10.05.14, Lohkva + Tunnelikarika III etapp

V1 - A1 Agilityrada (mini) V1 - A1 Agilityrada (midi) V1 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 5.00
2 Nanni, Gypsys Soul Nannyperry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 5 0.00 5.00
3 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 10 0.00 10.00
4 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 10 0.00 10.00
5 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 15 0.00 15.00
6 Charlie, Fair Helloiz Awl Shatterhand, Inglise springerspanjel Marike Adamka 0 18.30 18.30
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Raamat 0 0.00 100.00
Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 0 0.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00
Lili , Bulldobas Zarah Safeguard, Basenji Anneli Lind 0 0.00 100.00
Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 0 0.00 100.00
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00
Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Rose, Mawlch Rose, Bordercollie Algirdas Valciukas 0 0.00 100.00
Pimps, Pimps, Tõuta Liis Marmor 0 0.00 100.00

V2 - A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 0.00 0.00
2 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00
3 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 10 0.00 10.00
4 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Raamat 10 0.00 10.00
5 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00
Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 0 0.00 100.00

V2 - A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00
2 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 5 0.00 5.00
3 Lili , Bulldobas Zarah Safeguard, Basenji Anneli Lind 10 0.00 10.00

V2 - A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00
2 Nanni, Gypsys Soul Nannyperry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 0 0.00 0.00
3 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 5 0.00 5.00
4 Charlie, Fair Helloiz Awl Shatterhand, Inglise springerspanjel Marike Adamka 5 32.06 37.06
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00
Rose, Mawlch Rose, Bordercollie Algirdas Valciukas 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 67.00 100.00
Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 0 67.00 100.00
Pimps, Pimps, Tõuta Liis Marmor 0 67.00 100.00

V3 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 5 0.00 5.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 0 0.00 100.00

V3 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Donna, Safeguard's Diamond Dayna, Basenji Anneli Lind 0 0.00 0.00
2 Nessa, Tigerpirate Baronessa Snoozie, Ameerika Staffordshire terjer Evelin Lätt 0 0.00 0.00
3 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Stefi Praakli 5 0.00 5.00
4 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 10 0.00 10.00

V3 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 5 0.00 5.00
2 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 0 9.44 9.44
3 Cava, Malimaniac's Caramba, Belgia lambakoer malinois Christa Savolainen 10 0.00 10.00
4 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 15 10.22 25.22
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00

V4 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 0.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 0 0.00 100.00

V4 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Donna, Safeguard's Diamond Dayna, Basenji Anneli Lind 0 0.00 100.00
Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Stefi Praakli 0 0.00 100.00

V4 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 10 0.00 10.00
2 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 25 0.00 25.00
3 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 10 15.84 25.84
Cava, Malimaniac's Caramba, Belgia lambakoer malinois Christa Savolainen 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00

V5 - A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
2 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 10 0.00 10.00
3 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 10 0.18 10.18
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 23.00 100.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 23.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 23.00 100.00
Peppi, Aigerillan Anastasia, Kääbuspuudel Annina Aula 0 23.00 100.00

V5 - A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00
Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 0 23.00 100.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 23.00 100.00
Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 23.00 100.00

V5 - A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 0.00
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00
3 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 0 6.71 6.71
4 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 6.77 6.77
5 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 10 1.97 11.97
6 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 15 0.50 15.50
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Alice, Estrellest Õnnex Alice, Saksa lambakoer Artur Retsnik 0 0.00 100.00
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 23.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 23.00 100.00
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 23.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 23.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 0 23.00 100.00
Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 23.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 23.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 23.00 100.00
Wicky, Black Master's Wicked Beauty, Belgia lambakoer groenendael Christa Savolainen 0 23.00 100.00
Kessu, Merina's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 23.00 100.00
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 23.00 100.00
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 23.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 23.00 100.00
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 0 23.00 100.00
Siisti, Eyewitness Tru Luxury, Bordercollie Esa Muotka 0 23.00 100.00

V6 - A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
2 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00
3 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
5 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00
6 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 5 0.00 5.00
7 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 15 9.07 24.07
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Peppi, Aigerillan Anastasia, Kääbuspuudel Annina Aula 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 23.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 23.00 100.00

V6 - A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
3 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 10 0.00 10.00
4 Nessa, Tigerpirate Baronessa Snoozie, Ameerika Staffordshire terjer Evelin Lätt 10 13.24 23.24
5 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 20 4.84 24.84
Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 0 23.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 23.00 100.00
Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 0 23.00 100.00

V6 - A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00
2 Siisti, Eyewitness Tru Luxury, Bordercollie Esa Muotka 0 0.00 0.00
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
4 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 0.00
5 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 5 0.00 5.00
6 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 5 0.00 5.00
7 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00
8 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 5 0.00 5.00
9 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 0 5.63 5.63
10 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 10 0.00 10.00
11 Alice, Estrellest Õnnex Alice, Saksa lambakoer Artur Retsnik 10 5.01 15.01
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 23.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 23.00 100.00
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 23.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 23.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 0 23.00 100.00
Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 23.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 23.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 23.00 100.00
Wicky, Black Master's Wicked Beauty, Belgia lambakoer groenendael Christa Savolainen 0 23.00 100.00
Kessu, Merina's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 23.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 23.00 100.00

V7 - A3 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
3 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 0.00
4 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 2.35 2.35
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00
6 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00
7 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 5.85 5.85
8 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 5 9.36 14.36
9 Peppi, Aigerillan Anastasia, Kääbuspuudel Annina Aula 5 9.64 14.64
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 29.00 100.00

V7 - A3 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00
2 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 5 4.43 9.43
3 Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 5 11.00 16.00
Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 0 0.00 100.00
Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 29.00 100.00

V7 - A3 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
3 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 0.00
4 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 1.72 1.72
5 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 2.63 2.63
6 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 5 1.40 6.40
7 Alice, Estrellest Õnnex Alice, Saksa lambakoer Artur Retsnik 10 12.69 22.69
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 29.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 29.00 100.00
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 0 29.00 100.00
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 29.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 29.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 0 29.00 100.00
Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 29.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 29.00 100.00
Wicky, Black Master's Wicked Beauty, Belgia lambakoer groenendael Christa Savolainen 0 29.00 100.00
Kessu, Merina's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 29.00 100.00
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 29.00 100.00
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 0 29.00 100.00
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 29.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 29.00 100.00
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 0 29.00 100.00
Siisti, Eyewitness Tru Luxury, Bordercollie Esa Muotka 0 29.00 100.00

V8 - A2-A3 tunnelid (agility) (mini) V9 - A2-A3 tunnelid (tunnelid) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
2 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 100.00
4 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 5 50.50 105.00
5 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 0.73 105.73

V8 - A2-A3 tunnelid (agility) (midi) V9 - A2-A3 tunnelid (tunnelid) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00
2 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 5 0.00 5.00
3 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Stefi Praakli 10 0.00 10.00

V8 - A2-A3 tunnelid (agility) (maksi) V9 - A2-A3 tunnelid (tunnelid) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 0.00 0.00
2 Kessu, Merina's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00
3 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00
4 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 5 0.58 5.58
5 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 10 0.00 10.00
6 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 10 24.54 34.54
7 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 0 0.00 100.00
8 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 100.00
9 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 5 0.00 105.00

V10 - A0-A1 tunnelid (mini) V12 - A0-A1 tunnelid (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00
3 Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 0 0.00 0.00
4 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 0 0.00 0.00
5 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 5 0.00 5.00
6 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 5 0.00 5.00
7 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 5 0.00 5.00
8 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00
9 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 49.50 100.00
10 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 105.00
11 Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 10 16.71 126.71

V10 - A0-A1 tunnelid (midi) V12 - A0-A1 tunnelid (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
2 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 0.00
3 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 5.00
4 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 5 0.00 5.00
5 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 15 0.00 15.00
6 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 5 12.32 17.32

V10 - A0-A1 tunnelid (maksi) V12 - A0-A1 tunnelid (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 0.00
2 Nanni, Gypsys Soul Nannyperry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 0 0.00 0.00
3 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 5 0.00 5.00
4 Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
5 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
6 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 0 0.00 100.00
7 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kadi Kauba 0 0.00 100.00
8 Rambu, Gypsy´s Soul Rambutan, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 0 0.00 100.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 200.00
Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 0 38.00 200.00

V11 - veteranide tunnelirada (mini) V11 - veteranide tunnelirada (midi) V11 - veteranide tunnelirada (maksi) V13 - veteranide tunnelirada (mini) V13 - veteranide tunnelirada (midi) V13 - veteranide tunnelirada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 0 0.00 0.00
2 Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 0 0.00 0.00
3 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 0.00
4 Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 0.00
5 Brita, C´Markisa White Elviriv, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00
6 Lasse, Final Desire Arms Full of Fun, Shetlandi lambakoer Hele Kaul 10 27.54 37.54
7 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
8 Femmie, Royal Fantasy Femme Fatale, Cavalier king charles spaniel Gert Haljasmäe 0 0.00 100.00
Berta, Amazing Amber, Labradori retriiver Viktoria Lumbe 0 0.00 200.00