Juuniorite EO koondise toetusvõistluste II etapp Pärnus 22.04.2017

V1 - Tunnelirada (mini) V2 - Tunnelirada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 0 0.00 0.00
2 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 15 0.00 15.00
3 Zoey, Farthinghall's Tabitha, Papillon Sirli Kivimets 15 13.67 28.67
4 Sunny, Amirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 0.00 100.00
5 Sofi , Lexberry´s Royal Four Sofia, Jack russell terjer Kati Altmets 5 0.00 105.00
Bonnie, Oldywell Best Choice Bonfire, Jack russell terjer Kristiina Ilves 0 0.00 200.00

V1 - Tunnelirada (midi) V1 - Tunnelirada (maksi) V2 - Tunnelirada (midi) V2 - Tunnelirada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 0 0.00 0.00
2 Aslan, Maple Yard Quite Blue, Pikakarvaline collie Kajsa Westerlund 0 0.00 0.00
3 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 100.00
4 Chilli , Chilli Deabei, Bordercollie Kersti Lang 0 0.00 100.00
Fi , Frida, Jack russell terjer Cathy Laiva 0 0.00 200.00

V3 - A0 hüpperada (mini) V4 - A0 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 5 0.00 5.00
2 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 5 0.00 5.00
3 Zoey, Farthinghall's Tabitha, Papillon Sirli Kivimets 0 54.01 54.01
4 Reesi, Elga Star Gracia , Kääbuspinšer Külli Kolberg 0 0.00 100.00
5 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 100.00
Sunny, Amirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 0 0.00 200.00

V3 - A0 hüpperada (midi) V3 - A0 hüpperada (maksi) V4 - A0 hüpperada (midi) V4 - A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zoey, Sajana Daugavas Loki, Austraalia lambakoer Triin Vasli 0 0.00 0.00
2 Aslan, Maple Yard Quite Blue, Pikakarvaline collie Kajsa Westerlund 10 33.12 43.12
3 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 100.00
4 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 0 0.00 100.00
5 Chilli , Chilli Deabei, Bordercollie Kersti Lang 0 0.00 100.00
6 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 0.00 100.00
7 Fi , Frida, Jack russell terjer Cathy Laiva 5 0.00 105.00
8 Bella , Estrellest Okeana, beagle Imbi Viikberg 5 0.00 105.00
Fannu, Fandan Adamant, Kääbus bullterjer Lisete Eljand 0 0.00 200.00

V5 - Open agilityrada (mini) V6 - Open agilityrada (mini) V7 - Open agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
2 Jessie, Snowflake, Kääbuspuudel Marietta Madisson 0 0.00 0.00
3 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 0.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Toomas Pent 0 1.17 1.17
6 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 0 3.92 3.92
7 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 10 0.00 10.00
8 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 100.00
9 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 0 0.00 100.00
10 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 5 0.00 105.00
11 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 5 2.55 107.55
12 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 200.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 300.00

V5 - Open agilityrada (midi) V6 - Open agilityrada (midi) V7 - Open agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00
2 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 5 0.00 5.00
3 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 5 0.00 105.00
4 Doora, Ladylike Diabelski Usmiech, Staffordshire Bull Terrier Raivo Salundi 5 8.68 213.68
5 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 15 0.00 215.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 300.00
Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 0.00 300.00

V5 - Open agilityrada (maksi) V6 - Open agilityrada (maksi) V7 - Open agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Genno Aug 0 0.00 0.00
3 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00
4 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 5 0.00 5.00
5 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 10 0.00 10.00
6 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 35 1.32 36.32
7 Kezar, Kezar Kataktitis, Labradori retriiver Elsa Babkova 40 24.15 64.15
8 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00
9 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 0 0.00 100.00
10 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 100.00
11 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 10 0.00 110.00
12 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 0.00 110.00
13 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Kai Pitk 15 4.41 119.41
14 Kusti, Kusti, Tõuta Reigo Raal 20 58.26 178.26
15 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 0 0.00 200.00
16 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 200.00
17 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 200.00
18 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 5 2.10 207.10
Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 0 0.00 300.00
Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 0 0.00 300.00
Soolo, Maple Yard End Of Limits, Pikakarvaline collie Evie Rekola 0 0.00 300.00