20.01.2018 agilityvõistlus Maardus

V1 - A3 mini/midi agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
2 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 0.00 0.00
3 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 0 0.00 0.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00
5 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 5 0.00 5.00
6 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 10 1.06 11.06
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 0 0.00 100.00
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 100.00
Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 0 0.00 100.00
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 100.00
Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 0 0.00 100.00
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 100.00

V1 - A3 mini/midi agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00
5 Mila, Jellum's Kayla, Pumi Anja Ahonen 0 0.00 0.00
6 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00
7 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 0.00 0.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 100.00
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 0.00 100.00
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 0 0.00 100.00
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 0 0.00 100.00
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 0 0.00 100.00
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 0 0.00 100.00

V1 - A3 mini/midi agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V2 - A3 mini/midi agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
2 Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 0.00
3 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 0.00
4 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 0.00 0.00
5 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00
6 Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 0 12.34 12.34
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 0 0.00 100.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 0 0.00 100.00
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 100.00
Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 0 0.00 100.00
Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 0 0.00 100.00
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 100.00

V2 - A3 mini/midi agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
3 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00
4 Mila, Jellum's Kayla, Pumi Anja Ahonen 0 0.00 0.00
5 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00
6 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 0.00 0.00
7 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 5 0.00 5.00
8 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 10 0.00 10.00
9 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 10 4.48 14.48
10 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 10 8.70 18.70
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 0.00 100.00
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 0 0.00 100.00
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 0 0.00 100.00
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 0 0.00 100.00

V2 - A3 mini/midi agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V3 - A3 mini/midi hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
3 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 0.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.74 0.74
5 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 5 0.00 5.00
6 Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 5 0.00 5.00
7 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 5 1.00 6.00
8 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 5 3.07 8.07
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 0 0.00 100.00
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 100.00
Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 0 0.00 100.00
Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 0 0.00 100.00
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 100.00

V3 - A3 mini/midi hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00
3 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00
4 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 0.00 0.00
5 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00
6 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00
7 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 3.75 3.75
8 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 5 0.00 5.00
9 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.00 5.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 0.00 100.00
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 0 0.00 100.00
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 0 0.00 100.00
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00
Mila, Jellum's Kayla, Pumi Anja Ahonen 0 0.00 100.00
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 0 0.00 100.00

V3 - A3 mini/midi hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V3 - A3 maksi hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V3 - A3 maksi hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V3 - A3 maksi hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
3 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 0.00
4 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00
5 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
6 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 0 0.00 0.00
7 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 0.00
8 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 0.00
9 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 5 0.00 5.00
10 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 5 0.00 5.00
11 Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 5 2.71 7.71
12 Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 10 0.00 10.00
13 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 10 0.00 10.00
14 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 10 0.00 10.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 0 0.00 100.00
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 100.00
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 100.00

V2 - A3 maksi agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V2 - A3 maksi agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V2 - A3 maksi agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 0.00
3 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
5 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00
6 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
7 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 0.00
8 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 5 0.00 5.00
9 Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 5 0.00 5.00
10 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 5 0.00 5.00
11 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 5 0.00 5.00
12 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 5 0.54 5.54
13 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 10 0.00 10.00
14 Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 15 0.00 15.00
15 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 15 0.00 15.00
16 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 15 0.00 15.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 100.00
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 100.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 0 0.00 100.00
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00

V1 - A3 maksi agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V1 - A3 maksi agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 0.00
3 Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 0 0.00 0.00
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 5 0.00 5.00
5 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 5 0.00 5.00
6 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 5 0.00 5.00
7 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 5 0.00 5.00
8 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 5 0.00 5.00
9 Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 5 0.00 5.00
10 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 15 0.00 15.00
Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 100.00
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 0 0.00 100.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 100.00

V1 - A3 maksi agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V1 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 0 0.00 0.00
2 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 5 9.31 14.31
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 0.00 100.00

V1 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 10 0.00 10.00

V1 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Shanni, Shanni, Tõuta Jekaterina Kurbat 0 0.00 0.00
2 Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 0 0.00 0.00
3 Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 0 0.00 0.00
4 Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 5 6.13 11.13
5 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 15 0.00 15.00
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 0.00 100.00
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 0 0.00 100.00
Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 0 0.00 100.00

V2 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 0.00 0.00
2 Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 0 0.16 0.16
3 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 5 11.92 16.92

V2 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 0 0.00 100.00

V2 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 0 0.00 0.00
2 Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 0 0.00 0.00
Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 0 0.00 100.00
Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 0 0.00 100.00
Shanni, Shanni, Tõuta Jekaterina Kurbat 0 0.00 100.00
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 45.00 100.00
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 0 45.00 100.00
Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 0 45.00 100.00

V1 - A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 0 0.00 0.00
2 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 0 18.46 18.46

V1 - A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dani, ESTAIKA'S UNPREDICTIBLE FAST, Hollandi väike veelinnukoer Anja Ahonen 0 0.00 0.00

V1 - A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 0 0.00 0.00
2 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00
3 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 5 0.00 5.00
4 Nuki, Flyland Nuclear Power , Bordercollie Elika Lass 10 0.00 10.00
5 Christelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 0 31.45 31.45
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 0 0.00 100.00
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 0.00 100.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 0 0.00 100.00
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00

V2 - A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 0 0.00 0.00
2 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 0 24.77 24.77

V2 - A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Dani, ESTAIKA'S UNPREDICTIBLE FAST, Hollandi väike veelinnukoer Anja Ahonen 0 0.00 100.00

V2 - A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
2 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 5 0.00 5.00
3 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 5 4.37 9.37
4 Nuki, Flyland Nuclear Power , Bordercollie Elika Lass 20 0.00 20.00
5 Christelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 0 22.24 22.24
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 0 0.00 100.00
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 0 0.00 100.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 0 0.00 100.00
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00

V1 VETERANID agilityrada (maksi) V2 VETERANID agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 5 0.00 5.00

V1 VETERANID agilityrada (mini) V2 VETERANID agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 0 0.00 0.00
2 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 0.00 0.00
3 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 10 14.83 24.83
4 Borka, Dundarroch I'm Casanova, Borderterjer Marina Laaneväli 30 7.73 37.73
5 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
6 Jasper, Jasper, Tõuta Paul Urbel 5 0.00 105.00

V1 VETERANID agilityrada (midi) V2 VETERANID agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte