Vile Sügis Cup 2016 II Etapp

Open agility 1 (mini) Open agility 2 (mini) Open hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 15 31.84 46.84
2 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 10 57.57 167.57
3 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 5 0.00 205.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 10 0.00 210.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 300.00
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 300.00

Open agility 1 (midi) Open agility 2 (midi) Open hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 0 0.00 300.00

Open agility 1 (maksi) Open agility 2 (maksi) Open hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
2 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 100.00
3 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Genno Aug 10 0.00 110.00
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 200.00
5 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.57 200.57
6 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 15 0.00 215.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 300.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 300.00

A0 hüpperada 1 (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dora , Dora, Tõuta Karin Irval 5 15.88 20.88
2 Timmy, Balletas Summer Classic, Cavalier king charles spaniel Ene Sein 10 14.07 24.07
3 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 0 0.00 100.00
Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 0 0.00 200.00
Buffi, Buffoon, Jack russell terjer Sirle Kibena 0 0.00 200.00

A0 hüpperada 1 (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 0.00
2 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 0 0.00 200.00

A0 hüpperada 1 (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00
2 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 0 0.00 100.00
3 Kenci, Ability Kenci Krissy, Saksa bokser Liile Jõgi 5 0.00 105.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 200.00

Tunnelid 1 (mini) Tunnelid 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00
2 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 5 0.00 5.00
3 Buffi, Buffoon, Jack russell terjer Sirle Kibena 10 0.00 10.00
4 Timmy, Balletas Summer Classic, Cavalier king charles spaniel Ene Sein 0 19.31 19.31
5 Dora , Dora, Tõuta Karin Irval 0 0.00 100.00
Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 0 0.00 200.00
Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 0 0.00 200.00

Tunnelid 1 (midi) Tunnelid 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 0.00
2 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Kati Ilves 5 1.75 106.75

Tunnelid 1 (maksi) Tunnelid 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 0.00 0.00
2 Kenci, Ability Kenci Krissy, Saksa bokser Liile Jõgi 0 0.00 0.00
3 Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 5.00
4 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 0 0.00 100.00