Agility võistlused ja Karikasarja Finaal Jõulumäel 07-08.05.2016

V1- A3 agilityrada midi/mini (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 36.76
2 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00 40.67
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 41.01
4 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 45.21
5 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 1.66 1.66 48.66
6 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 1.88 1.88 48.88
7 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 2.90 2.90 49.90
8 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 5 0.00 5.00 41.66
9 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 5 1.39 6.39 48.39
10 Shakira, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 5 2.13 7.13 49.13
11 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 10 0.82 10.82 47.82
12 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 5 5.90 10.90 52.90
13 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 5 5.95 10.95 52.95
14 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timandra Rand 10 5.34 15.34 52.34
15 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 9.33 19.33 56.33
16 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 10 45.05 55.05 92.05
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 0 0.00 100.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 100.00
Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 0 0.00 100.00
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 100.00

V1- A3 agilityrada midi/mini (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 0.00 40.06
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 40.89
3 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 0.00 41.47
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 5 0.00 5.00 42.59
5 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 5 0.00 5.00 45.71
6 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 5 0.00 5.00 46.39
7 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Uleksina 5 0.63 5.63 50.63
8 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 3.28 8.28 53.28
9 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 10 0.00 10.00 45.09
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 100.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 50.00 100.00

V1- A3 agilityrada midi/mini (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V2- A3 agilityrada midi/mini (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 30.69
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 34.21
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 35.11
4 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 0 0.51 0.51 40.51
5 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 4.75 4.75 44.75
6 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timandra Rand 0 4.88 4.88 44.88
7 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 0 4.93 4.93 44.93
8 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 0.00 5.00 35.15
9 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00 38.75
10 Shakira, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 5 0.58 5.58 40.58
11 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 3.61 8.61 43.61
12 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 10 3.04 13.04 43.04
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00
Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 0 0.00 100.00
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 100.00
Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 0 0.00 100.00
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 100.00
Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 0 0.00 100.00

V2- A3 agilityrada midi/mini (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 33.90
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00
3 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Uleksina 0 0.59 0.59 40.59
4 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 33.19
5 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.00 5.00 38.21
6 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 5 5.87 10.87 45.87
7 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 5 10.68 15.68 50.68
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 100.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 40.48 100.00
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 40.48 100.00

V2- A3 agilityrada midi/mini (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3 - A3 hüpperada midi/mini (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00 36.29
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 36.64
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 36.82
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00 39.15
5 Shakira, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 0 0.00 0.00 40.79
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 42.48
7 Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 0 0.42 0.42 43.42
8 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 0.80 0.80 43.80
9 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 0 2.05 2.05 45.05
10 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 0 3.62 3.62 46.62
11 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 4.95 4.95 47.95
12 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 5 0.00 5.00 34.24
13 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 0.00 5.00 41.39
14 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 5 0.00 5.00 42.91
15 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 5.21 5.21 48.21
16 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 5 1.94 6.94 44.94
17 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 11.82 11.82 54.82
18 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 5 6.86 11.86 49.86
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 100.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 100.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 100.00
Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 0 0.00 100.00

V3 - A3 hüpperada midi/mini (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 34.10
2 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 0.00 35.48
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 36.19
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00 36.24
5 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 0.00 38.94
6 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00 40.04
7 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Uleksina 0 0.00 0.00 41.68
8 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 35.78
9 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 5 7.94 12.94 49.94
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 100.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 42.00 100.00

V3 - A3 hüpperada midi/mini (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

F1- finaali agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 30.65
2 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 32.20
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 32.99
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 35.83
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 38.28
6 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timandra Rand 5 7.56 12.56 46.06
7 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 15.99 15.99 54.49
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00

F1- finaali agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 0.00 32.80
2 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 0.00 36.83
3 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 0 0.97 0.97 39.47
4 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 3.84 3.84 42.34
5 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Uleksina 10 9.76 19.76 48.26

F1- finaali agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 29.57
2 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 0.00 29.83
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00 32.18
4 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 10 11.61 21.61 50.11
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 100.00

F2 finaali hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 27.77
2 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 29.39
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 100.00
Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 0.00 100.00
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timandra Rand 0 0.00 100.00

F2 finaali hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 0.00 30.94
2 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 32.83
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Uleksina 0 0.00 100.00
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00

F2 finaali hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 27.39
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 28.33
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 100.00
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 100.00

V1 - A3 agilityrada maksi (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V1 - A3 agilityrada maksi (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V1 - A3 agilityrada maksi (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 0 0.00 0.00 39.75
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 40.21
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 40.34
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 40.57
5 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 0.00 41.32
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.32 0.32 48.32
7 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 5 0.00 5.00 40.62
8 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00 40.99
9 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00 41.51
10 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 5 4.51 9.51 52.51
11 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 9.86 14.86 57.86
12 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 10 5.98 15.98 53.98
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 100.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 100.00
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00

V2- A3 agilityrada maksi (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V2- A3 agilityrada maksi (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V2- A3 agilityrada maksi (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 31.17
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 31.61
3 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00 32.22
4 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 32.27
5 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 32.72
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 38.28
7 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 4.47 4.47 44.47
8 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 5 0.00 5.00 33.45
9 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00 33.86
10 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 5 0.00 5.00 34.71
11 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 5 0.00 5.00 38.01
12 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 10 0.00 10.00 31.64
13 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 13.71 13.71 53.71
14 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 20 0.00 20.00 34.81
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 100.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 100.00

V3- A3 hüpperada maksi (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3- A3 hüpperada maksi (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3- A3 hüpperada maksi (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00 27.55
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 28.10
3 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 0.00 28.21
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 28.48
5 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 31.40
6 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 0.00 31.41
7 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 0.00 31.95
8 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.47 0.47 32.47
9 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 1.80 1.80 33.80
10 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 3.82 3.82 35.82
11 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 5 0.00 5.00 30.90
12 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 10 0.00 10.00 28.81
13 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 10 1.29 11.29 33.29
14 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 19.01 19.01 51.01
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 100.00
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00

V3 - A2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 0 0.00 0.00 33.86
2 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 0.00 35.98
3 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 5 0.00 5.00 36.85
4 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 5 0.00 5.00 36.88
5 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 5 1.43 6.43 43.43
6 Lexy, Lexy, Tõuta Liina Vaher 5 5.39 10.39 47.39
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 0 0.00 100.00
Reino, Renuar Milbrans, Ameerika Staffordshire terjer Rolands Kundziņš 0 0.00 100.00

V4- A2 agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 5 0.00 5.00 39.53
2 Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 5 0.00 5.00 39.57
3 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 5 0.00 5.00 44.52
4 Lexy, Lexy, Tõuta Liina Vaher 5 2.12 7.12 50.12
5 Reino, Renuar Milbrans, Ameerika Staffordshire terjer Rolands Kundziņš 0 14.70 14.70 62.70
6 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 15 4.90 19.90 52.90
7 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 25 6.38 31.38 54.38
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 0 0.00 100.00

V1- A0 hüpperada 1 (mini) V2- A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 0 0.00 0.00 36.04
2 Ru, Milbu Great Rupert, Cavalier king charles spaniel Luīze Zārberga 0 0.00 0.00 41.29
3 Mia, Lovely Eyes call me Mia, West highland white terjer Madli Kurme 0 0.00 0.00 48.53
4 Ruudi, Vobiset Jan Reno, Jack russell terjer Kersti Rätsep 0 0.00 0.00 48.93
5 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 5 0.00 5.00 41.57
6 Nessie, Tsillelmady Cruella Renesmee, Papillon Ülle Pae 5 0.00 5.00 48.22
7 Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 5 0.00 5.00 63.19
8 Hanni, Hanni, Toypuudel Svetlana Rosenkron 5 0.75 5.75 62.67
9 Jessie, Snowflake, Kääbuspuudel Marietta Madisson 10 0.00 10.00 54.19
10 Bixie, Ledven Bonie, Bostoni terjer Imbi Lepik-Martinson 5 0.00 105.00 29.91
11 Taco, Simply The Best Scavo, Chihuahua Dzintra Stapreena 5 5.52 110.52 42.52

V1- A0 hüpperada 1 (midi) V2- A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 0 0.00 0.00 41.53
2 Indi, Aisknekht Vista Indigo For Leader , Bordercollie Natalja Garastsenko 10 0.00 10.00 36.04
3 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 37.00 100.00 18.06
4 Amy, Atomic Girl Sabalu Sapnas, Shetlandi lambakoer Rūta Kurpniece 5 37.00 105.00 25.74

V1- A0 hüpperada 1 (maksi) V2- A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 5.00 35.31
2 GAJA, GAJA GINTARO AKYS, Tšehhoslovakkia huntkoer Lauris Ivanovs 5 0.00 5.00 47.13
3 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 10 0.00 10.00 31.43
4 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 10 0.00 10.00 40.28
5 Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 0.00 10.00 46.91
6 Sammy, Peak River Fab Cratt, Austraalia lambakoer Jaanus Rand 35 0.00 35.00 41.16
7 Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 0 0.00 100.00 25.37
8 Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 5 0.00 105.00 32.97
9 Pipi, Pipi, Tõuta Mia-Kärt Kaas 0 6.15 106.15 43.15
Boy- Boy, Siimline s Wiser and Smarter, Kuldne retriiver Triin Tammsalu 0 0.00 200.00
Lissu, Rayntes Lisbon, Saksa lambakoer Jaanika Hein 0 37.00 200.00
Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 0 37.00 200.00

V5- A2 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 0.00 41.16
2 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 0 0.00 0.00 41.90
3 Lexy, Lexy, Tõuta Liina Vaher 0 0.00 0.00 43.50
4 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 10 0.00 10.00 39.07
5 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 10 0.00 10.00 41.35
6 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 25 0.00 25.00 40.48
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 0 0.00 100.00
Reino, Renuar Milbrans, Ameerika Staffordshire terjer Rolands Kundziņš 0 0.00 100.00

V6- A1 agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jack , Jack, Tõuta Sabina Rakhmanova 0 0.00 0.00 49.94
2 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 5 0.00 5.00 45.93
3 Sophie, Sophie, Tõuta Lisett Sang 5 0.00 5.00 49.96
4 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Berit Eriste 5 4.78 9.78 55.78
5 Grummi, White Galanthus Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 10 0.63 10.63 51.63
6 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Maarika Kikas 15 0.00 15.00 50.51
7 Minni, Minnie Isabella, Tõuta Viivi Sepp 0 22.10 22.10 73.10
8 Ramsay, Reval Dream Kroshka Kavalier, West highland white terjer Herkki Ruubel 5 17.83 22.83 68.83
9 Mõmmi, Mõmmi, Tõuta Viivi Sepp 5 29.65 34.65 80.65
Pepe, Evita Peron From Dolina Rivendell, Kääbussnautser Märt Raidalu 0 0.00 100.00

V6- A1 agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 0 0.00 0.00 32.92
2 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Merit Rahnik 10 0.00 10.00 44.61
3 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 5 18.59 23.59 69.59
Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Kaijo Haavistu 0 0.00 100.00
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 0 0.00 100.00
Doora, Ladylike Diabelski Usmiech, Staffordshire Bull Terrier Raivo Salundi 0 0.00 100.00

V6- A1 agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Joker, Flyland Boiling Blood, Bordercollie Jeļena Bika 5 2.78 7.78 53.78
2 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 15 0.00 15.00 34.22
3 Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 15 2.12 17.12 53.12
4 Roby, Icepeak Ray´s Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 20 0.00 20.00 35.95
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 0 0.00 100.00
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 0 0.00 100.00
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 0 0.00 100.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 100.00

V7 - A1 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 5 0.00 5.00 32.35
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 0 0.00 100.00
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 0 0.00 100.00
Joker, Flyland Boiling Blood, Bordercollie Jeļena Bika 0 0.00 100.00
Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 0 0.00 100.00
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 0 0.00 100.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 100.00
Roby, Icepeak Ray´s Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 0 0.00 100.00

V7 - A1 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 5 3.42 8.42 51.42
2 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Berit Eriste 0 9.52 9.52 57.52
3 Jack , Jack, Tõuta Sabina Rakhmanova 5 9.27 14.27 57.27
4 Mõmmi, Mõmmi, Tõuta Viivi Sepp 0 22.33 22.33 70.33
5 Sophie, Sophie, Tõuta Lisett Sang 10 12.49 22.49 60.49
6 Grummi, White Galanthus Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 20 4.36 24.36 52.36
7 Minni, Minnie Isabella, Tõuta Viivi Sepp 0 28.14 28.14 76.14
Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Maarika Kikas 0 0.00 100.00
Ramsay, Reval Dream Kroshka Kavalier, West highland white terjer Herkki Ruubel 0 0.00 100.00
Pepe, Evita Peron From Dolina Rivendell, Kääbussnautser Märt Raidalu 0 0.00 100.00

V7 - A1 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 0 0.00 0.00 30.40
2 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 0 0.00 0.00 36.28
3 Doora, Ladylike Diabelski Usmiech, Staffordshire Bull Terrier Raivo Salundi 0 0.00 0.00 40.21
4 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Merit Rahnik 20 0.00 20.00 43.63
5 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 20 11.44 31.44 59.44
Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Kaijo Haavistu 0 0.00 100.00

V1 Lapsed A0 hüpperada 1 (midi) V2 - Lapsed A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Motja, Marvitholl Olimpia, Shetlandi lambakoer Aleksandra Shvaikovska 0 37.00 100.00 21.56

V1 Lapsed A0 hüpperada 1 (maksi) V2 - Lapsed A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Rurik, Rusch Mix Rurik, Suur puudel Greete Tammsalu 10 7.09 17.09 72.56
2 Pipi, Pipi, Tõuta Mia-Kärt Kaas 0 43.15 106.15 43.15

V8- A1 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 0 0.00 0.00 37.06
2 Grummi, White Galanthus Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 5 1.26 6.26 42.26
3 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Berit Eriste 0 6.62 6.62 47.62
4 Minni, Minnie Isabella, Tõuta Viivi Sepp 0 14.93 14.93 55.93
5 Mõmmi, Mõmmi, Tõuta Viivi Sepp 0 20.20 20.20 61.20
Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Maarika Kikas 0 0.00 100.00
Ramsay, Reval Dream Kroshka Kavalier, West highland white terjer Herkki Ruubel 0 0.00 100.00
Jack , Jack, Tõuta Sabina Rakhmanova 0 0.00 100.00

V8- A1 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 0 0.00 0.00 26.91
2 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 0.00 0.00 37.01
3 Doora, Ladylike Diabelski Usmiech, Staffordshire Bull Terrier Raivo Salundi 5 0.00 5.00 36.24
4 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Merit Rahnik 10 0.00 10.00 30.28
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 0 0.00 100.00

V8- A1 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 0 0.00 0.00 28.66
2 Roby, Icepeak Ray´s Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 5 0.00 5.00 28.63
3 Joker, Flyland Boiling Blood, Bordercollie Jeļena Bika 5 0.00 5.00 30.04
4 Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 5 0.00 5.00 36.76
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 0 0.00 100.00
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 0 0.00 100.00
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 0 0.00 100.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 100.00

V1 Lapsed A0 hüpperada 1 (mini) V2 - Lapsed A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Berit Eriste 5 2.03 7.03 71.98
2 Jessie, Snowflake, Kääbuspuudel Marietta Madisson 10 0.00 10.00 54.19
Bixie, Ledven Bonie, Bostoni terjer Imbi Lepik-Martinson 0 0.00 200.00

V1- veteranid A2 hüpperada (mini) V2 - veteranid A2 agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 71.53
2 Äpi, Sign of Constancy Apple, Brüsseli grifoon Aet Leemet 10 12.24 22.24 102.24
3 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 5 0.00 105.00 41.41
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 200.00

V1- veteranid A2 hüpperada (midi) V2 - veteranid A2 agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 10 0.00 10.00 75.71

V1- veteranid A2 hüpperada (maksi) V2 - veteranid A2 agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Rodzer, Aresvuma Jeron Jango, Rodeesia Ridgeback Natalija Loginova 0 0.79 0.79 88.78
2 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 5 0.04 5.04 84.35
3 Scooby, Scooby Doo vom Springer-Clan, Inglise springerspanjel Edgar Lepik 10 21.60 31.60 111.60
4 Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 0 0.00 100.00 38.48
Rurik, Rusch Mix Rurik, Suur puudel Greete Tammsalu 0 0.00 200.00

V3 - A2 hüpperada (mini) V3 - A2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 5 0.00 5.00 37.57
2 Winnie, Hobby Maryden Go Ento Smoorf, väike spits (kleinspitz) Jeļena Šķepaste 5 1.39 6.39 43.39
3 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 5 7.49 12.49 49.49
4 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 10 7.48 17.48 49.48
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 100.00
Emil, Emil, tõutu Maia Melts 0 0.00 100.00

V4- A2 agilityrada 1 (mini) V4- A2 agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Winnie, Hobby Maryden Go Ento Smoorf, väike spits (kleinspitz) Jeļena Šķepaste 0 0.46 0.46 48.46
2 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 5 0.00 5.00 43.23
3 Nota, Morgensilber Hot Hackmanite, Kääbussnautser Tiia Ariko 10 1.93 11.93 49.93
4 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 5 15.34 20.34 63.34
Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 0.00 100.00
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 100.00
Emil, Emil, tõutu Maia Melts 0 0.00 100.00

V5- A2 agilityrada 2 (mini) V5- A2 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 0 0.00 0.00 41.90
2 Nota, Morgensilber Hot Hackmanite, Kääbussnautser Tiia Ariko 5 0.00 5.00 45.01
3 Winnie, Hobby Maryden Go Ento Smoorf, väike spits (kleinspitz) Jeļena Šķepaste 5 6.31 11.31 52.31
4 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 10 9.72 19.72 55.72
5 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 10 18.79 28.79 64.79
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 100.00
Emil, Emil, tõutu Maia Melts 0 0.00 100.00

V9 - OPEN agilityrada 1 (maksi) V10- OPEN agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 10 14.16 24.16 107.16
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 25 1.38 26.38 90.28
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 45.00 100.00 34.98
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 45.00 100.00 35.55
5 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 45.00 100.00 35.92
6 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 45.00 100.00 38.00
7 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 45.00 105.00 41.00
8 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 20 46.83 121.83 49.83
9 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 15 8.13 123.13 53.13
10 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 15 8.85 123.85 53.85
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 45.00 200.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 45.00 200.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 45.00 200.00
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbrasko 0 45.00 200.00
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 0 45.00 200.00
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 45.00 200.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 93.00 200.00

V9 - OPEN agilityrada 1 (mini) V9 - OPEN agilityrada 1 (midi) V10- OPEN agilityrada 2 (mini) V10- OPEN agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 10 0.00 10.00 81.95
2 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 20 0.00 20.00 84.21
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 100.00 36.82
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00 41.32
5 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 0 48.00 100.00 35.66
6 Jessi, Scarlett Bevy Jr Secret Hope, Jack russell terjer Ene Rand 0 4.07 104.07 49.07
7 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 5 0.00 105.00 32.37
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 200.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 200.00
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 93.00 200.00