Aktiivi agility sügiskarika I etapp 5-6. september

Algajate tunnelirada (mini) Algajate tunnelirada (midi) Algajate tunnelirada (maksi) Algajate hüpperada I (mini) Algajate hüpperada I (midi) Algajate hüpperada I (maksi) Algajate hüpperada II (mini) Algajate hüpperada II (midi) Algajate hüpperada II (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fancy, Peak River Fab Fancy, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 0 0.00 0.00
2 Demi, Smiling Snowball My Highlight, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 2.37 2.37
3 TARI, Born To Win White Target, Sveitsi valge lambakoer Kersti Pink 5 0.00 5.00
4 Auri, Custos Liminis Aurelia, Hovawart Greta Rüütel 10 2.09 12.09
5 Leiko, L Leiko Ken, Tõuta Irena Tammesoo 20 22.44 42.44
6 Nicky, Nicky vom Hause Luka, Hovawart Greta Rüütel 0 0.94 100.94
7 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 5 0.00 105.00
8 Sammy, Peak River Fab Cratt, Austraalia lambakoer Jaanus Rand 15 0.00 115.00
9 Roosi, Roosi, Tõuta Ly Saar 0 0.91 200.91
10 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 10 8.53 218.53
Zeus, White Coastal Unique White, Shetlandi lambakoer Merit Milter 0 0.00 300.00
Rocky, Rocky, Tõuta Katre Kaljurand 0 0.00 300.00
Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 0 0.00 300.00

Edasijõudnute hüpperada (maksi) Edasijõudnute agilityrada I (maksi) Edasijõudnute agilityrada II (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Billy, Billy, Tõuta Kai Saar 15 0.00 15.00
2 Lexy, Lexy, Tõuta Liina Vaher 15 22.21 37.21
3 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 30 29.10 59.10
4 Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 15 80.23 95.23
5 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 0 0.00 100.00
6 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 105.00
7 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 105.00
8 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 10 0.00 110.00
9 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 10 2.63 112.63
10 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 20 0.00 220.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 300.00

Edasijõudnute hüpperada (mini) Edasijõudnute hüpperada (midi) Edasijõudnute agilityrada I (mini) Edasijõudnute agilityrada I (midi) Edasijõudnute agilityrada II (mini) Edasijõudnute agilityrada II (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 10 2.82 12.82
2 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 20 0.00 20.00
3 Lizzy, Siimline's Miss Love Legacy, lhasa apso Annika Maripuu 0 35.97 35.97
4 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 10 31.95 41.95
5 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 5 9.76 114.76
6 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 25 21.49 146.49
7 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 0 0.00 200.00
8 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 0 6.97 206.97
Grace, AS´Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Mai-Liis Soomets 0 0.00 300.00