07.01 2017 ,,Pärnu Agility“ talvehooaja karikasarja IV etapp

V1- Tunnelirada (mini) V1- Tunnelirada (midi) V1- Tunnelirada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Friida, Finestrussell Friida , jack russell'i terjer Marit Altmets 0 0.00 0.00
2 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 0.00 0.00
3 Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 0 0.00 0.00
4 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 5 0.00 5.00
5 Sandy, Sandy, Tõuta Elis Kaas 5 0.00 5.00
6 Kusti, Kusti, Tõuta Reigo 5 0.00 5.00
7 Pipi, Pipi, Tõuta Mia-Kärt Kaas 0 5.29 5.29
8 Ashton, Let's Rock Mouse Bandit, Jack russell terjer Maris Mäesalu 10 0.00 10.00
Race, Race, Bordercollie Edgar Lepik 0 0.00 100.00

V2- Hüpperada A0 (mini) V3- Hüpperada A0 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Greete Tammsalu 0 0.00 0.00
2 Sandy, Sandy, Tõuta Elis Kaas 0 0.00 0.00
3 Roosi , Snow Blues Wild Rosemary, Jack russell terjer Marit Altmets 5 0.00 5.00
4 Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 0 0.00 100.00
5 Ashton, Let's Rock Mouse Bandit, Jack russell terjer Maris Mäesalu 0 0.00 100.00
6 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 0 0.00 100.00

V2- Hüpperada A0 (midi) V2- Hüpperada A0 (maksi) V3- Hüpperada A0 (midi) V3- Hüpperada A0 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kusti, Kusti, Tõuta Reigo 0 0.00 0.00
2 Pipi, Pipi, Tõuta Mia-Kärt Kaas 5 9.98 14.98
3 Boy-Boy, Siimlines Wiser and Smarter, Kuldne retriiver Triin Tammsalu 15 3.03 18.03
4 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 0 0.00 100.00
5 Rurik, Rusch Mix Rurik, Suur puudel Greete Tammsalu 0 0.00 100.00
6 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 10 0.00 110.00

V4- OPEN 1 rada (mini) V5- OPEN 2 rada (mini) V6- OPEN 3 rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00
2 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.00 0.00
3 Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 3.15 3.15
4 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 5 0.00 5.00
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Toomas Pent 10 0.00 10.00
6 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 5 10.20 15.20
7 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 5 13.74 18.74
8 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 15 4.65 19.65
9 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 10 15.47 25.47
10 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 5 22.15 27.15
11 Mõmmi, Mõmmi, Tõuta Viivi Sepp 10 59.91 69.91
12 Minni, Minnie Isabella, Tõuta Viivi Sepp 0 101.08 101.08
13 Jessie, Snowflake, Kääbuspuudel Marietta Madisson 15 0.10 115.10
14 Ramsay, Reval Dream Kroshka Kavalier, West highland white terjer Herkki Ruubel 0 13.25 213.25
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 300.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 300.00

V4- OPEN 1 rada (midi) V5- OPEN 2 rada (midi) V6- OPEN 3 rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 15 0.00 15.00
2 Daffy, Sofiko Daffy, Kääbussnautser Taavi Laansoo 10 5.44 15.44
3 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 5 13.81 18.81
4 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 30 1.27 131.27
5 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 0 0.00 200.00

V4- OPEN 1 rada (maksi) V5- OPEN 2 rada (maksi) V6- OPEN 3 rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
3 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00
4 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 0 0.00 0.00
5 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 1.09 1.09
6 Scooby, Scooby Doo vom Springer-Clan, Inglise springerspanjel Edgar Lepik 0 8.16 8.16
7 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 11.09 11.09
8 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 10 2.25 12.25
9 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 8.09 13.09
10 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 15 4.63 19.63
11 Mõsh, NNL L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 15 15.79 30.79
12 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 0 0.00 100.00
13 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 40 1.30 141.30
14 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 200.00
15 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Kai Pitk 0 0.13 200.13
16 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 15 0.00 215.00