Maardu (eksam + A0, Open klass) 22.02.2014

V1 - A0 Hüpperada (mini) V2 - A0 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 0 0.00 0.00
2 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 0 2.65 2.65
3 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 5 0.00 5.00
4 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 5 0.00 5.00
5 Charlie, Galderden Victorious Charles , Cavalier king charles spaniel Koidu Kaljund 5 0.78 5.78
6 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 0 6.74 6.74
7 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 5 3.07 8.07
8 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 10 8.00 18.00
9 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 10 31.22 41.22
10 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 27.00 100.00
11 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 5 27.00 105.00
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 54.00 200.00

V1 - A0 Hüpperada (midi) V2 - A0 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00
2 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 0 0.00 0.00
3 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 5 0.00 5.00
4 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 0.00 10.00
5 Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 0 27.00 100.00
6 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 27.00 100.00
7 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 5 0.00 105.00
Lili, Solebas Elixir Of The Life, Basenji Kristi Tilk 0 54.00 200.00
Mufi, Chriskooi's Mufasa, Hollandi väike veelinnukoer Tiiu Kriisa 0 54.00 200.00

V1 - A0 Hüpperada (maksi) V2 - A0 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Robby, Robby, Tõuta Stella Ojalaid 0 0.00 0.00
2 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Jane Tüksammel 10 0.00 10.00
3 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 10 0.00 10.00
4 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 25 1.79 26.79
5 Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 0 34.80 34.80
6 Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 0 27.00 100.00
7 Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 5 27.00 105.00
8 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 5 27.00 105.00
9 Josse, Josefine, Tõuta Inna Voomets 5 36.17 114.17
10 Sophie, Meiepere I Gotta Go Now, Kuldne retriiver Kerstin Anneljas 15 27.00 115.00
11 Muffin, Harmony Hills Runnin @Mystic Falls, Austraalia lambakoer Marge Perri 10 38.23 121.23
Tommy, Peak River Roses and Dreams Jackpot, Austraalia lambakoer Jane Evert 0 54.00 200.00
Foxi, Foxi, tõutu Triin Tohver 0 54.00 200.00
Gepsu, Perfect Sweet Dream Girl Next Door, Labradori retriiver Karin Leet 0 54.00 200.00
Tina, Dream Tina Forbidden Euphoria Tenderness Petal Of Lotus, Tai ridgeback Natalja Joepere 0 54.00 200.00

A1 E1 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ludvig, Marland Liquid Gold, Shoti terjer Margareta Telliskivi 15 9.91 24.91
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00

A1 E1 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 0.00
2 Rider, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu-Sirje Keerd 10 0.00 10.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 56.00 100.00
Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 0 56.00 100.00
Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 0 56.00 100.00
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 56.00 100.00

A1 E1 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 0.00
2 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 10 0.00 10.00
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 56.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 56.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 56.00 100.00

A1 E2 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 56.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 56.00 100.00
Ludvig, Marland Liquid Gold, Shoti terjer Margareta Telliskivi 0 56.00 100.00

A1 E2 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 5 0.00 5.00
2 Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 15 0.00 15.00
Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 0 56.00 100.00
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 56.00 100.00
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 0 56.00 100.00
Rider, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu-Sirje Keerd 0 56.00 100.00

A1 E2 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 5 0.00 5.00
2 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 20 0.00 20.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 56.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 56.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 56.00 100.00

V3 - Open Hüpperada (mini) V4 - Open Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
3 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
4 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 0.00 0.00
5 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 5 0.00 5.00
7 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 0.00 5.00
8 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 40.00 100.00
9 Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 57.65 100.00
10 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 57.65 100.00
11 Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 0 57.65 100.00
12 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 40.00 105.00
13 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 15 57.65 115.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 200.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 97.65 200.00
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 97.65 200.00

V3 - Open Hüpperada (midi) V4 - Open Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 5 0.00 5.00
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 0.00 5.00
3 Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 10 0.00 10.00
4 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 10 0.00 10.00
5 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 30 0.00 30.00
6 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 57.65 105.00
7 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 10 57.65 110.00
8 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 15 40.00 115.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 97.65 200.00

V3 - Open Hüpperada (maksi) V4 - Open Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 5 0.00 5.00
3 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 15 0.00 15.00
4 Alice, Estrellest Õnnex Alice, Saksa lambakoer Artur Retsnik 20 0.00 20.00
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 20 0.00 20.00
6 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 25 0.00 25.00
7 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 40.00 100.00
8 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 40.00 100.00
9 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 40.00 100.00
10 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 57.65 100.00
11 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 57.65 100.00
12 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 15 57.65 115.00
13 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 20 40.00 120.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 200.00
Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 97.65 200.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 97.65 200.00

A2 E1 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A2 E1 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 0.00
2 Tõru, Happy Dog Wand-XP Garamel, beagle Ingrid Eha 5 2.59 7.59
Anni, Irwlend Ancelika, Nova Scotia retriiver Kadri Eek 0 45.00 100.00

A2 E1 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 0 0.00 0.00
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 45.00 100.00
Sunny, Finfair Loch Sunart, Gordon setter Meril Tamm 0 45.00 100.00
Fanny, Shellkit Princess Damayanta, Airedale'i terjer Katrin Tamme 0 45.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 45.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 45.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 45.00 100.00

A2 E2 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tõru, Happy Dog Wand-XP Garamel, beagle Ingrid Eha 0 0.00 0.00
2 Anni, Irwlend Ancelika, Nova Scotia retriiver Kadri Eek 5 2.81 7.81
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 47.00 100.00

A2 E2 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00
2 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 0 0.00 0.00
3 Fanny, Shellkit Princess Damayanta, Airedale'i terjer Katrin Tamme 5 4.51 9.51
4 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 0.00 10.00
Sunny, Finfair Loch Sunart, Gordon setter Meril Tamm 0 47.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 47.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 47.00 100.00

A2 E2 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte