Saaremaa AgilityKäpp II / RV Agilityvõistlus CACIAG

V1 - A1 Agilityrada (mini) V1 - A1 Agilityrada (midi) V1 - A1 Agilityrada (maksi) V2 - A1 Agilityrada (mini) V2 - A1 Agilityrada (midi) V2 - A1 Agilityrada (maksi) V3 - A1 Hüpperada (mini) V3 - A1 Hüpperada (midi) V3 - A1 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 15 21.33 136.33
2 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 15 0.00 215.00
3 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 20 0.00 220.00
4 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 20 3.67 223.67
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 0 0.00 300.00
Smilte, A'Smilte Balkunai, Belgia lambakoer groenendael Gintare Vilbikiene 0 0.00 300.00
Majka, Charmdale Be My Majka, Bordercollie Gintare Vilbikiene 0 0.00 300.00
8 Cesar, Lexberry's Four Stars Cesar, Jack russell terjer Kristi Vaidla 5 3.71 108.71
9 Mia, Lovely Eyes call me Mia, West highland white terjer Madli Kurme 0 0.00 200.00

V4 - A2 Hüpperada (mini) V5 - A2 Agilityrada (mini) V6 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nota, Morgensilber Hot Hackmanite, Kääbussnautser Tiia Ariko 10 4.09 214.09
2 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Jaanus Rand 5 21.28 226.28
Mia, Lovely Eyes call me Mia, West highland white terjer Madli Kurme 0 0.00 300.00

V4 - A2 Hüpperada (midi) V5 - A2 Agilityrada (midi) V6 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 15 2.04 217.04

V4 - A2 Hüpperada (maksi) V5 - A2 Agilityrada (maksi) V6 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 10 0.00 10.00
2 Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 15 0.00 15.00
3 A.G., A.G., tõutu Eimantas Pivoriūnas 15 0.00 15.00
4 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 55 0.00 55.00
5 Lexy, Lexy, Tõuta Liina Vaher 20 4.06 124.06
6 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 30 0.50 130.50
7 Aksis, Akselis Balkunai, Belgia lambakoer groenendael Jolanta Janusauskiene 5 0.00 205.00
8 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 10 0.00 210.00
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 300.00
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 300.00
Iti, Tending Bonfire, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 300.00

V3 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
3 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 5 0.56 5.56
4 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 15 2.03 17.03
5 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 17.30 17.30
6 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 15 25.21 40.21
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 100.00
Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 0.00 100.00
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 100.00

V3 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00
3 Hilma, Narukerän Hienohelma Hilma, puli Saija Lemmelä 0 0.00 0.00
4 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 5 0.00 5.00
5 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 10 0.00 10.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00
Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 0 0.00 100.00

V3 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 0.00
2 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 0.00 0.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 100.00
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 0 0.00 100.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 100.00
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 0 0.00 100.00
A.G., A.G., tõutu Eimantas Pivoriūnas 0 0.00 100.00
Moliberta, Moliberta, tõutu Ermina Ochmanaitė 0 0.00 100.00
Moony Donum Cordis, Moony, Belgia lambakoer groenendael Jurate Lazauskaite 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 30.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 30.00 100.00

V10 - A0 Hüpperada (mini) V11 - A0 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
2 Bite, Saules magija Bite, Saksa pinsher Jolanta Janusauskiene 5 0.00 5.00

V10 - A0 Hüpperada (midi) V11 - A0 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 0 0.00 0.00
2 Bobby, Bobby, Tõuta Hanna Saar 0 35.27 102.27

V10 - A0 Hüpperada (maksi) V11 - A0 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 0.00
2 Fancy, Peak River Fab Fancy, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 0 0.00 0.00
3 Demi, Smiling Snowball My Highlight, Samojeedi koer Triinu Sooäär 0 0.00 0.00
4 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 5 0.00 5.00
5 Leiko, L Leiko Ken, Tõuta Irena Tammesoo 5 2.86 7.86
6 Raff, Rafferty vom grünen Kuckuck, Bordercollie Monika Põld 10 0.00 10.00
7 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 15 0.00 15.00
8 Sammy, Peak River Fab Cratt, Austraalia lambakoer Jaanus Rand 15 0.00 15.00
9 Nuki, Flyland Nuclear Power , Bordercollie Raul Siim 0 0.00 100.00
10 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 5 33.00 105.00
Gerda, Gerda, Tõuta Madli Mikli 0 33.00 200.00
Duffy, Duffy, Tõuta Kätlin Rahnel 0 66.00 200.00

V7 - A3 Agilityrada (mini) V8 - A3 Agilityrada (mini) V9 - A3 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 10 53.59 63.59
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 105.00
3 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 5 3.29 108.29
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 10 0.00 110.00
5 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 10 3.07 113.07
6 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 10 11.58 121.58
7 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 10 20.34 130.34
8 Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 2.81 202.81
9 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 5 0.00 205.00
10 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 205.00
11 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 0.00 100.00
12 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 10 12.25 122.25

V7 - A3 Agilityrada (midi) V8 - A3 Agilityrada (midi) V9 - A3 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
2 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
3 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 0 0.10 100.10
4 Hilma, Narukerän Hienohelma Hilma, puli Saija Lemmelä 0 5.08 105.08
5 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 20 18.16 138.16
6 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 200.00
7 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 200.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 300.00
9 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 2.54 107.54
10 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 20 15.37 135.37
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 300.00

V7 - A3 Agilityrada (maksi) V8 - A3 Agilityrada (maksi) V9 - A3 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00
2 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 5 0.00 5.00
3 Moliberta, Moliberta, tõutu Ermina Ochmanaitė 15 0.00 15.00
4 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
5 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
6 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 5 9.99 114.99
7 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 205.00
8 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 205.00
9 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 5 4.71 209.71
10 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 15 0.00 215.00
11 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 10 6.35 216.35
12 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 20 0.00 220.00
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 0.00 300.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 300.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 300.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 300.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 300.00
Moony Donum Cordis, Moony, Belgia lambakoer groenendael Jurate Lazauskaite 0 0.00 300.00
19 A.G., A.G., tõutu Eimantas Pivoriūnas 0 0.00 200.00

V1 - RV hüpperada (mini) V2 - A3 Agilityrada CACIAG (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 0 0.00 0.00
2 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 0.00 0.00
3 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 10 0.00 10.00
5 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 5 22.27 27.27
6 Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 15 15.12 30.12
7 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 15 17.45 32.45
8 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
9 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 10 4.72 114.72
10 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 20 14.21 134.21
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 0 0.00 200.00
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 200.00

V1 - RV hüpperada (midi) V2 - A3 Agilityrada CACIAG (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00
2 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 5 0.00 5.00
3 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 15 6.25 21.25
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
5 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
6 Hilma, Narukerän Hienohelma Hilma, puli Saija Lemmelä 0 0.00 100.00
7 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 5 0.00 105.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 200.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 200.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 200.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 200.00

V1 - RV hüpperada (maksi) V2 - A3 Agilityrada CACIAG (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 0.00
2 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 5 0.00 5.00
3 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
4 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 100.00
5 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 105.00
6 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 10 0.00 110.00
7 Moony Donum Cordis, Moony, Belgia lambakoer groenendael Jurate Lazauskaite 15 0.00 115.00
8 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 20 0.00 120.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 200.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 200.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 200.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 200.00
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 0 0.00 200.00

V10 - A0 Hüpperada (mini) V11 - A0 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bite, Saules magija Bite, Saksa pinsher Jolanta Janusauskiene 0 0.00 0.00

V10 - A0 Hüpperada (midi) V11 - A0 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V10 - A0 Hüpperada (maksi) V11 - A0 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fancy, Peak River Fab Fancy, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 0 0.00 0.00
2 Leiko, L Leiko Ken, Tõuta Irena Tammesoo 0 5.84 5.84
3 Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 0 0.00 100.00
4 Raff, Rafferty vom grünen Kuckuck, Bordercollie Monika Põld 5 0.00 105.00
5 Duffy, Duffy, Tõuta Kätlin Rahnel 15 7.16 122.16
Franky, Franky, Tõuta Reelika Pata 0 0.00 200.00
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 0 0.00 200.00
Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 0 0.00 200.00
Auri, Custos Liminis Aurelia, Hovawart Greta Rüütel 0 0.00 200.00
Sammy, Peak River Fab Cratt, Austraalia lambakoer Jaanus Rand 0 61.00 200.00

V4 - A2 Agilityrada (mini) V5 - A2 Agilityrada (mini) V6 - A2 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 20 7.01 127.01
2 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Jaanus Rand 5 27.34 132.34

V4 - A2 Agilityrada (midi) V5 - A2 Agilityrada (midi) V6 - A2 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 0 0.00 300.00

V4 - A2 Agilityrada (maksi) V5 - A2 Agilityrada (maksi) V6 - A2 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lexy, Lexy, Tõuta Liina Vaher 30 25.36 55.36
2 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 15 0.00 115.00
3 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 15 0.00 115.00
4 Iti, Tending Bonfire, Bordercollie Anne Tammiksalu 5 0.00 205.00
5 Aksis, Akselis Balkunai, Belgia lambakoer groenendael Jolanta Janusauskiene 5 0.00 205.00
6 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 5 8.84 213.84
7 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 15 4.78 219.78

V7 - A1 hüpperada (mini) V8 - A1 Agilityrada (mini) V9 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 20 0.83 120.83
2 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 0.00 205.00

V7 - A1 hüpperada (midi) V8 - A1 Agilityrada (midi) V9 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 10 11.25 21.25

V7 - A1 hüpperada (maksi) V8 - A1 Agilityrada (maksi) V9 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 35 0.00 35.00
2 Smilte, A'Smilte Balkunai, Belgia lambakoer groenendael Gintare Vilbikiene 40 0.00 40.00
3 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 35 0.00 135.00
4 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 35 32.85 167.85
Majka, Charmdale Be My Majka, Bordercollie Gintare Vilbikiene 0 0.00 300.00