09.04.17 ViLe Kevad Cup 2017 III etapp

Open agility 1 (mini) Open agility 2 (mini) Open hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 10 0.53 10.53
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 105.00
3 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 10 0.00 110.00
4 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 5 20.62 225.62
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 300.00
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 300.00
Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson 0 0.00 300.00
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 300.00

Open agility 1 (midi) Open agility 2 (midi) Open hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 5 16.23 21.23
3 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 5 32.32 237.32
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 0 0.00 300.00
La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 300.00

Open agility 1 (maksi) Open agility 2 (maksi) Open hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 20 3.47 123.47
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.78 210.78
3 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 15 10.97 225.97
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Genno Aug 0 0.00 300.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 300.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 300.00
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 300.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 300.00
Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 0 0.00 300.00

Algajad hüpperada 1 (mini) Algajad hüpperada 2 (mini) Algajad tunnelid (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00
2 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 5 0.00 105.00
3 Timmy, Balletas Summer Classic, Cavalier king charles spaniel Ene Sein 5 9.40 114.40
4 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 5 0.00 205.00

Algajad hüpperada 1 (midi) Algajad hüpperada 2 (midi) Algajad tunnelid (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 0 3.63 3.63
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 5.00

Algajad hüpperada 1 (maksi) Algajad hüpperada 2 (maksi) Algajad tunnelid (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kaisa Tsäro 10 0.00 10.00
Gi , Mainspring Ginger, Bordercollie Kaisa Tsäro 0 0.00 300.00
3 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 5 0.00 105.00
4 Sofi, Peak River Fab Fortune, Austraalia lambakoer Aivi Valliste 0 0.00 200.00