08.-09.03.2014 - TAKO agility võistlused, Maardu

A0 - H1 - A0 Hüpperada (mini) A0 - H2 - A0 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 0.00
2 Porto, Lexberry's Four Stars Claus, Jack russell terjer Erkki Stüf 0 0.00 0.00
3 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 0 0.00 0.00
4 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 0.00 0.00
5 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 0 0.00 0.00
6 Boogie, Kenzira's Bad Boy Boogie, Karmikarvaline kääbustaks Ilme Kukk 0 0.00 0.00
7 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 5 0.00 5.00
8 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 5 0.00 5.00
9 Ami, Smilain Ami Dez Rouzez, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 5 1.56 6.56
10 Belka, Corona Florea Bellis, Welsh Corgi Pembroke Valeria Ekabson 10 2.02 12.02
11 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 15 0.00 15.00
12 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 10 17.84 27.84
13 Dushes, Party Nonstop Dushes, Parson russeli terrier Darya Zviarovich 0 0.00 100.00
14 Riky, Volfrad Saga's Viva Uranus-Oberon, Väike brabandi grifoon Kairi Timusk 0 0.00 100.00
15 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 0 0.00 100.00
16 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 10 0.00 110.00
17 Minna, Telltails Titina, Shoti terjer Tiina Hallik 20 0.00 120.00
Tosik, Tossy Guy SD, Papillon Raminta Žilinskaite 0 0.00 200.00

A0 - H1 - A0 Hüpperada (midi) A0 - H2 - A0 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 0.00
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00
3 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00
4 Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 5 0.00 5.00
5 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 10 0.00 10.00
6 Karat, Karat, tõutu Žanna Ivanova 10 0.00 10.00
7 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 15 0.72 15.72
8 Mufi, Chriskooi's Mufasa, Hollandi väike veelinnukoer Tiiu Kriisa 0 0.00 100.00
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 0.00 200.00

A0 - H1 - A0 Hüpperada (maksi) A0 - H2 - A0 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 0.00 0.00
2 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 0.00
3 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 5 0.00 105.00
4 Josse, Josephine, Tõuta Inna Voomets 10 12.92 122.92
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 0 0.00 200.00
Tina, Dream Tina Forbidden Euphoria Tenderness Petal Of Lotus, Tai ridgeback Natalja Joepere 0 0.00 200.00
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 0 0.00 200.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Jane Tüksammel 0 75.00 200.00

A3 V1 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00
2 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 0.00 0.00
3 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
4 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00
5 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
6 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00
7 Bonny, Eurasia Sunny Family, Shetlandi lambakoer Irina Milanovich 5 0.00 5.00
8 Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 5 0.00 5.00
9 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00
10 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00
11 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 5 0.00 5.00
12 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 0.00 5.00
13 Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 5 0.00 5.00
14 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 5 0.00 5.00
15 Charlie, Helandros It's Magic, cavalier king charles spanjel Elika Salonen 10 0.00 10.00
16 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 10 0.00 10.00
17 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 10 0.00 10.00
18 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 0.00 10.00
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 100.00
Jasper, Jasper, Tõuta Paul Urbel 0 0.00 100.00
Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 0.00 100.00
Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 0 0.00 100.00

A3 V1 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 0 0.00 0.00
2 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
3 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 5 0.00 5.00
4 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 5 0.00 5.00
5 Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 10 0.00 10.00
6 GOLD, GOLDEN KEY, Kääbussnautser Yuliya Medvedeva 10 0.00 10.00
7 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 15 0.00 15.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 0.00 100.00
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 100.00

A3 V1 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 5 0.00 5.00
2 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00
3 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 5 0.00 5.00
4 Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 5 0.00 5.00
5 Aki, TirTess Akira, Bordercollie Walter Mägimets 5 0.00 5.00
6 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 5 0.00 5.00
7 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 10 0.00 10.00
Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 100.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 0 0.00 100.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 0.00 100.00
Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Exstasy Dream, Bordercollie Aleksander Andre 0 0.00 100.00

A3 V2 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00
3 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00
4 Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 0 0.00 0.00
5 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 0.00 0.00
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 0.00
7 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 0.00 0.00
8 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
9 Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 5 0.00 5.00
10 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
11 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00
12 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 5 0.00 5.00
13 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 10 0.00 10.00
14 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 5 7.46 12.46
Charlie, Helandros It's Magic, cavalier king charles spanjel Elika Salonen 0 0.00 100.00
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 100.00
Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 0 0.00 100.00
Jasper, Jasper, Tõuta Paul Urbel 0 0.00 100.00
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 0.00 100.00
Bonny, Eurasia Sunny Family, Shetlandi lambakoer Irina Milanovich 0 0.00 100.00
Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 0 0.00 100.00

A3 V2 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 0 0.00 0.00
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00
3 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 0 0.00 0.00
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
5 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 10 0.00 10.00
6 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 15 0.00 15.00
7 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 15 0.00 15.00
Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 0.00 100.00
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 100.00
GOLD, GOLDEN KEY, Kääbussnautser Yuliya Medvedeva 0 0.00 100.00

A3 V2 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00
2 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 0.00
3 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 0 0.00 0.00
4 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00
5 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 5 0.00 5.00
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 10 0.00 10.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 0 0.00 100.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 0 0.00 100.00
Aki, TirTess Akira, Bordercollie Walter Mägimets 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 0.00 100.00
Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 0 0.00 100.00
Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Exstasy Dream, Bordercollie Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 0 0.00 100.00

A3 V3 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 0 0.00 0.00
2 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00
3 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 0.00 0.00
4 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 0.00 0.00
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00
6 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 5 0.00 5.00
7 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 5.34 5.34
8 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 10 0.00 10.00
9 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 15 0.00 15.00
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 100.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Jasper, Jasper, Tõuta Paul Urbel 0 0.00 100.00
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 0 0.00 100.00
Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 100.00
Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 0 0.00 100.00
Bonny, Eurasia Sunny Family, Shetlandi lambakoer Irina Milanovich 0 0.00 100.00
Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 0 0.00 100.00

A3 V3 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 0.00 5.00
3 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 10 0.00 10.00
4 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 10 0.00 10.00
5 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 10 2.89 12.89
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 0.00 100.00
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 100.00
GOLD, GOLDEN KEY, Kääbussnautser Yuliya Medvedeva 0 0.00 100.00

A3 V3 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 0 0.00 0.00
3 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00
4 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 0.00
5 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 0.00
6 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 0 0.00 0.00
7 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 0.00
8 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 5 0.00 5.00
9 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 5 0.65 5.65
10 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 5 2.58 7.58
11 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 10 0.00 10.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 100.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Exstasy Dream, Bordercollie Aleksander Andre 0 0.00 100.00

A1 V1 - A1 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 0 0.00 0.00
2 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 0.00
3 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 0.00
4 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Brüsseli grifoon Irina Bogdan 0 0.00 0.00
5 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 0.00
6 Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 0 0.65 0.65
7 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 0 2.65 2.65
8 Boston, Boston, tõutu Gornostaeva Victoria 5 0.00 5.00
9 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 10 0.00 10.00
10 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.00 10.00
Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 0 0.00 100.00
Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00

A1 V1 - A1 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 0 0.00 0.00
2 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 5 0.00 5.00
3 Dina, Goldfire's Tiaxcala, Väike puudel Anniina Salo 10 0.00 10.00
4 Toy, Toy, Tõuta Katre Karu 10 0.00 10.00
5 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 10 6.18 16.18
6 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 5 13.09 18.09
Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 0 0.00 100.00
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 0.00 100.00

A1 V1 - A1 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 0.00 0.00
2 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 0.00
3 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 5 0.00 5.00
4 Lola, Lola, Tõuta Kei Kvarnstrom 5 0.00 5.00
5 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 5 0.00 5.00
6 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 10 0.00 10.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Bibikoll, Alison, tõutu Anne Soovik 0 0.00 100.00
Greta, Inglisilm Greta Nuuskurnina, Austraalia karjakoer Raul Siim 0 0.00 100.00
Robby, Robby, Tõuta Stella Ojalaid 0 0.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 0 0.00 100.00
Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 0 0.00 100.00
Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 0 0.00 100.00
Carron, Finfair Loch Carron , Gordon setter Raili Laani 0 0.00 100.00

A1 V2 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 0.00
3 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 0.00
4 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 5 0.00 5.00
5 Boston, Boston, tõutu Gornostaeva Victoria 5 0.00 5.00
6 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 10 0.00 10.00
7 Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 5 5.88 10.88
8 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 0 16.50 16.50
9 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 30 0.00 30.00
10 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 10 24.04 34.04
Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 0 0.00 100.00
Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 0 0.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Brüsseli grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Erik, Dundee Extra Strong, Shoti terjer Margareta Telliskivi 0 0.00 100.00

A1 V2 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 0.00
2 Dina, Goldfire's Tiaxcala, Väike puudel Anniina Salo 0 0.00 0.00
3 Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 5 0.00 5.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 0 0.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00

A1 V2 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 0 0.00 0.00
2 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 5 0.00 5.00
3 Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 5 0.41 5.41
4 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 10 0.00 10.00
5 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 10 0.00 10.00
6 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 10 3.34 13.34
7 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 15 9.71 24.71
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Bibikoll, Alison, tõutu Anne Soovik 0 0.00 100.00
Greta, Inglisilm Greta Nuuskurnina, Austraalia karjakoer Raul Siim 0 0.00 100.00
Robby, Robby, Tõuta Stella Ojalaid 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00
Lola, Lola, Tõuta Kei Kvarnstrom 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 48.00 100.00

A1 V3 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dina, Goldfire's Tiaxcala, Väike puudel Anniina Salo 5 0.00 5.00
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 0 0.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 49.00 100.00

A1 V3 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 5.00
2 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 5 0.00 5.00
3 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 10 0.00 10.00
4 Greta, Inglisilm Greta Nuuskurnina, Austraalia karjakoer Raul Siim 10 0.00 10.00
5 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 10 2.18 12.18
6 Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 15 0.00 15.00
7 Robby, Robby, Tõuta Stella Ojalaid 15 0.00 15.00
8 Bibikoll, Alison, tõutu Anne Soovik 15 8.72 23.72
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 0.00 100.00
Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 0 0.00 100.00
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 0 0.00 100.00
Lola, Lola, Tõuta Kei Kvarnstrom 0 0.00 100.00
Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 0 0.00 100.00

A1 V3 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 0.00
3 Boston, Boston, tõutu Gornostaeva Victoria 0 0.00 0.00
4 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 5 0.00 5.00
5 Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 10 0.00 10.00
6 Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 10 2.90 12.90
7 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 5 17.92 22.92
Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 100.00
Nika, Little Glamour Dominika, Vene kääbuskoer Viktor Merkuljev 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 100.00
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 0 0.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Brüsseli grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Erik, Dundee Extra Strong, Shoti terjer Margareta Telliskivi 0 0.00 100.00

A2 V2 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 5.64 5.64
2 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 5 7.14 12.14
Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 100.00
Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 0 0.00 100.00

A2 V2 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 0.00 0.00
2 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 15 4.00 19.00

A2 V2 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 0 4.94 4.94
2 Fanny, Shellkit Princess Damayanta, Airedale'i terjer Katrin Tamme 5 2.17 7.17
3 Mona, Mona, Tõuta Andri Laidre 5 7.26 12.26
4 Cava, Malimaniac's Caramba, Belgia lambakoer malinois Christa Savolainen 20 0.00 20.00
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 30 0.00 30.00
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 0.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00

A2 V3 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dessi, Phoenix Emperor Deshima Dona Soll, norwich terrier Siiri Ernesaks 0 5.13 5.13
2 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 7.26 7.26
3 Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 7.68 7.68
4 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 8.33 8.33
5 Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 10 2.31 12.31

A2 V3 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 0.00
Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 0.00 100.00
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 100.00

A2 V3 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 0.00 0.00
2 Fanny, Shellkit Princess Damayanta, Airedale'i terjer Katrin Tamme 0 0.00 0.00
3 Mona, Mona, Tõuta Andri Laidre 0 0.00 0.00
4 Cava, Malimaniac's Caramba, Belgia lambakoer malinois Christa Savolainen 15 0.00 15.00
5 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 15 0.00 15.00
6 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 10 9.28 19.28
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00

A2 V1 - A2 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dessi, Phoenix Emperor Deshima Dona Soll, norwich terrier Siiri Ernesaks 0 4.06 4.06
2 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 5 7.96 12.96
Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 100.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 0 0.00 100.00

A2 V1 - A2 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 0.00 100.00

A2 V1 - A2 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fanny, Shellkit Princess Damayanta, Airedale'i terjer Katrin Tamme 0 0.00 0.00
2 Mona, Mona, Tõuta Andri Laidre 5 0.61 5.61
3 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 10 0.00 10.00
4 Cava, Malimaniac's Caramba, Belgia lambakoer malinois Christa Savolainen 10 0.00 10.00
5 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 15 0.00 15.00
6 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 10 7.54 17.54
Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00