Kuressaare 17.08.2013

A0-hy - A0 Hüpperada (mini) A0-ag - A0 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 0 0.00 0.00
2 Tosca, Talking Tosca V.´T Baci, Jack russell terjer Maarja Vahter 0 0.00 0.00
3 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 5 0.00 5.00
4 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 5 0.00 5.00
5 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 5 0.00 5.00

A0-hy - A0 Hüpperada (midi) A0-ag - A0 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 41.00 100.00
Tsha Tsha, Silvery Blu Tsharly, Shetlandi lambakoer Birgit Killandi 0 77.00 200.00

A0-hy - A0 Hüpperada (maksi) A0-ag - A0 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 5 0.00 5.00
2 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 5 0.00 5.00
3 Dressu, Guldfynd´s Delicious Dressing, Kuldne retriiver Reet Koppel 45 0.00 45.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 77.00 200.00
Villy, Guldfynd´s FIN Famous Fidel, Kuldne retriiver Kaspar Sai 0 77.00 200.00

V1 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Jaanus Rand 0 5.80 5.80
2 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 10 0.00 10.00
3 Bella, Bella, Tõuta Virge Lember 20 8.72 28.72
Jenny, Jenny, Tõuta Aire Remmelg 0 48.00 100.00

V1 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Wolly, Moden Taip Aled, Welsh terjer Liina Vaher 5 0.00 5.00

V1 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 10 0.00 10.00
2 Kipi, Kipper, tõutu Ly Saar 10 0.00 10.00
3 Eke, Kauruna Eke-Eirenne, Sveitsi valge lambakoer Aire Remmelg 15 0.00 15.00
4 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 20 0.00 20.00
5 Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 15 7.91 22.91
6 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 25 0.00 25.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 48.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 48.00 100.00
Sunny, Rogerwiek Noble Napoleon, Kuldne retriiver Velge Järveots 0 48.00 100.00

V2 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 15 8.30 23.30
2 Jenny, Jenny, Tõuta Aire Remmelg 15 12.07 27.07
Bella, Bella, Tõuta Virge Lember 0 48.00 100.00
Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Jaanus Rand 0 48.00 100.00

V2 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Wolly, Moden Taip Aled, Welsh terjer Liina Vaher 0 48.00 100.00

V2 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mia, Snowtear, Alaska malamuut Ly Saar 10 1.06 11.06
2 Eke, Kauruna Eke-Eirenne, Sveitsi valge lambakoer Aire Remmelg 20 0.36 20.36
3 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 25 0.00 25.00
Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 0 48.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 48.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 48.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 48.00 100.00
Kipi, Kipper, tõutu Ly Saar 0 48.00 100.00
Sunny, Rogerwiek Noble Napoleon, Kuldne retriiver Velge Järveots 0 48.00 100.00

V3 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 0.00
2 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 9.32 9.32

V3 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fuzser, Felallo-Fulu Fuzser, Pumi Benoit Leclercq 5 0.00 5.00

V3 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 5 0.00 5.00
2 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 0 11.19 11.19
3 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 1.71 11.71
4 Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 15 0.00 15.00
5 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 35 0.00 35.00
Cassu, Egor-Dego Cassiodorus, Vana inglise lambakoer Kairi Raamat 0 49.00 100.00
Roosa, Wintero`s Keirin From Aas, Iiri terjer Vilve Nõgu 0 49.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 49.00 100.00

V4 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 22.79 22.79

V4 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fuzser, Felallo-Fulu Fuzser, Pumi Benoit Leclercq 10 0.00 10.00

V4 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 5 0.00 5.00
2 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 0 11.83 11.83
3 Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 15 0.00 15.00
Roosa, Wintero`s Keirin From Aas, Iiri terjer Vilve Nõgu 0 49.00 100.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 49.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 49.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 49.00 100.00

V5 - A2 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 0 17.30 17.30

V5 - A2 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fuzser, Felallo-Fulu Fuzser, Pumi Benoit Leclercq 5 0.00 5.00

V5 - A2 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Cassu, Egor-Dego Cassiodorus, Vana inglise lambakoer Kairi Raamat 20 0.95 20.95
2 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 5 16.58 21.58
3 Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 25 0.76 25.76
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 42.00 100.00
Roosa, Wintero`s Keirin From Aas, Iiri terjer Vilve Nõgu 0 42.00 100.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 42.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 42.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 42.00 100.00

V6 - A3 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
2 Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 0.00
3 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
4 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 5 2.78 7.78
5 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 4.68 9.68
6 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 20 0.00 20.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 20.00 100.00
Kätu, Volfrad Ellin's Golden Catlyn, Brüsseli grifoon Kairi Raamat 0 20.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 20.00 100.00
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 20.00 100.00

V6 - A3 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 20.00 100.00
Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 0 20.00 100.00

V6 - A3 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 10 1.57 11.57
3 Emmi, Argovian Irresistible Emotions, vana-inglise lambakoer Keida Tirmaste 10 2.24 12.24
4 Kita, Born To Win White Keykeeper, Sveitsi valge lambakoer Kersti Pink 10 18.50 28.50
Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 0 20.00 100.00
Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 0 20.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 20.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 20.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 20.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 20.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 20.00 100.00
Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 0 20.00 100.00

V7 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 22.00 100.00
Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 0 22.00 100.00

V7 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00
3 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 3.44 3.44
4 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 10 1.31 11.31
5 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 15 0.60 15.60
6 Emmi, Argovian Irresistible Emotions, vana-inglise lambakoer Keida Tirmaste 20 1.68 21.68
7 Kita, Born To Win White Keykeeper, Sveitsi valge lambakoer Kersti Pink 15 24.44 39.44
Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 0 22.00 100.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 22.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 22.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 22.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 22.00 100.00

V7 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
2 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 5.57 10.57
3 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 20 0.00 20.00
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 22.00 100.00
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 22.00 100.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 22.00 100.00
Kätu, Volfrad Ellin's Golden Catlyn, Brüsseli grifoon Kairi Raamat 0 22.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 22.00 100.00
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 22.00 100.00

V8 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 2.02 2.02
2 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 5 0.00 5.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
4 Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 5 2.33 7.33
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 22.00 100.00
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 22.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 22.00 100.00
Kätu, Volfrad Ellin's Golden Catlyn, Brüsseli grifoon Kairi Raamat 0 22.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 22.00 100.00

V8 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 10 2.47 12.47
2 Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 20 3.43 23.43

V8 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00
2 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00
3 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 0 0.00 0.00
4 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 5 0.57 5.57
5 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 7.75 7.75
6 Emmi, Argovian Irresistible Emotions, vana-inglise lambakoer Keida Tirmaste 10 0.00 10.00
7 Kita, Born To Win White Keykeeper, Sveitsi valge lambakoer Kersti Pink 0 14.78 14.78
Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 0 22.00 100.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 22.00 100.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 22.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 22.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 22.00 100.00