Juuniorite EO koondise toetusvõistluste III etapp Maardus 20.05.2017

V1 - tunnelirada (mini) V2 - tunnelirada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sofi , Lexberry´s Royal Four Sofia, Jack russell terjer Kati Altmets 5 0.00 5.00
2 Jade , Yampy Yard Jade Goddess Of Mercy, Kääbus bullterjer Liisbeth Koger 5 0.00 5.00
3 Bonnie, Oldywell Best Choice Bonfire, Jack russell terjer Kristiina Ilves 10 0.00 10.00
4 Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 5 0.00 105.00
5 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Kersti Paju 5 3.63 108.63
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits 0 0.00 200.00
Sunny, Amirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 0.00 200.00

V1 - tunnelirada (midi) V1 - tunnelirada (maksi) V2 - tunnelirada (midi) V2 - tunnelirada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 0.00
2 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 0 0.00 0.00
3 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 5 0.00 5.00
4 Aslan, Maple Yard Quite Blue, Pikakarvaline collie Kajsa Westerlund 5 0.00 5.00
5 Zeki, Wandapesa Tiramisu Zusa Zeki, Shetlandi lambakoer Mirjam Kaldma 5 0.00 5.00
6 Frank, Finestrussell Frank, Jack russell terjer Riina Aume 0 0.00 100.00
7 Chilli , Chilli Deabei, Bordercollie Kersti Lang 0 0.00 100.00

V3 - A0 hüpperada (mini) V4 - A0 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roosi , Snow Blues Wild Rosemary, Jack russell terjer Marit Altmets 0 0.00 0.00
2 Chilli, Ultra Pepper, Jack russell terjer Kadi Kriisa 15 22.56 37.56
3 Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 5 0.00 105.00
4 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Kätriin Kivimets 5 0.00 105.00
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 0 0.00 200.00
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits 0 0.00 200.00
Sunny, Amirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 0.00 200.00
Benji, Oldywell Best Choice Benjamin, Jack russell terjer Margit Pulk 0 0.00 200.00
Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Kersti Paju 0 0.00 200.00

V3 - A0 hüpperada (midi) V3 - A0 hüpperada (maksi) V4 - A0 hüpperada (midi) V4 - A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 0 0.00 0.00
2 Felicity, Komentajan Aniline, Belgia lambakoer malinois Birgit Piho 5 0.00 105.00
3 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 5 0.00 105.00
Chilli , Chilli Deabei, Bordercollie Kersti Lang 0 0.00 200.00
Frank, Finestrussell Frank, Jack russell terjer Riina Aume 0 0.00 200.00
Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 0.00 200.00
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 200.00
Aslan, Maple Yard Quite Blue, Pikakarvaline collie Kajsa Westerlund 0 0.00 200.00
Danger, BTWW Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 0.00 200.00

V5 - Open agilityrada (mini) V6 - Open agilityrada (mini) V7 - Open agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00
2 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 0.00
3 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 0.00 0.00
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00
5 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 5 0.90 5.90
6 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 0 7.72 7.72
7 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.00 100.00
8 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 10 0.09 110.09
9 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 0 0.00 200.00
10 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 200.00
Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 0 0.00 300.00
Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 300.00
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits 0 0.00 300.00

V5 - Open agilityrada (midi) V6 - Open agilityrada (midi) V7 - Open agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00
2 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 5 0.00 5.00
3 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 5 0.00 5.00
4 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 15 82.35 97.35
5 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 200.00
6 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 200.00
Jasper, Boule Bora-Bora Jasper, Jack russell terjer Kristina Lätti 0 0.00 300.00
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 300.00

V5 - Open agilityrada (maksi) V6 - Open agilityrada (maksi) V7 - Open agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 0.00
2 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 2.81 7.81
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 10 0.00 10.00
4 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 20 4.12 24.12
5 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 25 0.00 25.00
6 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
7 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
8 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 5 0.00 105.00
9 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 5 0.00 205.00
10 Mavericks, Fire Rock Gron, Bordercollie Siim Toim 5 0.00 205.00