Juunioride EO koondise toetusvõistlus Pärnus 22.05.2016

V1- tunnelirada (mini) V2- tunnelirada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 100.00
2 Nessie, Tsillelmady Cruella Renesmee, Papillon Daisy Pae 0 0.00 100.00
3 Roosi , Snow Blues Wild Rosemary, Jack russell terjer Marit Altmets 0 0.00 100.00
4 Hanni, Hanni, Toypuudel Svetlana Baikova 5 0.00 105.00
5 Friida, Finestrussell Friida , jack russell'i terjer Marit Altmets 10 0.00 110.00

V1- tunnelirada (midi) V2- tunnelirada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 10 0.00 10.00
2 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 0 0.00 100.00
3 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 0 0.00 100.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 200.00
Daffy, Sofiko Daffy, Kääbussnautser Taavi Laansoo 0 0.00 200.00
Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 0 0.00 200.00

V1- tunnelirada (maksi) V2- tunnelirada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 0 0.00 0.00
2 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 0 0.00 100.00
3 Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 200.00
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 0 0.00 200.00
Zoey, Sajana Daugavas Loki, Austraalia lambakoer Triin Vasli 0 0.00 200.00
Kezar, Kezar , Labradori retriiver Elsa Babkova 0 0.00 200.00

V3- A0 (mini) V4- A0 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hanni, Hanni, Toypuudel Svetlana Baikova 0 0.00 0.00
2 Nessie, Tsillelmady Cruella Renesmee, Papillon Daisy Pae 0 0.00 100.00
3 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 5 0.00 105.00
Irona, Irona, Jack russell terjer Robert Paal 0 0.00 200.00

V3- A0 (midi) V4- A0 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 5 0.00 105.00
2 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 10 0.00 110.00

V3- A0 (maksi) V4- A0 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 5 0.00 5.00
2 Rommi, Rommi, tõutu Kristi Timusk 10 0.00 10.00
3 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 15 0.00 15.00
4 Kezar, Kezar , Labradori retriiver Elsa Babkova 15 0.00 15.00
5 Mona, Nobleton Royal Rendezvous, Iiri setter Terell Pihlak 0 0.00 100.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 0 0.00 200.00

V2- OPEN agility (mini) V6- OPEN agility (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 5 0.00 5.00
5 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
7 Mia, Lovely Eyes call me Mia, West highland white terjer Madli Kurme 0 2.56 102.56
8 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 10 0.00 110.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 200.00
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 0.00 200.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 200.00
Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 0 0.00 200.00
Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 0 0.00 200.00

V2- OPEN agility (midi) V6- OPEN agility (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.65 105.65
2 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 10 0.00 110.00
Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 0.00 200.00
Doora, Ladylike Diabelski Usmiech, Staffordshire Bull Terrier Raivo Salundi 0 0.00 200.00

V2- OPEN agility (maksi) V6- OPEN agility (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 15 0.00 15.00
2 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 15 1.22 16.22
3 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 20 8.16 28.16
4 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 30 0.00 30.00
5 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 100.00
6 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 5 0.00 105.00
7 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 10 8.34 118.34
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 200.00
Scooby, Scooby Doo vom Springer-Clan, Inglise springerspanjel Edgar Lepik 0 0.00 200.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 200.00
Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 0 0.00 200.00
Kissu, Alfalex Kiss Me Kate, Inglise springerspanjel Gülli Kaunissaar 0 0.00 200.00