16.12 2017 ,,Pärnu Agility“ talvehooaja karikasarja III etapp

V1- A0 hüpperada (mini) V2- A0 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lotte, Lotte, Tõuta Elis Kaas 0 0.00 0.00
2 Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 0 0.00 0.00
3 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 5 0.00 5.00
4 Bixie, Pixie, Bostoni terjer Imbi Lepik-Martinson 5 1.99 6.99
5 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 15 0.00 15.00
6 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
7 Jacky , Zavelitse Zarlait, väike spits (kleinspitz) Johanna Kivimäe 0 0.00 100.00
8 Kelly, Glace Cherry Kandy Sweet, Cairni terjer Rena Lahtvee 5 0.00 105.00
9 Suusi, Suusi, Tõuta Johanna Raudsepp 5 0.00 105.00
10 Pixie, Helandros Pin-Up Girl, Cavalier king charles spaniel Alexandra Lisete Kiir 5 16.89 121.89
Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 0 0.00 200.00

V1- A0 hüpperada (midi) V2- A0 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Johanna Künnapas 0 0.00 100.00
Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 0 0.00 200.00

V1- A0 hüpperada (maksi) V2- A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V3- OPEN 1 rada (mini) V4- OPEN 2 rada (mini) V5- OPEN 3 rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 3.03 3.03
4 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 5 0.00 5.00
5 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 10 8.30 18.30
6 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 5 20.85 25.85
7 Mia, Lovely Eyes call me Mia, West highland white terjer Madli Kurme 15 35.47 50.47
8 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
9 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 5 0.00 105.00
10 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 5 2.06 107.06
11 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 5 2.52 107.52
12 Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 7.30 112.30
13 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 20 39.66 159.66
14 Sandy, Sandy, Tõuta Elis Kaas 10 8.35 218.35

V3- OPEN 1 rada (midi) V4- OPEN 2 rada (midi) V5- OPEN 3 rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 16.51 16.51
2 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 5 0.00 205.00
3 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 15 2.15 217.15

V3- OPEN 1 rada (maksi) V4- OPEN 2 rada (maksi) V5- OPEN 3 rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Krista Kallaste 10 0.00 10.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 15 0.00 15.00
4 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 20 15.70 35.70
5 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 10 9.22 119.22
6 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 200.00
7 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 15 2.10 217.10
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 300.00
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 300.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 300.00
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 0 0.00 300.00