Vile Best-In Cup VI Finaal

TU1 - A0/A1 tunnelid (mini) TU2 - A0/A1 tunnelid (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 5 0.00 5.00
2 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 5 9.35 14.35
3 Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 0 0.00 100.00
4 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 5 0.00 105.00
5 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 5 0.00 105.00
Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 200.00

TU1 - A0/A1 tunnelid (midi) TU2 - A0/A1 tunnelid (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 5 0.00 5.00
2 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 5 0.00 5.00
3 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 10 0.00 10.00
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 200.00

TU1 - A0/A1 tunnelid (maksi) TU2 - A0/A1 tunnelid (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 0 0.00 0.00
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 10.00
3 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 0 0.00 100.00
4 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 5 2.04 107.04
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 0 0.00 200.00

A0 hüpperada 1 (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 0 0.00 0.00
2 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 0 4.72 4.72
3 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 100.00
4 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 0 0.00 100.00
5 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 5 0.00 105.00
6 Timmy, Balletas Summer Classic, Cavalier king charles spaniel Ene Sein 5 6.97 111.97

A0 hüpperada 1 (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 0 0.00 0.00
2 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00
3 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00
4 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 100.00

A0 hüpperada 1 (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 5 0.00 5.00
2 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 20 0.00 20.00
3 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 5 0.00 105.00
4 Tsiller, Pamparix Silica, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 7.03 107.03
Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 0 0.00 200.00

Open hüpperada (mini) Open agilityrada 1 (mini) Open agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 15 0.00 15.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
3 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 5 0.00 105.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 10 3.43 113.43
5 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 200.00
6 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 200.00
7 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 0 38.12 238.12
Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 300.00
Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 0 0.00 300.00

Open hüpperada (midi) Open agilityrada 1 (midi) Open agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00

Open hüpperada (maksi) Open agilityrada 1 (maksi) Open agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 10 17.44 27.44
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
3 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 5 1.15 106.15
4 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 200.00
5 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 205.00
6 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 10 3.43 213.43
7 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 5 17.50 222.50
Hera, D´Hera Des Crocs de L'Olympe, hollandi lambakoer, lühikarvaline Silver Matiisen 0 0.00 300.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 300.00
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Ülle Pae 0 0.00 300.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 300.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 0 0.00 300.00
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 0 0.00 300.00