Maardu (eksam + A0, Open klass) 25.01.2014

V1 - A0 Hüpperada (mini) V2 - A0 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00
2 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
3 Riky, Volfrad Saga's Viva Uranus-Oberon, Väike brabandi grifoon Kairi Timusk 0 0.00 0.00
4 Prätu, Prätu, tõutu Jane Evert 0 0.00 0.00
5 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 0 6.93 6.93
6 Charlie, Galderden Victorious Charles, Cavalier king charles spaniel Koidu Kaljund 0 33.00 100.00
7 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 33.00 100.00
8 Ami, Smilain Ami Dez Rouzez, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 0 41.00 100.00
Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 0 0.00 200.00
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 74.00 200.00
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Lepp 0 74.00 200.00
Chilli, Jackobean Gentianella Ciliata, Jack russell terjer Tiina Ehavald 0 74.00 200.00
Irma, Zalazar Goes Crazy, Cairni terjer Anu Keerd 0 74.00 200.00

V1 - A0 Hüpperada (midi) V2 - A0 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 0.00
2 Lili, Solebas Elixir Of The Life, Basenji Kristi Tilk 0 33.50 100.50
3 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 41.00 110.00
Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 0 74.00 200.00
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 74.00 200.00

V1 - A0 Hüpperada (maksi) V2 - A0 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00
2 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Jane Tüksammel 0 33.00 100.00
3 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 41.00 100.00
4 Tommy, Peak River Roses and Dreams Jackpot, Austraalia lambakoer Jane Evert 0 41.00 100.00
5 Foxi, Foxi, tõutu Triin Tohver 0 44.32 103.32
6 Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 0 13.94 113.94
Nacho, Ossequente Just In Love, Austraalia lambakoer Mihkel Lubi 0 0.00 200.00
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 0 74.00 200.00
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 0 74.00 200.00

A1 E1 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 5 0.00 5.00
Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 0 44.00 100.00
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 44.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 44.00 100.00
Dreik, Joost, jack russell'i terjer Artjom Nadjozha 0 44.00 100.00

A1 E1 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 5 0.00 5.00
2 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 10 3.55 13.55
Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 0 44.00 100.00
Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 0 44.00 100.00

A1 E1 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 0.00
2 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 0.00
3 Maia, Eaglemount Maya Bernadetta, Itaalia corso Livia Kask 5 1.94 6.94
4 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 10 0.00 10.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 44.00 100.00
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 44.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 44.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 44.00 100.00

V3 - Open Hüpperada (mini) V4 - Open Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00
2 Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 5 0.00 5.00
3 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00
4 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 6.07 6.07
5 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 25 0.83 25.83
7 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 5 25.15 30.15
8 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 40.00 100.00
9 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 40.00 100.00
10 Jasper, Jasper, Tõuta Paul Urbel 0 40.00 100.00
11 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 5 40.00 105.00
12 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 5 44.00 105.00
13 Boston, Boston, tõutu Gornostaeva Victoria 5 44.00 105.00
14 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 43.21 108.21
15 Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 10 44.00 110.00
16 Dessi, Phoenix Emperor Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 5 8.19 113.19
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 200.00
Dreik, Joost, jack russell'i terjer Artjom Nadjozha 0 40.00 200.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 44.00 200.00
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 84.00 200.00

V3 - Open Hüpperada (midi) V4 - Open Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 10 0.00 10.00
3 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 10 0.00 10.00
4 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 40.00 100.00
5 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 44.00 100.00
6 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 44.00 100.00

V3 - Open Hüpperada (maksi) V4 - Open Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 40.00 100.00
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 44.00 100.00
3 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 40.00 100.00
4 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 40.00 100.00
5 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 5 40.00 105.00
6 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 5 44.00 105.00
7 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 5 44.00 105.00
8 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 5 44.00 105.00
9 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 15 44.00 115.00
10 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 15 44.00 115.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 84.00 200.00
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 84.00 200.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 84.00 200.00

A1 E2 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 0 44.00 100.00
Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 0 44.00 100.00
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 44.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 44.00 100.00
Dreik, Joost, jack russell'i terjer Artjom Nadjozha 0 44.00 100.00

A1 E2 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 5 0.00 5.00
2 Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 10 3.29 13.29
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 44.00 100.00
Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 0 44.00 100.00

A1 E2 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Maia, Eaglemount Maya Bernadetta, Itaalia corso Livia Kask 0 0.00 0.00
2 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 5 0.00 5.00
3 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 5 0.00 5.00
4 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 5 0.00 5.00
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 10 0.00 10.00
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 0 44.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 44.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 44.00 100.00

A2 E1 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nota, Morgensilber Hot Hackmanite, Kääbussnautser Tiia Ariko 0 3.31 3.31
2 Dessi, Phoenix Emperor Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 0 10.66 10.66

A2 E1 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 46.00 100.00

A2 E1 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sunny, Finfair Loch Sunart, Gordon setter Meril Tamm 5 0.00 5.00
2 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 15 11.06 26.06
3 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 30 0.00 30.00
Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 46.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 46.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 46.00 100.00

A2 E2 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 45.00 100.00

A2 E2 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00
2 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 0.00
3 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 10 0.00 10.00
4 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 15 21.46 36.46
Sunny, Finfair Loch Sunart, Gordon setter Meril Tamm 0 45.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 45.00 100.00

A2 E2 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Nota, Morgensilber Hot Hackmanite, Kääbussnautser Tiia Ariko 0 45.00 100.00