Aktiivi agility sügiskarika II etapp 3. november

Algajate Tunnelirada (mini) Algajate Tunnelirada (midi) Algajate Tunnelirada (maksi) Algajate hüpperada I (mini) Algajate hüpperada I (midi) Algajate hüpperada I (maksi) Algajate hüpperada II (mini) Algajate hüpperada II (midi) Algajate hüpperada II (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 0 0.00 0.00
2 TARI, Born To Win White Target, Sveitsi valge lambakoer Kersti Pink 5 0.22 5.22
3 Nicky, Nicky vom Hause Luka, Hovawart Greta Rüütel 0 6.25 6.25
4 Franz, Inxest T-Rex, Saksa lambakoer Toivo Armuand 10 0.00 10.00
5 Leiko, L Leiko Ken, Tõuta Irena Tammesoo 5 5.25 10.25
6 Sammy, Peak River Fab Cratt, Austraalia lambakoer Jaanus Rand 25 0.00 25.00
7 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 0 0.00 200.00
8 Zeus, White Coastal Unique White, Shetlandi lambakoer Merit Milter 0 26.00 100.00
9 Rocky, Rocky, Tõuta Katre Kaljurand 0 2.84 102.84
10 Roosi, Roosi, Tõuta Ly Saar 5 5.25 110.25
11 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 0 0.00 200.00
12 Elly, Illysky born to be angel, Kuldne retriiver Kille Ellik 0 0.00 200.00
13 Auri, Custos Liminis Aurelia, Hovawart Greta Rüütel 0 0.00 200.00
Grappa, Fire Rock Grappa, Bordercollie Ardo Läets 0 0.00 300.00
Demi, Smiling Snowball My Highlight, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 84.00 300.00
16 Joosu, Joosu, Tõuta Liina Vaher 5 25.38 130.38

Edasijõudnute hüpperada (maksi) Edasijõudnute agilityrada I (maksi) Edasijõudnute agilityrada II (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00
2 Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 10 1.90 11.90
3 Fancy, Peak River Fab Fancy, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 5 21.49 26.49
4 Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 5 59.76 64.76
5 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 105.00
6 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 15 6.84 121.84
7 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 25 0.00 125.00
8 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 10 0.00 210.00
9 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 5 12.07 217.07
10 Lexy, Lexy, Tõuta Liina Vaher 20 8.03 228.03
11 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 20 20.17 240.17
Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 0.00 300.00

Edasijõudnute hüpperada (mini) Edasijõudnute hüpperada (midi) Edasijõudnute agilityrada I (mini) Edasijõudnute agilityrada I (midi) Edasijõudnute agilityrada II (mini) Edasijõudnute agilityrada II (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 0 0.19 0.19
2 Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 25 6.87 31.87
3 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 34.75 34.75
4 Lizzy, Siimline's Miss Love Legacy, lhasa apso Annika Maripuu 5 48.66 53.66
5 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 0 57.33 57.33
6 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 5 0.00 105.00
7 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 34.59 134.59
8 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 20 25.80 145.80