TAKO 31.03.2018 - 1.04.2018 Agilityvõistlused

V1 - A3 maksi hüpperada / A3 max jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V1 - A3 maksi hüpperada / A3 max jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V1 - A3 maksi hüpperada / A3 max jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 30.22
2 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 0.00 30.92
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 0.00 31.73
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 0.00 32.71
5 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 0.00 32.72
6 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 1.92 1.92 38.92
7 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00 31.40
8 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00 33.18
9 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 5 0.00 5.00 33.31
10 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 10 2.52 12.52 39.52
11 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 15 5.76 20.76 42.76
Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 0 0.00 100.00
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 100.00
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 100.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00

V2 - A3 maksi 1. agilityrada / A3 max 1. agilitycourse (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V2 - A3 maksi 1. agilityrada / A3 max 1. agilitycourse (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V2 - A3 maksi 1. agilityrada / A3 max 1. agilitycourse (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 0.00 27.75
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 29.31
3 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 0.00 29.87
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 0.00 31.71
5 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 0 0.00 0.00 33.37
6 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 33.90
7 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 2.67 2.67 41.67
8 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 5 0.00 5.00 36.51
9 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 5 4.40 9.40 43.40
10 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 0.00 10.00 34.09
11 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 10 0.00 10.00 35.58
Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 100.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00

V1 A0 1. hüpperada / A0 1. jumping (mini) V2 A0 2. hüpperada / A0 2. jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 0 0.00 0.00 38.35
2 Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Lambing 0 0.00 0.00 41.93
3 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 0 0.00 0.00 42.73
4 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 0 0.00 0.00 49.99
5 Pärli , Helandros Pearls N Crystals, Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein 0 0.00 0.00 52.19
6 Camilla, Camilla Rose De Edel Plass, Cavalier king charles spaniel Ance Gercane 0 2.99 2.99 64.99
7 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 5 0.00 5.00 42.29
8 Chilli, Ultra Pepper, Jack russell terjer Kadi Kriisa 5 0.00 5.00 46.55
9 Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 5 0.00 5.00 51.33
10 Frommy, Galderden Fromhold, Cavalier king charles spaniel Elari Maranik 5 0.00 5.00 56.23
11 Deffy, Flyland Drop Energy, Shetlandi lambakoer Liisi Vilba 10 0.00 10.00 49.35
12 Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 0 0.00 100.00 20.89
13 Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 10 2.76 112.76 32.76
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 0 0.00 200.00

V1 A0 1. hüpperada / A0 1. jumping (midi) V2 A0 2. hüpperada / A0 2. jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fix, Kenzira's Firebird, Shetlandi lambakoer Ilme Kukk 15 0.00 15.00 56.17
2 Piter, Scandyline Quick Answer, Shetlandi lambakoer Aleksandra - Juzeffa Belaišis 0 0.00 100.00 21.16
Asti, Elbar`s Golden Olympic Star, Shetlandi lambakoer Marina Hmeljova 0 0.00 200.00

V1 A0 1. hüpperada / A0 1. jumping (maksi) V2 A0 2. hüpperada / A0 2. jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 5 0.00 5.00 42.02
2 Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 10 0.00 110.00 19.10
3 Lavrik, Lavr, Siberi Husky Ksenija Polivenko 10 0.00 110.00 27.69
4 Sonne, Kleine Sonne Awesome Huntress, Austraalia lambakoer Ülle Rank-Zovo 10 0.20 110.20 32.20
Jack, Memorylane Jack Of The Pack, Habecollie Siima Tiitus 0 0.00 200.00
Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 0 0.00 200.00
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 0 0.00 200.00

V3 - A3 maksi 2. agilityrada / A3 max 2. agilitycourse (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3 - A3 maksi 2. agilityrada / A3 max 2. agilitycourse (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3 - A3 maksi 2. agilityrada / A3 max 2. agilitycourse (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 0.00 31.92
2 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 33.87
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 0.00 34.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 0.00 36.36
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 100.00
6 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00 36.41
7 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 5 0.00 5.00 38.74
8 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 10 0.00 10.00 36.49
9 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 10 0.00 10.00 41.86
10 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 30 6.42 36.42 49.42
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 100.00
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 100.00
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 100.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 100.00
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 0 0.00 100.00

V4 - A3 maksi 3. agilityrada / A3 max 3. agilitycourse (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V4 - A3 maksi 3. agilityrada / A3 max 3. agilitycourse (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V4 - A3 maksi 3. agilityrada / A3 max 3. agilitycourse (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 29.29
2 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 0.00 29.37
3 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 0.00 33.25
4 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 5 0.00 5.00 31.19
5 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 5 0.00 5.00 38.65
6 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 5 0.00 5.00 38.87
7 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 0.00 10.00 33.38
8 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 10 0.00 10.00 34.40
9 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Kaisa Tamm 15 0.00 15.00 37.49
10 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 25 0.00 25.00 31.95
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 100.00
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 0 0.00 100.00
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 100.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 100.00
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 0 0.00 100.00

V5- A3 mini/midi 1. agilityrada/ A3 small/medium 1. agilitycourse (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 30.70
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 31.51
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 33.28
4 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 0 0.00 0.00 39.85
5 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 0 0.00 0.00 43.57
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 43.62
7 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 5 0.00 5.00 34.69
8 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 5 0.00 5.00 42.98
9 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 6.23 6.23 51.23
10 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 10 0.00 10.00 35.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 0 0.00 100.00
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 100.00
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 0 0.00 100.00
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00

V5- A3 mini/midi 1. agilityrada/ A3 small/medium 1. agilitycourse (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 31.24
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00 37.35
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00 42.56
4 Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Jarv 5 0.00 5.00 34.63
5 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 5 0.00 5.00 38.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 0 0.00 100.00
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00
Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 100.00
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 0 0.00 100.00

V5- A3 mini/midi 1. agilityrada/ A3 small/medium 1. agilitycourse (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V1 A1 1. hüpperada / A1 1. jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 0 0.00 0.00 30.08
2 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 5 0.00 5.00 31.28
3 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 5 0.00 5.00 36.63
4 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 0 8.39 8.39 46.39
5 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 10 1.04 11.04 39.04
6 Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 5 6.53 11.53 44.53
David, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 0.00 100.00

V1 A1 1. hüpperada / A1 1. jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 5 0.00 5.00 35.49
Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 0 0.00 100.00

V1 A1 1. hüpperada / A1 1. jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Naid , Leon Naid, Tõuta Jekaterina Boiko 15 0.00 15.00 33.95
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 0 0.00 100.00
Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Julija Akilova 0 0.00 100.00
Charlie, Warrior's Way of Clan Miphydes, Austraalia lambakoer Tiina Suun 0 0.00 100.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 0 0.00 100.00
Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Laila Kundziņa 0 0.00 100.00
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 0 0.00 100.00
Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 0 0.00 100.00
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 0 0.00 100.00
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 38.00 100.00

V1 Veteranid 1. hüpperada / 1. jumping veteran (mini) V2 Veteranid 2. hüpperada / 2. jumping veteran (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kira, Scandyline Golden Verbena, Shetlandi lambakoer Ilme Kukk 0 0.00 0.00 40.55
2 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 0 0.00 0.00 47.58
3 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 0 0.00 0.00 65.90
4 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 100.00 26.24
5 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00 24.80
6 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 5 0.00 105.00 26.07

V1 Veteranid 1. hüpperada / 1. jumping veteran (midi) V2 Veteranid 2. hüpperada / 2. jumping veteran (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tuutu, Northworth Kiss So Sweet, Inglise kokkerspanjel Liisi Nilisk 0 0.00 0.00 40.26

V1 Veteranid 1. hüpperada / 1. jumping veteran (maksi) V2 Veteranid 2. hüpperada / 2. jumping veteran (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 0.00 62.09
2 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 0.00 10.00 38.59
3 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00 19.13

V6- A3 mini/midi 2. agilityrada/ A3 small/medium 2. agilitycourse (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00 31.42
2 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 31.48
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 32.09
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 34.02
5 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00 37.38
6 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 0 0.00 0.00 39.73
7 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 0 0.00 0.00 42.52
8 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 0.00 42.69
9 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 0.00 5.00 33.38
10 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 5 0.00 5.00 36.82
11 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 5 0.72 5.72 44.72
12 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 10 0.00 10.00 39.58
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 100.00
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 0 0.00 100.00
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00

V6- A3 mini/midi 2. agilityrada/ A3 small/medium 2. agilitycourse (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 32.42
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00 37.32
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 1.45 1.45 45.45
4 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 0.00 5.00 31.37
5 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 5 0.00 5.00 31.80
6 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 5 0.00 5.00 42.95
7 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 15 0.00 15.00 31.69
8 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 15 0.00 15.00 38.66
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 100.00
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Jarv 0 0.00 100.00
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 0 0.00 100.00

V2 A1 2. hüpperada / A1 2. jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 5 0.00 5.00 31.00
2 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 10 0.00 10.00 33.78
3 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 10 0.00 10.00 40.41
Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 0 0.00 100.00
David, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 0 0.00 100.00
Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 0 0.00 100.00
Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 0 0.00 100.00
Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 0 0.00 100.00

V6- A3 mini/midi 2. agilityrada/ A3 small/medium 2. agilitycourse (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V2 A1 2. hüpperada / A1 2. jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 0 0.00 0.00 32.82
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 0 0.00 100.00

V2 A1 2. hüpperada / A1 2. jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 5 0.00 5.00 31.61
2 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 15 0.00 15.00 30.93
Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Julija Akilova 0 0.00 100.00
Charlie, Warrior's Way of Clan Miphydes, Austraalia lambakoer Tiina Suun 0 0.00 100.00
Naid , Leon Naid, Tõuta Jekaterina Boiko 0 0.00 100.00
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 0.00 100.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 0 0.00 100.00
Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Laila Kundziņa 0 0.00 100.00
Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 0 0.00 100.00
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 0 0.00 100.00

V7- A3 mini/midi 3. agilityrada/ A3 small/medium 3. agilitycourse (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Jarv 0 0.00 0.00 35.67
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00 36.76
3 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 5 0.00 5.00 40.62
4 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 5 0.00 5.00 41.86
5 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 10 0.00 10.00 40.43
6 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 10 1.46 11.46 43.46
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 100.00
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 0.00 100.00
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 0 0.00 100.00
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00

V3 A1 1. agilityrada / A1 1. agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 5 0.00 5.00 29.61
2 Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Laila Kundziņa 10 0.00 10.00 30.42
3 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 10 0.00 10.00 36.35
4 Naid , Leon Naid, Tõuta Jekaterina Boiko 10 0.55 10.55 38.55
5 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 15 0.00 15.00 35.86
6 Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Julija Akilova 15 3.08 18.08 41.08
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 0 0.00 100.00

V7- A3 mini/midi 3. agilityrada/ A3 small/medium 3. agilitycourse (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3 A1 1. agilityrada / A1 1. agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 0 2.80 2.80 40.80
2 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 10 4.21 14.21 42.21
3 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 0 19.61 19.61 57.61
4 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 20 13.49 33.49 51.49
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 100.00
Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 0 0.00 100.00
Benji, Oldywell Best Choice Benjamin, Jack russell terjer Margit Pulk 0 0.00 100.00
Elza, Diana's Candy Elza, Vene kääbuskoer Julia Smirnova 0 0.00 100.00

V7- A3 mini/midi 3. agilityrada/ A3 small/medium 3. agilitycourse (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 31.38
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 32.11
3 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 0.00 33.03
4 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00 33.44
5 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Taissia 0 0.00 0.00 33.67
6 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 33.82
7 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 35.20
8 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 0.00 0.00 36.72
9 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 41.45
10 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 0 0.00 0.00 41.61
11 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 1.88 1.88 43.88
12 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 5 0.19 5.19 42.19
13 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 5 2.09 7.09 44.09
14 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 10 0.16 10.16 42.16
15 Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 5 14.38 19.38 56.38
16 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 15 15.62 30.62 57.62
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 100.00

V3 A1 1. agilityrada / A1 1. agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 5 0.00 5.00 37.54
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 0 0.00 100.00

V4 A1 2. agilityrada / A1 2. agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 0 0.00 0.00 39.38
2 Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 0 0.00 0.00 43.10
3 Elza, Diana's Candy Elza, Vene kääbuskoer Julia Smirnova 0 0.00 0.00 46.64
4 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 10 0.00 10.00 50.44
5 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 15 0.00 15.00 46.71
6 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 10 26.50 36.50 77.50
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 100.00
Benji, Oldywell Best Choice Benjamin, Jack russell terjer Margit Pulk 0 0.00 100.00

V8-A3 mini/midi hüpperada/ A3 small/medium jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 28.42
2 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 28.69
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 28.96
4 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00 28.97
5 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 3.55 3.55 38.55
6 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 5 1.16 6.16 36.16
7 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 5 3.24 8.24 38.24
8 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 10 12.41 22.41 47.41
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 100.00
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 100.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 100.00
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 0 0.00 100.00
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Taissia 0 0.00 100.00
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00

V4 A1 2. agilityrada / A1 2. agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 0 0.00 100.00
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 0 0.00 100.00

V8-A3 mini/midi hüpperada/ A3 small/medium jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00 30.94
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 1.75 1.75 36.75
3 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 2.49 2.49 37.49
4 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 5 1.86 6.86 36.86
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 0.00 100.00
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 0 0.00 100.00
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00

V4 A1 2. agilityrada / A1 2. agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Laila Kundziņa 15 0.00 15.00 31.50
2 Naid , Leon Naid, Tõuta Jekaterina Boiko 20 0.00 20.00 45.15
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 0 0.00 100.00
Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Julija Akilova 0 0.00 100.00
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 0.00 100.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 0 0.00 100.00

V8-A3 mini/midi hüpperada/ A3 small/medium jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V1 A2 1. agilityrada / A2 1. agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 44.92
2 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 5 0.00 5.00 39.26
3 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 10 0.00 10.00 42.36
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 5 15.35 20.35 61.35
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Inge Ringmets 0 0.00 100.00

V1 A2 1. agilityrada / A2 1. agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 0 46.00 100.00

V1 A2 1. agilityrada / A2 1. agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 10 0.11 10.11 46.11
2 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 15 0.00 15.00 31.60
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kuldsaar 0 0.00 100.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 100.00
Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 0 0.00 100.00

V2 A2 2. agilityrada / A2 2. agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 0 0.00 0.00 39.12
2 Rio, Panafinei Peris Rio, Brüsseli grifoon Julija Bessonova 0 0.00 0.00 43.32
3 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.63 0.63 45.63
4 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 5 0.00 5.00 38.08
5 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 10 38.73 48.73 83.73
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Inge Ringmets 0 0.00 100.00

V2 A2 2. agilityrada / A2 2. agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 0 0.00 100.00

V2 A2 2. agilityrada / A2 2. agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 0 1.30 1.30 46.30
2 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 5 0.00 5.00 33.53
3 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kuldsaar 5 0.00 5.00 44.49
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 100.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 0 0.00 100.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 100.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 45.00 100.00
Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 45.00 100.00

V3 A2 3. agilityrada / A2 3. agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 0 0.00 0.00 42.14
2 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 45.47
3 Rio, Panafinei Peris Rio, Brüsseli grifoon Julija Bessonova 5 0.00 5.00 44.32
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 0 21.15 21.15 67.15
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 0 0.00 100.00
Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 0 0.00 100.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Inge Ringmets 0 0.00 100.00

V3 A2 3. agilityrada / A2 3. agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 0 0.00 100.00

V3 A2 3. agilityrada / A2 3. agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 33.55
2 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 5 0.00 5.00 38.87
3 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 5 0.00 5.00 39.18
4 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 5 5.62 10.62 51.62
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 0 0.00 100.00
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kuldsaar 0 0.00 100.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 0 0.00 100.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 100.00

V4 A2 hüpperada / A2 jumping (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 0 0.28 0.28 35.28
2 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 5 4.58 9.58 39.58
3 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 5 11.32 16.32 46.32
Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 0 0.00 100.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Rio, Panafinei Peris Rio, Brüsseli grifoon Julija Bessonova 0 0.00 100.00
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 0 35.00 100.00

V4 A2 hüpperada / A2 jumping (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 0 0.00 100.00

V4 A2 hüpperada / A2 jumping (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 5 10.54 15.54 45.54
2 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 15 1.08 16.08 36.08
3 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kuldsaar 5 13.01 18.01 48.01
4 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 20 1.13 21.13 36.13
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 0 0.00 100.00
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 0 0.00 100.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 100.00
Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00