Säde Kevadkarikas III ehk viimane etapp

A0 (1 rada) (mini) A0 (2 rada) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 0 0.00 0.00
2 Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 0 0.00 0.00
3 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 10 0.00 10.00
4 Stefi, Snowblues Camilla di Rossi, Jack russell terjer Triin Paap 10 3.09 13.09
5 Mila, Milka, Jack russell terjer Triin Paap 10 8.19 18.19
6 Artemis, Golden Rose Wish Come True, Shetlandi lambakoer Katariina Velling 0 0.00 100.00

A0 (1 rada) (midi) A0 (2 rada) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 0 0.00 0.00
2 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 5 0.00 5.00
3 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 10 0.00 10.00

A0 (1 rada) (maksi) A0 (2 rada) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Felicity, Komentajan Aniline, Belgia lambakoer malinois Birgit Piho 0 0.00 0.00
2 Emmi , Emmi, Tõuta Kristi Karindi 0 0.00 0.00
3 Morris, Chess sopretty Mr. Morris, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 0 0.00 0.00
4 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 5 0.00 5.00
5 Milo, Tulihännän Milo , Shetlandi lambakoer Mari Rimpinen 10 0.00 10.00
6 Suvi, Dior Talent Barcelona Bis, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 10 5.22 15.22

Open (A1 tase) (mini) Open (A2 tase) (mini) Open (A3 tase) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Feodora, Feodora, Tõuta Roland Kriibi 0 0.00 0.00
2 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Sirli Kivimets 0 3.37 3.37
3 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00
4 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 5 0.00 5.00
5 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 10 18.40 28.40
6 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 0 0.00 100.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Keida Raamat 0 44.00 300.00
Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 0 0.00 300.00

Open (A1 tase) (midi) Open (A2 tase) (midi) Open (A3 tase) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 10 4.50 14.50
2 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 0 18.19 18.19
3 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 4.46 204.46

Open (A1 tase) (maksi) Open (A2 tase) (maksi) Open (A3 tase) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 0.00
2 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 5 0.00 5.00
3 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Mariann Rebane 15 0.00 15.00
4 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 5 0.00 105.00
5 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 10 0.00 110.00
6 Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 10 0.00 110.00
7 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 20 0.00 120.00
8 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 35 0.00 135.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Inge Ringmets 0 0.00 300.00
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 300.00
Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vaaks 0 0.00 300.00
12 Ra , Leandra met Frasnay's Flair, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiia Ariko 10 15.50 225.50