21-22. jaanuar, Viljandimaa

A0 hüpperada - V1 (mini) A0 hüpperada - V2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 10 0.00 10.00
2 Timmy, Balletas Summer Classic, Cavalier king charles spaniel Ene Sein 0 38.00 100.00

A0 hüpperada - V1 (midi) A0 hüpperada - V2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 0 0.00 0.00
2 Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 5 0.00 5.00
Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 0 0.00 200.00

A0 hüpperada - V1 (maksi) A0 hüpperada - V2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 0 0.00 0.00
2 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 5 0.00 5.00
3 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Katariina Põder 20 0.00 20.00
4 Gi , Mainspring Ginger, Bordercollie Kirstin Põld 10 0.00 110.00
Yarra, Tambo Jellee Kelpiebrink, Austraalia kelpie Helen Vellau 0 0.00 200.00

V1 - A1 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 5 0.00 5.00
2 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 10 0.00 10.00
3 Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson 10 23.57 33.57
4 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 15 25.57 40.57

V1 - A1 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 0.00
2 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00
3 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00
4 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 15 0.00 15.00

V1 - A1 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Franky, Franky, Tõuta Reelika Pata 0 0.00 0.00
2 Lulu, Konuveres Nostalgic Covergirl , Siberi Husky Janeli Tikk 0 0.00 0.00
3 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 5 0.00 5.00
4 Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 5 0.00 5.00
5 Kezar, Kezar Kataktitis, Labradori retriiver Elsa Babkova 10 0.00 10.00
6 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 10 0.00 10.00
7 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 10 0.00 10.00
8 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 10 0.00 10.00
9 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 15 0.00 15.00
10 Mõsh, NNL L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 15 0.00 15.00
11 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 15 0.00 15.00
12 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 15 0.00 15.00
13 Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld 15 0.00 15.00
Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 0 0.00 100.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 0 0.00 100.00
Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 0 0.00 100.00
Mavericks, Fire Rock Gron, Bordercollie Siim Toim 0 0.00 100.00
Marmor, Marmor, Tõuta Anni Kaiste 0 0.00 100.00

V2 - A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 10 0.00 10.00
2 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 25 0.00 25.00
3 Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson 5 31.69 36.69
Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 100.00

V2 - A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 100.00
Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 100.00

V2 - A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 0.00
2 Lulu, Konuveres Nostalgic Covergirl , Siberi Husky Janeli Tikk 0 0.00 0.00
3 Mavericks, Fire Rock Gron, Bordercollie Siim Toim 5 0.00 5.00
4 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
5 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 5 0.00 5.00
6 Mõsh, NNL L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 5 0.00 5.00
7 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00
8 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 5 0.00 5.00
9 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 10 0.00 10.00
10 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 10 0.00 10.00
11 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 15 0.00 15.00
12 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 25 0.00 25.00
13 Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 15 13.22 28.22
14 Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 30 0.81 30.81
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 100.00
Franky, Franky, Tõuta Reelika Pata 0 0.00 100.00
Kezar, Kezar Kataktitis, Labradori retriiver Elsa Babkova 0 0.00 100.00
Marmor, Marmor, Tõuta Anni Kaiste 0 0.00 100.00

V3 - A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 10 0.00 10.00
2 Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson 0 26.81 26.81
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 100.00
Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 100.00

V3 - A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 100.00
Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 100.00

V3 - A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 0 0.00 0.00
2 Franky, Franky, Tõuta Reelika Pata 0 0.00 0.00
3 Mavericks, Fire Rock Gron, Bordercollie Siim Toim 5 0.00 5.00
4 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00
5 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 15 0.00 15.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 100.00
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 0 0.00 100.00
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 0 0.00 100.00
Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 0 0.00 100.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 0.00 100.00
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 0 0.00 100.00
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 0 0.00 100.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Kezar, Kezar Kataktitis, Labradori retriiver Elsa Babkova 0 0.00 100.00
Mõsh, NNL L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 0 0.00 100.00
Marmor, Marmor, Tõuta Anni Kaiste 0 0.00 100.00

V4 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 5 0.00 5.00
2 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 10 2.38 12.38
Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 100.00
Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 0 0.00 100.00

V4 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dora, Lady Like Diabelski Usmiechh, Staffordshire Bull Terrier Raivo Salundi 10 0.00 10.00
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 0.00 100.00
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 0 0.00 100.00
Indi, Aisknekht Vista Indigo For Leader , Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00

V4 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lulu, Konuveres Nostalgic Covergirl , Siberi Husky Janeli Tikk 0 0.00 0.00
2 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 10 0.00 10.00
3 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 0.00 10.00
4 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 25 0.00 25.00
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 0 0.00 100.00
Jalisa, Karolegotto Jalisa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00
Kissu, Alfalex Kiss Me Kate, Inglise springerspanjel Gülli Kaunissaar 0 0.00 100.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 100.00
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 0 0.00 100.00
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00

V5 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 0.00
2 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 5 0.00 5.00
3 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 10 0.00 10.00
4 Dora, Lady Like Diabelski Usmiechh, Staffordshire Bull Terrier Raivo Salundi 10 0.00 10.00
Indi, Aisknekht Vista Indigo For Leader , Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00

V5 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 0 0.00 0.00
2 Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 0 0.00 0.00
3 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 5 0.00 5.00
4 Jalisa, Karolegotto Jalisa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00
5 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 10 0.00 10.00
6 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 15 0.09 15.09
7 Kissu, Alfalex Kiss Me Kate, Inglise springerspanjel Gülli Kaunissaar 10 11.28 21.28
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00

V5 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 5 0.00 5.00
2 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 10 0.00 10.00
3 Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 20 0.00 20.00
4 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 15 11.00 26.00

V6 - A2 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 0 0.00 0.00
2 Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 0.00
3 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 10 4.26 14.26
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 100.00

V6 - A2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 0 0.00 0.00
2 Dora, Lady Like Diabelski Usmiechh, Staffordshire Bull Terrier Raivo Salundi 0 0.00 0.00
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 0.00 100.00
Indi, Aisknekht Vista Indigo For Leader , Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00

V6 - A2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jalisa, Karolegotto Jalisa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00
2 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 5 0.00 5.00
3 Kissu, Alfalex Kiss Me Kate, Inglise springerspanjel Gülli Kaunissaar 5 0.00 5.00
4 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 10 0.00 10.00
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 10 0.00 10.00
6 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 15 0.00 15.00
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 0 0.00 100.00
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00

A0 hüpperada - V5 (mini) A0 hüpperada - V6 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Timmy, Balletas Summer Classic, Cavalier king charles spaniel Ene Sein 5 1.63 6.63
2 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 100.00
3 Isetta, Oruallika Hot Wheels Isetta, Jack russell terjer Helen Valk 5 0.00 105.00

A0 hüpperada - V5 (midi) A0 hüpperada - V6 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 0 0.00 100.00
2 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 0 0.00 100.00

A0 hüpperada - V5 (maksi) A0 hüpperada - V6 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 15 0.00 15.00
2 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Katariina Põder 10 0.00 110.00

V1 - A3 agilityrada (mini) V2 - A3 agilityrada (mini) V3 - A3 agilityrada (mini) V4 - A3 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 10 0.00 10.00
2 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 10 0.00 10.00
3 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 10 25.32 35.32
4 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 10 0.00 110.00
5 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 10 0.00 110.00
6 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 5 0.00 205.00
7 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 5 4.44 209.44
8 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 10 0.00 210.00
9 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 300.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 400.00
11 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Jaanus Rand 0 49.80 149.80
12 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 200.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 400.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 400.00
Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 0.00 400.00

V1 - A3 agilityrada (midi) V2 - A3 agilityrada (midi) V3 - A3 agilityrada (midi) V4 - A3 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 10 67.25 77.25
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 200.00
5 Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 5 0.61 305.61

V1 - A3 agilityrada (maksi) V2 - A3 agilityrada (maksi) V3 - A3 agilityrada (maksi) V4 - A3 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00
3 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Tiiu Eesmaa 5 0.00 5.00
4 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 10 0.00 10.00
5 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 20 0.00 20.00
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 30 0.00 30.00
7 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 100.00
8 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 105.00
9 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 105.00
10 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 15 0.00 115.00
11 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 200.00
12 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 5 0.00 205.00
13 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 5 0.00 205.00
14 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 10 0.00 210.00
15 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 10 0.00 210.00
16 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 20 2.40 222.40
17 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 20 3.07 223.07
18 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 20 19.31 239.31
19 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 30 11.03 241.03
20 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 300.00
21 Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 0 0.00 300.00
22 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 300.00
23 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 0 0.00 300.00
24 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 5 0.00 305.00
25 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 5 4.56 309.56
26 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 5 0.00 305.00
Hera, D´Hera Des Crocs de L'Olympe, hollandi lambakoer, lühikarvaline Silver Matiisen 0 0.00 400.00
28 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 300.00
Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 0 0.00 400.00