03.-04.05.14, Pärnu + Tunnelikarika II etapp

R1 V1 - A2 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 0.00 30.10
2 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 34.60
3 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 0.00 34.73
4 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 5 0.81 5.81 39.81
5 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 14.26 14.26 53.26
6 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 0 14.37 14.37 53.37
7 Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 15 3.83 18.83 42.83
Nuki-Nuki, Mein Augenstern Nanouk Panda , väike spits (kleinspitz) Vasily Mitsenko 0 0.00 100.00

R1 V1 - A2 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Minna, Chriskooi`s Minna, Hollandi väike veelinnukoer Gette-Kishinevskaya Tatiana 0 0.00 0.00 28.50
2 Ume, Charoshe Shanson Shoy In, Foxterjer Daria Reznichenko 0 0.00 0.00 29.67
3 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 5 2.85 7.85 41.85
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 0.00 10.00 35.71

R1 V1 - A2 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 0.00 29.19
2 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 0 0.00 0.00 33.59
3 Berta, Ability Exiberta Ellyce, Saksa bokser Hallar Ränk 0 0.00 0.00 33.78
4 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 0 3.25 3.25 42.25
5 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 5 0.00 5.00 32.24
6 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 5 0.00 5.00 35.91
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00

R1 V1 - A0 Hüpperada (mini) R1 V2 - A0 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 40.98
2 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timandra Rand 0 0.00 0.00 46.38
3 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 0 0.00 0.00 51.23
4 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 0.00 0.00 59.92
5 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 5.00 44.03
6 Olli, Olivia, Kääbuspinšer Triinu Võrk 5 0.00 5.00 47.64
7 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 10 0.00 10.00 48.72
8 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00 17.82
9 La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 0 0.00 100.00 22.86
10 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 0.00 100.00 27.34
11 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 0 0.00 100.00 29.50
12 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 38.00 100.00 19.72
13 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 0 38.00 100.00 25.31
14 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 5 3.06 108.06 42.06
15 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 10 0.00 110.00 29.71
16 Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 10 38.00 110.00 25.34
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 38.00 200.00

R1 V1 - A0 Hüpperada (midi) R1 V2 - A0 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 0.00 38.78
2 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 0 0.00 0.00 52.89
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 25 0.00 25.00 53.94
4 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 10 0.00 110.00 22.84
Rash, Marvitholl Discoverer, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 0 0.00 200.00
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 0 0.00 200.00

R1 V1 - A0 Hüpperada (maksi) R1 V2 - A0 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Villy, Guldfynd´s FIN Famous Fidel, Kuldne retriiver Kaspar Sai 5 0.00 5.00 55.19
2 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Britt, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 5 0.00 5.00 55.76
3 Bella, -, tõutu Inta Žaldokaitė 15 38.00 115.00 24.74
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.00 200.00

R1 V2 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 0.00 50.21
2 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 16.12 16.12 68.12
3 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 0 18.41 18.41 70.41
Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 0 0.00 100.00
Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 100.00
Nuki-Nuki, Mein Augenstern Nanouk Panda , väike spits (kleinspitz) Vasily Mitsenko 0 0.00 100.00

R1 V2 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 0.00 10.00 42.44
2 Minna, Chriskooi`s Minna, Hollandi väike veelinnukoer Gette-Kishinevskaya Tatiana 10 0.00 10.00 44.76
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 100.00
Ume, Charoshe Shanson Shoy In, Foxterjer Daria Reznichenko 0 52.00 100.00

R1 V2 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 0.00 37.26
2 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 5 0.00 5.00 50.74
3 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 0 9.12 9.12 61.12
4 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 10 4.25 14.25 56.25
5 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 20 0.00 20.00 43.97
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 0 0.00 100.00
Berta, Ability Exiberta Ellyce, Saksa bokser Hallar Ränk 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 52.00 100.00

R1 V3 - A1 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 0 0.00 0.00 32.98
2 Kapri, Kapri-czuk Hodowla Myślinów , Lühikarvaline taks Vasarė Žukauskaitė 5 0.41 5.41 40.41
3 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 5 4.51 9.51 44.51
4 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 10 0.00 10.00 38.54
5 Topas, Topas Aukso Uoga, Lühikarvaline taks Jurgita Žukauskienė 5 5.29 10.29 45.29
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00 35.42
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 100.00
Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 0 0.00 100.00
Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 0 0.00 100.00
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 0 0.00 100.00
Jacku, Jack Junior, Jack russell terjer Anneli Mäesoo 0 0.00 100.00
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 0 40.00 100.00

R1 V3 - A1 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.00 5.00 31.48
2 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 10 0.00 10.00 30.30
3 Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 10 0.00 10.00 31.45
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 0.00 100.00

R1 V3 - A1 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 0 0.00 0.00 33.40
2 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 0 0.00 0.00 35.16
3 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 5 0.00 5.00 26.94
4 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 5 0.00 5.00 31.11
5 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 5 0.00 5.00 36.52
6 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 10 0.00 10.00 27.31
7 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 10 2.57 12.57 42.57
8 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 15 0.00 15.00 27.68
9 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Vivian Muttik 15 0.00 15.00 31.56
10 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 15 7.03 22.03 47.03
11 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 10 14.76 24.76 54.76
12 Nanni, Gypsy's Soul Nannyberry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 25 0.00 25.00 34.87
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 0.00 100.00
Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00

R1 V3 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 0.00 0.00 51.74
2 Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 15 0.00 15.00 49.16
3 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 10 13.44 23.44 65.44
Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 100.00
Nuki-Nuki, Mein Augenstern Nanouk Panda , väike spits (kleinspitz) Vasily Mitsenko 0 0.00 100.00

R1 V3 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 0.00 43.27
2 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 5 0.00 5.00 35.75
Ume, Charoshe Shanson Shoy In, Foxterjer Daria Reznichenko 0 52.00 100.00
Minna, Chriskooi`s Minna, Hollandi väike veelinnukoer Gette-Kishinevskaya Tatiana 0 52.00 100.00

R1 V3 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Berta, Ability Exiberta Ellyce, Saksa bokser Hallar Ränk 0 0.00 0.00 47.70
2 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 5 0.00 5.00 42.05
3 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 5 0.00 5.00 50.55
4 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 15 0.00 15.00 39.91
5 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 15 0.00 15.00 42.32
6 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 20 0.00 20.00 40.80
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 52.00 100.00

R1 V4 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 34.21
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 34.32
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 38.98
4 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 0.00 0.00 39.56
5 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 42.78
6 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 5 0.00 5.00 42.42
7 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00 43.05
8 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 5 2.89 7.89 48.89
9 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 10 0.00 10.00 39.62
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 0 0.00 100.00
Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 0 0.00 100.00
Coco, Ridon Hennet A William Jackson, Jack russell terjer Eneli Toodu 0 36.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 36.00 100.00
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 36.00 100.00

R1 V4 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 0 0.00 0.00 34.51
2 Nessi, Aisknekht Inessa, Foxterjer Reznichenko Daria 0 0.00 0.00 36.92
3 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 5 0.00 5.00 40.09
4 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 10 0.00 10.00 37.07
5 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 10 0.00 10.00 40.33
6 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 15 0.00 15.00 40.45
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 0 0.00 100.00
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 36.00 100.00
Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 36.00 100.00
Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 0 36.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 36.00 100.00

R1 V4 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 0.00 32.28
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 33.44
3 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 0.00 34.54
4 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 35.74
5 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 0 0.00 0.00 36.64
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 40.77
7 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 41.30
8 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 0.00 41.81
9 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 44.26
10 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Duduša 10 0.00 10.00 38.06
11 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 10 0.00 10.00 38.52
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 100.00
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 0 0.00 100.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 100.00
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 100.00
Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 0 0.00 100.00
Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 36.00 100.00
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 0 36.00 100.00

R1 V4 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 0 4.86 4.86 57.86
2 Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 5 0.00 5.00 36.04
3 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 5 0.00 5.00 42.47
4 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 5 0.00 5.00 43.92
5 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 5 0.00 5.00 51.05
6 Kapri, Kapri-czuk Hodowla Myślinów , Lühikarvaline taks Vasarė Žukauskaitė 5 0.00 5.00 51.64
7 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 5 5.29 10.29 58.29
8 Topas, Topas Aukso Uoga, Lühikarvaline taks Jurgita Žukauskienė 5 7.85 12.85 60.85
9 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 15 0.00 15.00 45.74
10 Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 15 2.61 17.61 55.61
11 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 25 0.00 25.00 45.68
EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 0.00 100.00
Jacku, Jack Junior, Jack russell terjer Anneli Mäesoo 0 53.00 100.00

R1 V4 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 0.00 0.00 39.78
2 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 15 0.00 15.00 38.34
Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 0 53.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 53.00 100.00
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 53.00 100.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 53.00 100.00

R1 V4 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 0 0.00 0.00 48.59
2 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 5 0.00 5.00 49.80
3 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 10 0.00 10.00 34.40
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 10 0.00 10.00 39.98
5 Nanni, Gypsy's Soul Nannyberry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 10 0.00 10.00 45.78
6 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 10 0.00 10.00 47.12
7 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 15 5.74 20.74 58.74
8 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Vivian Muttik 30 0.00 30.00 49.76
9 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 30 13.28 43.28 66.28
Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 0 53.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 53.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 53.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 53.00 100.00
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 0 53.00 100.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 53.00 100.00
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 0 53.00 100.00

R1 V5 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 0.00 0.00 39.37
2 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 0 0.00 0.00 43.77
3 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 5 0.00 5.00 27.72
4 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 5 0.00 5.00 31.74
5 Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 5 0.00 5.00 47.10
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 10 0.00 10.00 32.62
7 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 10 0.00 10.00 33.31
8 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Vivian Muttik 10 0.00 10.00 46.05
9 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 10 2.10 12.10 53.10
10 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 15 0.00 15.00 50.83
11 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 15 1.08 16.08 52.08
12 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 20 0.00 20.00 31.51
13 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 20 17.00 37.00 68.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00

R1 V5 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 35.12
2 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 35.20
3 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 36.87
4 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 0.00 0.00 42.86
5 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.63 0.63 43.63
6 Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 5 0.00 5.00 37.34
7 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00 41.16
8 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 15 2.95 17.95 45.95
9 Coco, Ridon Hennet A William Jackson, Jack russell terjer Eneli Toodu 20 1.76 21.76 44.76
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 0 0.00 100.00
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 100.00

R1 V5 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 0 0.00 0.00 35.09
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 41.02
3 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 36.30
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00 37.69
5 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 0.00 5.00 39.65
6 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 0.00 5.00 41.90
7 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 10 0.00 10.00 40.59
8 Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 15 2.98 17.98 45.98
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
Nessi, Aisknekht Inessa, Foxterjer Reznichenko Daria 0 0.00 100.00
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 0 0.00 100.00

R1 V5 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 32.03
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 33.87
3 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 37.06
4 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00 37.33
5 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 0 0.00 0.00 38.88
6 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 1.48 1.48 44.48
7 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 5 0.00 5.00 34.96
8 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 5 0.30 5.30 43.30
9 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 10 0.00 10.00 40.74
10 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 10 0.00 10.00 41.33
11 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 10 0.00 10.00 41.92
12 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 5.81 15.81 48.81
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 100.00
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 100.00
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Duduša 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 0.00 100.00
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 100.00
Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 0 0.00 100.00
Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 0 0.00 100.00
Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 0 0.00 100.00

R1 V5 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Topas, Topas Aukso Uoga, Lühikarvaline taks Jurgita Žukauskienė 0 0.00 0.00 46.93
2 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 0 0.00 0.00 49.53
3 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 0 1.71 1.71 52.71
4 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 5 0.00 5.00 38.66
5 Kapri, Kapri-czuk Hodowla Myślinów , Lühikarvaline taks Vasarė Žukauskaitė 5 0.00 5.00 45.24
6 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 5 0.00 5.00 46.27
7 Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 5 0.00 5.00 49.81
8 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 15 0.00 15.00 43.25
9 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 10 6.97 16.97 57.97
10 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 30 4.18 34.18 55.18
Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 0 51.00 100.00
Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 51.00 100.00
Jacku, Jack Junior, Jack russell terjer Anneli Mäesoo 0 51.00 100.00

R1 V5 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 5 0.00 5.00 37.99
2 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 15 0.00 15.00 38.66
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 51.00 100.00
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 51.00 100.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 51.00 100.00
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 51.00 100.00

R1 V6 - A3 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 31.05
2 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 34.90
3 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 0 0.00 0.00 35.22
4 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00 37.71
5 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 0 0.00 0.00 37.85
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.49 0.49 41.49
7 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.52 0.52 41.52
8 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00 37.23
9 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 5 0.00 5.00 38.05
10 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 10 0.00 10.00 34.00
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 0 0.00 100.00
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 100.00

R1 V6 - A3 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00 31.10
2 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 0.00 31.46
3 Nessi, Aisknekht Inessa, Foxterjer Reznichenko Daria 0 0.00 0.00 33.04
4 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 33.97
5 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00 38.76
6 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 30.39
7 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00 32.90
8 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 5 0.00 5.00 34.93
Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 100.00
Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 0 0.00 100.00
Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 0 0.00 100.00
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 0 0.00 100.00

R1 V6 - A3 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00 28.83
2 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 0.00 31.13
3 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00 31.90
4 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 32.82
5 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 0 0.00 0.00 37.18
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 37.87
7 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 2.08 2.08 43.08
8 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 5.00 29.31
9 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00 30.00
10 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 5 0.00 5.00 33.50
11 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 5 0.00 5.00 33.65
12 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00 33.84
13 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 5 2.34 7.34 43.34
14 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 10 2.47 12.47 43.47
15 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 15 0.00 15.00 34.57
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 0 0.00 100.00
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 100.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 100.00
Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 100.00
Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Duduša 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 41.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 41.00 100.00
Leela, Nice of You to Come Bye Show Stopper, Bordercollie Olga Dudush 0 41.00 100.00
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 0 41.00 100.00

R2 V1 - Edasijõudnute tunnelirada (mini) R2 V2 - Edasijõudnute tunnelirada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00 89.66
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 0.00 5.00 93.39
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00 97.52
4 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 10 1.00 11.00 99.97
5 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 5 8.60 13.60 113.36
6 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 10 14.09 24.09 119.09
7 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 0 31.11 31.11 136.11
8 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 7.57 117.57 62.57

R2 V1 - Edasijõudnute tunnelirada (midi) R2 V2 - Edasijõudnute tunnelirada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 0 0.00 0.00 87.63
2 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 0.00 89.34
3 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 5 0.00 5.00 96.01
4 Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 5 1.57 6.57 102.44
5 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 10 0.00 10.00 91.80
6 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 0 0.00 100.00 46.77
7 Motja, Marvitholl Olimpia, Shetlandi lambakoer Aleksandra Shvaikovska 0 0.00 100.00 53.10
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 200.00

R2 V1 - Edasijõudnute tunnelirada (maksi) R2 V2 - Edasijõudnute tunnelirada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 0 0.00 0.00 87.84
2 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Duduša 5 0.00 5.00 86.55
3 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00 93.65
4 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 5 0.92 5.92 102.70
5 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 5 1.21 6.21 101.42
6 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 10 0.00 10.00 84.33
7 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 5 40.76 45.76 143.88
8 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00 43.09
9 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00 44.69
10 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 5 0.00 105.00 41.75
11 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 5 2.72 107.72 57.72
12 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 5 11.33 116.33 61.33
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 200.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 200.00
Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 0 0.00 200.00
Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 0 0.00 200.00
17 Leela, Nice of You to Come Bye Show Stopper, Bordercollie Olga Dudush 5 0.00 105.00 50.94

R2 V1 - Algajate tunnelirada (mini) R2 V3 - Algajate tunnelirada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 59.86
2 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00 60.32
3 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 60.52
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 64.50
5 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 0.00 65.49
6 Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 0 0.00 0.00 66.47
7 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timandra Rand 0 0.00 0.00 69.62
8 Olli, Olivia, Kääbuspinšer Triinu Võrk 0 0.00 0.00 70.15
9 Topas, Topas Aukso Uoga, Lühikarvaline taks Jurgita Žukauskienė 0 3.98 3.98 82.30
10 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 5 0.00 5.00 66.21
11 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 5 9.41 14.41 87.91
12 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 0 18.89 18.89 97.28
13 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 5 24.58 29.58 103.58
14 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 0.00 100.00 28.58
15 Kapri, Kapri-czuk Hodowla Myślinów , Lühikarvaline taks Vasarė Žukauskaitė 0 7.33 107.33 48.33
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 200.00
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 0 0.00 200.00
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 0.00 200.00
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 0 0.00 200.00
La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 0 0.00 200.00

R2 V1 - Algajate tunnelirada (midi) R2 V3 - Algajate tunnelirada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 60.21
2 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 58.04
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 5 0.00 5.00 64.97
4 Tsha Tsha, Silvery Blu Tsharly, Shetlandi lambakoer Birgit Killandi 5 0.00 5.00 70.88
5 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 10 0.00 10.00 64.16
6 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 5 32.60 37.60 111.60
7 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00 28.82
8 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 2.50 102.50 43.50
Rash, Marvitholl Discoverer, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 0 0.00 200.00

R2 V1 - Algajate tunnelirada (maksi) R2 V3 - Algajate tunnelirada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 0.00 50.15
2 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 0.00 51.74
3 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 0.00 54.57
4 Rica, EBONY NOSE AFRICA, Bordercollie Elena Shishakina 0 0.00 0.00 55.11
5 Skipper, Peak River Buddong, Austraalia lambakoer Sandra Leppik 0 0.00 0.00 60.27
6 Rambu, Gypsy´s Soul Rambutan, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 0 0.00 0.00 65.37
7 Nanni, Gypsy's Soul Nannyberry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 0 1.15 1.15 76.91
8 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 5 0.00 5.00 71.05
9 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 0 0.00 100.00 28.53
10 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 0 0.00 100.00 30.20
11 Bella, -, tõutu Inta Žaldokaitė 0 0.00 100.00 36.58
12 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 5 0.00 105.00 35.67
13 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 5 0.00 105.00 35.56
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Britt, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 0 0.00 200.00
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 200.00

R2 V3 - OPEN hüpperada (mini) R2 V4 - OPEN agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 70.51
2 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 5 0.00 5.00 87.98
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 15 0.00 15.00 85.46
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00 38.71
5 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 0 0.00 100.00 33.22
6 Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 0 0.00 100.00 40.94
7 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.72 100.72 54.72
8 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 2.28 102.28 43.28
9 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 5 4.13 109.13 58.13
10 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 10 3.56 113.56 44.56
11 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 30 3.52 133.52 57.52
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 200.00
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 200.00
Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 0 0.00 200.00

R2 V3 - OPEN hüpperada (midi) R2 V4 - OPEN agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00 72.20
2 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 15 0.00 15.00 78.51
3 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 30 0.00 30.00 86.14
4 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 0 0.00 100.00 43.20
5 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 100.00 37.86
Motja, Marvitholl Olimpia, Shetlandi lambakoer Aleksandra Shvaikovska 0 54.00 200.00
7 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 10 0.00 110.00 36.11
Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 0 0.00 200.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 200.00
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 200.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 200.00
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 0 0.00 200.00
Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 0 0.00 200.00

R2 V3 - OPEN hüpperada (maksi) R2 V4 - OPEN agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Duduša 0 0.00 0.00 79.92
2 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 10 0.00 10.00 85.00
3 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 10 3.77 13.77 94.71
4 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 0 0.00 100.00 40.30
5 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00 41.56
6 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 0 0.00 100.00 43.73
7 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 0 0.00 100.00 31.88
8 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00 31.98
9 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 0.00 100.00 37.76
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 0 0.00 200.00
11 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 5 0.00 105.00 36.24
12 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 5 0.00 105.00 44.94
13 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 5 0.00 105.00 53.95
14 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 10 54.00 110.00 37.61
15 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 20 0.00 120.00 36.81
16 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 10 26.65 136.65 67.65
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 200.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 200.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 200.00
Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 0 0.00 200.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 200.00
Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 0 0.00 200.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 41.00 200.00
Skipper, Peak River Buddong, Austraalia lambakoer Sandra Leppik 0 54.00 200.00
Leela, Nice of You to Come Bye Show Stopper, Bordercollie Olga Dudush 0 41.00 200.00

R2 V5 - OPEN hüpperada (mini) R2 V6 - OPEN agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 64.85
2 Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 0 0.00 0.00 69.17
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 75.03
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00 69.37
5 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00 74.04
6 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 10 0.00 10.00 74.97
7 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 10 0.72 10.72 85.28
8 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 6.27 16.27 95.27
9 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 0.00 100.00 36.24
10 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 5 0.00 105.00 33.63
11 Nuki-Nuki, Mein Augenstern Nanouk Panda , väike spits (kleinspitz) Vasily Mitsenko 5 0.00 105.00 37.11
12 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 5 42.59 105.59 47.59
13 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 2.22 117.22 44.22
14 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 5 28.06 133.06 70.06
Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Sumberg 0 42.00 200.00
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 0 42.00 200.00
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 42.00 200.00
Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 0 42.00 200.00
19 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 105.00 36.12
Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 0 42.00 200.00

R2 V5 - OPEN hüpperada (midi) R2 V6 - OPEN agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ume, Charoshe Shanson Shoy In, Foxterjer Daria Reznichenko 5 0.00 5.00 64.31
2 Nessi, Aisknekht Inessa, Foxterjer Reznichenko Daria 5 0.00 5.00 71.15
3 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 5 0.00 5.00 71.41
4 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 10 0.00 10.00 68.90
5 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 10 0.00 10.00 73.73
6 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 10 0.00 10.00 76.87
7 Minna, Chriskooi`s Minna, Hollandi väike veelinnukoer Gette-Kishinevskaya Tatiana 0 0.00 100.00 30.94
8 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00 39.15
9 Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 0 0.00 100.00 35.07
10 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 100.00 39.10
11 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 10 1.81 111.81 43.81
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 200.00

R2 V5 - OPEN hüpperada (maksi) R2 V6 - OPEN agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 61.73
2 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00 62.30
3 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 65.38
4 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 0.00 66.00
5 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 0.00 67.83
6 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Duduša 0 0.00 0.00 73.54
7 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 0.00 80.73
8 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 3.48 3.48 90.04
9 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 5 0.00 5.00 73.76
10 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 15 0.00 15.00 63.99
11 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 100.00 32.60
12 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 0 0.00 100.00 31.31
13 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 0 0.00 100.00 34.72
14 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 100.00 36.24
15 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00 46.39
16 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 105.00 39.15
17 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 5 0.91 105.91 47.91
18 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 5 3.93 108.93 45.93
19 Rica, EBONY NOSE AFRICA, Bordercollie Elena Shishakina 20 47.00 120.00 32.82
20 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 20 28.53 148.53 70.53
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 200.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 200.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 200.00
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 0 0.00 200.00
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.00 200.00
Skipper, Peak River Buddong, Austraalia lambakoer Sandra Leppik 0 0.00 200.00
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 0 0.00 200.00
28 Leela, Nice of You to Come Bye Show Stopper, Bordercollie Olga Dudush 0 0.00 100.00 33.50

R2 V2 - Veteranide tunnelirada (mini) R2 V2 - Veteranide tunnelirada (midi) R2 V2 - Veteranide tunnelirada (maksi) R2 V4 - Veteranide tunnelirada (mini) R2 V4 - Veteranide tunnelirada (midi) R2 V4 - Veteranide tunnelirada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 0.00 54.30
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 0 0.00 0.00 61.11
3 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 0.00 67.85
4 Mustu, Gypsy`s Soul Heartbreaker, Kiharakarvaline retriiver Kalvo Kriisk 0 0.00 0.00 71.10
5 Berta, Amazing Amber, Labradori retriiver Viktoria Lumbe 5 0.19 5.19 76.07
6 Candy, Maijk Xena, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 4.46 14.46 78.25
7 Enzo, Enzo, Shoti terjer Arta Veisa 0 27.16 27.16 106.16
8 Frami, CHR DOG'S CHRYSTAL, Ameerika buldog Eve Hõbemets 5 0.00 105.00 34.23
Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 0 0.00 200.00
Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 200.00