 8.49
4 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.00 10.00
5 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 10 0.00 10.00
6 Herbert , JUMP'N'ROLL HERBERT, Jack russell terjer Ragne Larin 10 3.28 13.28
7 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 15 0.43 15.43
Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 0 0.00 100.00
Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 100.00
Benji, Oldywell Best Choice Benjamin, Jack russell terjer Margit Pulk 0 0.00 100.00
Kiwis, Eloras Arcus Spalvos, Shetlandi lambakoer Aurelija Kanapeckienė 0 0.00 100.00

A1 Jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00
2 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 0 6.10 6.10

A1 Jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 0.00 0.00
2 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 0 0.00 0.00
3 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 1.68 6.68
4 Freya, Su meile Ferrara, Belgia lambakoer groenendael Žanna Ivanova 10 0.00 10.00
Ra , Leandra met Frasnay's Flair, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiia Ariko 0 0.00 100.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 0 0.00 100.00
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 0 0.00 100.00
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 0 0.00 100.00
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 0 0.00 100.00
Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00

A1 Agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 0 0.00 0.00
2 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 0 0.00 0.00
3 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 10 0.00 10.00
4 Herbert , JUMP'N'ROLL HERBERT, Jack russell terjer Ragne Larin 10 0.00 10.00
5 Nesa, Chiliyskaya Baronessa, Väike puudel Rasa Guobiene 10 0.00 10.00
6 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00
7 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 15 0.00 15.00
8 Kiwis, Eloras Arcus Spalvos, Shetlandi lambakoer Aurelija Kanapeckienė 15 18.39 33.39
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 100.00
Benji, Oldywell Best Choice Benjamin, Jack russell terjer Margit Pulk 0 0.00 100.00

A1 Agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 15 0.00 15.00
2 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 10 11.90 21.90

A1 Agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 10 0.00 10.00
2 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 10 0.00 10.00
3 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 10 0.17 10.17
4 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 15 4.32 19.32
5 Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 20 2.50 22.50
6 Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 10 20.37 30.37
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 0 0.00 100.00
Ra , Leandra met Frasnay's Flair, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiia Ariko 0 0.00 100.00
Freya, Su meile Ferrara, Belgia lambakoer groenendael Žanna Ivanova 0 0.00 100.00
Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00

A1 Agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 5 0.00 5.00
2 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 5 3.43 8.43
3 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 10 1.56 11.56
4 Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 5 9.05 14.05
5 Nesa, Chiliyskaya Baronessa, Väike puudel Rasa Guobiene 10 4.07 14.07
6 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00
7 Kiwis, Eloras Arcus Spalvos, Shetlandi lambakoer Aurelija Kanapeckienė 5 24.43 29.43
Herbert , JUMP'N'ROLL HERBERT, Jack russell terjer Ragne Larin 0 0.00 100.00
Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 0 0.00 100.00
Benji, Oldywell Best Choice Benjamin, Jack russell terjer Margit Pulk 0 0.00 100.00

A1 Agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 0 0.00 0.00
La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00

A1 Agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Freya, Su meile Ferrara, Belgia lambakoer groenendael Žanna Ivanova 5 0.00 5.00
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 0 0.00 100.00
Ra , Leandra met Frasnay's Flair, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiia Ariko 0 0.00 100.00
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 0 0.00 100.00
Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 0 48.00 100.00
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 48.00 100.00
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 0 48.00 100.00
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 0 48.00 100.00
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 48.00 100.00

A3 Agility S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A3 Agility S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A3 Jumping S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A3 Jumping L (mini) A3 Jumping L (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A2 Agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 0.00
3 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 5 0.00 5.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 100.00
Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 0 0.00 100.00
Gile, Hot Kiss Antante, Cairni terjer Rimantas Kirklys 0 0.00 100.00

A2 Agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 4.97 4.97
Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 0 0.00 100.00

A2 Agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Kadi Saviauk 5 0.00 5.00
2 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 5 0.00 5.00
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 45.00 100.00
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 0 45.00 100.00
Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 0 45.00 100.00
Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 0 45.00 100.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 45.00 100.00
Zetta, Velox Crur Zetta, Bordercollie Marina Sidorkina 0 45.00 100.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 45.00 100.00
Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 0 45.00 100.00

A2 Agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 0.00
2 Gile, Hot Kiss Antante, Cairni terjer Rimantas Kirklys 0 0.14 0.14
3 Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 5 0.00 5.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 100.00
Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 0 0.00 100.00
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00

A2 Agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 2.32 2.32
2 Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 0 6.19 6.19

A2 Agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 0.00 0.00
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00
3 Zetta, Velox Crur Zetta, Bordercollie Marina Sidorkina 10 0.00 10.00
4 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 10 0.00 10.00
5 Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 10 13.80 23.80
6 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 30 0.00 30.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 0 0.00 100.00
Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 0 0.00 100.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Kadi Saviauk 0 0.00 100.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 100.00

A2 Jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 0.00
2 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 10 0.00 10.00
Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 0 0.00 100.00
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 0 0.00 100.00
Gile, Hot Kiss Antante, Cairni terjer Rimantas Kirklys 0 0.00 100.00

A2 Jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 0.00 100.00

A2 Jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Kadi Saviauk 0 0.00 0.00
2 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 5 0.00 5.00
3 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00
4 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 5 0.50 5.50
5 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 5 8.65 13.65
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 100.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 0 0.00 100.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Zetta, Velox Crur Zetta, Bordercollie Marina Sidorkina 0 0.00 100.00
Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 0 0.00 100.00

A3 Jumping L (maksi) A3 Agility L (maksi) A3 Agility L (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00
2 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 15 0.00 15.00
3 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 100.00
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
5 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 105.00
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 5 2.27 107.27
7 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 10 0.00 110.00
8 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 15 0.00 115.00
9 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 10 6.38 116.38
10 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 10 7.94 117.94
11 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 20 18.33 138.33
12 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 200.00
13 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 0 3.37 203.37
14 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 5.18 205.18
15 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 5.81 205.81
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 300.00
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 0.00 300.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 300.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 300.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 300.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 300.00
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 300.00
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 300.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 300.00
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 43.00 300.00
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 0 0.00 300.00

A3 Agility L (maksi) A3 Agility L (maksi) A3 Jumping L (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 0.00
2 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 5 0.00 5.00
3 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
4 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 5 0.00 105.00
5 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 5 0.00 105.00
6 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 5 0.00 105.00
7 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 0 5.76 105.76
8 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 5 2.63 107.63
9 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 200.00
10 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 205.00
11 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 5 0.00 205.00
12 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 5 1.36 206.36
13 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 10 3.90 213.90
14 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 15 0.02 215.02
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 0.00 300.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 300.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 300.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 300.00
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 300.00
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 0 0.00 300.00
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 300.00
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 0 0.00 300.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 300.00
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 0 0.00 300.00
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 300.00
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 300.00
Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 0 0.00 300.00
28 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.27 200.27
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 0 0.00 300.00

A0 Jumping 1 (mini) A0 Jumping 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dashi, Flyland Limitless Energy, Shetlandi lambakoer Aleksandra Čuprova 0 0.00 0.00
2 Lina, Xia Vom Grunen Kuckuck, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 0.00
3 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 0 0.00 0.00
4 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 10 0.00 110.00
Mila, Milka, Jack russell terjer Triin Paap 0 0.00 200.00
Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 0 0.00 200.00
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 0 0.00 200.00
Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 0 0.00 200.00
Stefi, Snowblues Camilla di Rossi, Jack russell terjer Triin Paap 0 29.00 200.00

A0 Jumping 1 (midi) A0 Jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 0 12.47 12.47
2 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 0 0.00 100.00

A0 Jumping 1 (maksi) A0 Jumping 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 15 0.00 15.00
2 Leia, Cocopops Amantadine, Rodeesia Ridgeback Maria Nuorttila 0 16.53 16.53
3 Shelby, Chess sopretty matchless shelby, Kuldne retriiver Viktor Vorobets 0 4.42 104.42
4 Art, Cocopops Ascorbic Acid, Rodeesia Ridgeback Eva-Maria Kikkas 0 5.30 105.30
5 Suvi, Dior Talent Barcelona Bis, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 0 15.58 115.58
Aslan, Maple Yard Quite Blue, Pikakarvaline collie Kajsa Westerlund 0 0.00 200.00
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 0 0.00 200.00
Näts, Ability Nobelius Netsky, Saksa bokser Kairin Reiman 0 0.00 200.00
Vincent, Vincent, Tõuta Kristi Sisask 0 0.00 200.00
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 0 0.00 200.00

A3 Jumping S/M (maksi) A3 Agility S/M (maksi) A3 Agility S/M (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A3 Agility L (mini) A3 Agility L (midi) A3 Jumping L (mini) A3 Jumping L (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A3 Agility L (mini) A3 Agility L (midi) A3 Agility L (mini) A3 Agility L (midi) A3 Agility L (mini) A3 Agility L (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A3 Agility S/M (mini) A3 Agility S/M (mini) A3 Jumping S/M (mini) A3 Jumping S/M (mini) A3 Agility S/M (mini) A3 Agility S/M (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00
2 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 5 5.67 10.67
3 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 0 0.00 100.00
4 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 5 0.00 205.00
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 205.00
6 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina VET, Dmitri Kargin A3 5 0.00 205.00
7 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 205.00
8 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 5 5.67 210.67
9 Fai, A Ice and Fire Marwitholl, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 20 51.43 228.43
10 Soya, Soya, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 5 0.00 305.00
11 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 0 21.62 421.62
12 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 500.00
13 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 5 0.00 505.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 600.00
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 600.00
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 0 0.00 600.00
17 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 0 0.53 300.53
18 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 5 6.69 311.69
19 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 0 6.24 406.24
20 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 5 1.48 406.48
21 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 17.79 417.79
22 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 20 2.42 422.42
23 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 500.00
24 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.01 500.01
25 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 0 4.75 504.75
26 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 5 1.46 506.46
27 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 5 11.24 516.24
Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 600.00
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 0 0.00 600.00
30 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 400.00
31 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 19.00 419.00
Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 0 0.00 600.00

A3 Agility S/M (midi) A3 Agility S/M (midi) A3 Jumping S/M (midi) A3 Jumping S/M (midi) A3 Agility S/M (midi) A3 Agility S/M (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 0.00 5.00
2 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 15 65.19 180.19
3 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 15 0.00 215.00
4 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 20 15.24 235.24
5 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 300.00
6 Lora , Lora, Tõuta Aleksandra Čuprova 5 0.00 305.00
Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 600.00
8 Mors, Marvitholl Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 10 7.17 317.17
9 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 20 1.06 321.06
10 Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Sanita Ribzamena 10 11.87 421.87
11 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 20 2.06 422.06
12 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 15 9.17 424.17
13 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 0 0.00 500.00
14 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 500.00
15 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 0 0.00 500.00
16 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 500.00
17 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 4.67 509.67
18 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 15 7.57 522.57
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 0 0.00 600.00
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 0.00 600.00
21 Real, Aisknekht Promise Real, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 500.00
22 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 4.55 504.55