Avakarikas/Opening Cup III

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 5 0.00 5.00
2 Buffi, Buffoon, Tõuta Sirle Kibena 5 0.00 5.00
3 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Kätriin Kivimets 10 0.00 10.00
4 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 35 0.00 35.00
5 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 0 0.00 100.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 0 0.00 100.00
Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 0.00 200.00
Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 0 0.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vilu 0 0.00 0.00
2 Christelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 0 0.53 0.53
3 Vincent, Vincent, Tõuta Kristi Sisask 5 0.00 5.00
4 Emmi , Emmi, Tõuta Kristi Karindi 0 0.00 100.00
Felicity, Komentajan Aniline, Belgia lambakoer malinois Birgit Piho 0 0.00 200.00
Suvi, Dior Talent Barcelona Bis, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 0 0.00 200.00

Open 1.rada (mini) Open 2.rada (mini) Open 3.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 0 0.00 0.00
2 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.00 0.00
3 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 0 0.00 0.00
4 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 5.00
5 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 5 0.00 105.00
6 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 205.00
7 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 5 0.00 205.00
8 Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 5 3.45 208.45
9 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 10 71.83 230.83
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 300.00

Open 1.rada (midi) Open 2.rada (midi) Open 3.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 0.00
2 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 25 0.00 25.00
3 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 15 24.13 39.13
4 Grant, Grant, Shetlandi lambakoer Anton Ivaniuk 40 0.00 40.00
5 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 5 0.00 105.00
6 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 10 0.00 110.00
7 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 10 4.54 114.54
8 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 20 5.75 125.75
9 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 200.00
Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 0 51.00 300.00
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 51.00 300.00
12 Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 0 21.53 121.53

Open 1.rada (maksi) Open 2.rada (maksi) Open 3.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 0.00
2 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 0.00
3 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Krista Kallaste 10 0.00 10.00
4 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00
5 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 105.00
6 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 10 0.00 110.00
7 Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 10 0.00 210.00
8 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 10 0.00 210.00
9 Duncan, Duncan, Bordercollie Anton Ivaniuk 15 2.22 217.22
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 300.00
Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 0 0.00 300.00