12.03.17 ViLe Kevad Cup 2017 II etapp

Open agility 1 (mini) Open agility 2 (mini) Open hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 15 0.32 15.32
2 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 10 65.50 75.50
3 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 100.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 300.00
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 300.00
Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson 0 0.00 300.00
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 300.00
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 300.00
9 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 200.00

Open agility 1 (midi) Open agility 2 (midi) Open hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 5 53.69 158.69
3 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 10 11.25 221.25

Open agility 1 (maksi) Open agility 2 (maksi) Open hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 50 1.50 151.50
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 200.00
3 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 200.00
4 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 5.12 205.12
5 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 5 6.84 211.84
6 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 10 3.97 213.97
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 45.00 300.00
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 84.00 300.00

Algajad hüpperada 1 (mini) Algajad hüpperada 2 (mini) Algajad tunnelid (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 15 0.00 15.00
2 Timmy, Balletas Summer Classic, Cavalier king charles spaniel Ene Sein 5 11.53 16.53
3 Roosi , Snow Blues Wild Rosemary, Jack russell terjer Marit Altmets 15 1.97 16.97
4 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 100.00
5 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 5 0.00 105.00
Friida, Finestrussell Friida , jack russell'i terjer Marit Altmets 0 0.00 300.00

Algajad hüpperada 1 (midi) Algajad hüpperada 2 (midi) Algajad tunnelid (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 0 4.25 4.25

Algajad hüpperada 1 (maksi) Algajad hüpperada 2 (maksi) Algajad tunnelid (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 10 0.00 210.00