Vile Sügis Cup 2016 III Etapp - Finaal!

Open agility 1 (mini) Open agility 2 (mini) Open hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 100.00
2 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 10 9.35 119.35
3 Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 15 41.79 156.79
4 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 200.00
5 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 200.00
6 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 200.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 300.00
Airis, Iiris, Tõuta Anželika Hanson 0 0.00 300.00
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 0 0.00 300.00
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 300.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 300.00

Open agility 1 (midi) Open agility 2 (midi) Open hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 5.00
2 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 0 2.81 102.81
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 200.00
4 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 5 0.00 205.00
5 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 10 2.75 212.75
La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 300.00

Open agility 1 (maksi) Open agility 2 (maksi) Open hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 100.00
2 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 15.75 115.75
3 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 205.00
4 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 5 0.00 205.00
5 Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 5 0.56 205.56
6 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Genno Aug 5 2.63 207.63
7 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 5 4.91 209.91
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 300.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 300.00
Nuki, Flyland Nuclear Power , Bordercollie Raul Siim 0 0.00 300.00
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 0 42.00 300.00

A0 hüpperada 1 (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 10 0.34 10.34
2 Timmy, Balletas Summer Classic, Cavalier king charles spaniel Ene Sein 5 5.43 10.43
3 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 0 0.00 100.00
4 Dora , Dora, Tõuta Karin Irval 0 10.07 110.07

A0 hüpperada 1 (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 10 21.06 31.06

A0 hüpperada 1 (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld 0 0.00 0.00
2 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 5 0.00 5.00
3 Mõsh, NNL L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 0 0.00 100.00
4 Ra , Leandra met Frasnay's Flair, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiia Ariko 0 0.00 100.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 200.00

Algajate tunnelirada 1 (mini) Algajate tunnelirada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00
2 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 0.00
3 Dora , Dora, Tõuta Karin Irval 0 0.00 0.00
4 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 0 0.00 0.00
5 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 5 9.63 14.63
6 Timmy, Balletas Summer Classic, Cavalier king charles spaniel Ene Sein 0 2.19 102.19

Algajate tunnelirada 1 (midi) Algajate tunnelirada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 100.00
2 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 10 25.53 135.53

Algajate tunnelirada 1 (maksi) Algajate tunnelirada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld 0 0.00 0.00
2 Mõsh, NNL L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 0 0.00 0.00
3 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 5 0.00 5.00
4 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 100.00
5 Gi , Mainspring Ginger, Bordercollie Kirstin Põld 0 0.00 100.00